Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А хто готовий?? Ніхто і емоції то абсолютно нормально. Слухайте, про щоиви сперечаєтесь? Та не є ті скринінгові аналізи такі показові, все на узд ітак видно. І якщо буде якась вада, то скажуть і по узд
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    аналізи крові , сечі , з вени .. там було щось 8 направлень які здаються безкоштовно в поліклініці, а за приватну лабораторію сказали потягнуть поза 1000 грн. , я питала , бо розумію як роблять в нас за "дякую", але на платну я не потягну, щей ці аналізи регулярно треба здавати...
    так власне , я теж знайду на це гроші , але якщо це чимось мотивоване, а не просто йдіть ще то здайте...

    ще ні, а на якому терміні то дають?
    В синево, мені моя лікарка виписала скринінг 1,2, з якимось там додатковим "розшифровуванням", щоб там звернули увагу на щитовидку і на ще там щось(якась медична назва була уже не памятаю) перший вийшов майже 400 грн, а 2 вийшов 500 і то зі знижкою в 10 %
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я, вже як народила, то за ті 3 дні поки я була пологовому, потрібно було чоловіку здати кров на Пекарській, або заплатити 100 грн - 2,5 роки тому. Які зараз ціни - не в курсі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    мені дали ,коли я на 26 тижні стала на облік
    Нічого собі, а кров для кого цікаво, мотивація? Наскільки я питала у нас в ЖК то не є примусовим, оскільки не всі можуть бути донорами. То більше , сказали, здає мій чоловік для перестрахування на випадок коли мені та кров знадобиться. Бо взагалі, донорів мало і вся кров йде здебільшого на поранених військових.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2015
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Маю питання, скільки разів треба робити КТГ? Я вже раз робила на 32 тижні, все було добре, тепер в ЖК знову каже робити,
    36 тиждень.
    Це потрібно?
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я робила перед декретом в 30 тижнів і наразі все. В 36 була в жк і маю йти в 38, то ніхто нічого більше за КТГ не казав.
     
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Я КТГ ні разу не робила
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Після 30 тижня в ЖК робила кожного відвідування(раз на 2 тижні). Разів 3 точно було. Ну але в мене був високий тиск і ризик кисневого голодування в дитини. Тому я і не відмовлялась, щоб знати чи все добре.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    В мене враження, що їй просто не було чого вже мені призначити. Аби щонебудь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. opron

    opron Well-Known Member

    На мою думку такого поняття, що за вагітність треба зробити стільки-то ктг не має. На ктг лікар направляє за показами (якщо є якісь скарги, погано прослуховується СБ чи з аналізами не все ок).
    Я за всю вагітність була та ктг тільки 1 раз на 38 тижні, коли пожалілась лікарці, що дуже мене хапало і я думала, що вже почалось)))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Була сьогодні в лікарки в ЖК.
    В нас все гаразд більш-менш, маємо тільки солі в сечі (сказали збільшити кількість випитої рідини до 2-х л. і виписали чай "Поп-щось там", не пам'ятаю).
    Запитала про варикозне розширення вен (по спадковості дуже імовірно, що і мене таке чекає), порадили менше ходити (але думаю 50-60 хв. в день це небагато по суті, якраз на роботу і з роботи), більше відпочивати, лежачи так, щоб ноги були під кутом вверх і по можливості носити компресійні панчохи (якщо хтось купував такі, поділіться точкою в пп).
    Ще хочу написати продовження нашої історії з аналізом на глюкозу. Дзвонила ще тоді до лікарки (перший раз казала по можливості здати), потім казала, як геть не можу, то не здавати. Ну і я не здавала)) Замінили мені його на аналіз на глікозильований гемоглобін в Синево.
    І хочу запитати про скринінг 2 триместру. Перший я не здавала (лікарка з ЖК і не дуже сильно наполягала), а сьогодні, говорячи про 2-ий скринінг, казала, що дуже важливо його здати, він важливіший за 1-ий.
    Але чи є сенс, якщо не здавала 1-ий, здавати 2-ий?
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я здавала тільки 2-й, лікарка говорила що інформативний
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Я здавала обидва скринінги. Перший, коли лежала в лікарні...то мені його так коментували, що таки розумію наскільки то безтолково здавати... А другий... Спочатку подивились на узд, переконались що там все гаразд і сказали здати тільки альфафетопротеїн (інші два показники назвали зайвими). Потім в мене була консультація генетика (Гельнер), то вона більше звертала увагу на мої усні розповіді про родичів, аніж на ті скринінги... Якось так було в нас))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    в мене по показниках 2-го скринінгу, було видно що все добре, але один показник був трохи менший від норми, що і пояснила лікарка, що то в мене низько розташована плацента, про яку я вже знала
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Вони не залежать один від другого (в сусідній темі про аналізи наводила інформацію, що закордоном навіть пропонують здавати лише якийсь один).
    попросіть скерування на узд вен - в діагностичному центрі роблять. Зі скеруванням - безплатно, але треба записатися в чергу, або платно без черги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В діагностичному вагітні зі скеруванням проходять обстеження поза чергою безкоштовно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може помінялось. Мене записували в чергу.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мене теж записали, але зразу на наступний ж день. А поки не сказала, що вагітна, черга була майже на місяць вперед.
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    направили і мене на той аналіз, але 75 грам розвести на 300 мл.
    маю питання , то береться кров з вени у гінекологічному віділені ,де здавали і попередні рази кров з вени ? А ще цікавить розвести я то маю вдома, випити теж вдома і тоді здавати , а за 2 години просто ще раз здати?
    так і я також туди ходжу.
     
  20. Kvitkalilia

    Kvitkalilia New Member

    Розвести потрібно вдома, а пити у відділенні де здаєте кров
    Спочатку здати кров один раз, потім випити глюкозу тоді почекати 2 години і здати кров другий раз
     
    • Інформативно Інформативно x 1