Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мені за глюкозу взагалі нічого не казали, я і не здавала. Що стосується УЗД, то на 30 тижні рлбила, але лікар і пологовому сказав, що йому того УЗД не треба, навіть не глянув. Послухав тою трубочкою, помацав живіт руками та й все. Правда сказав, що дитинка буде маленькою, до трьох кг, а на УЗД казали що буде десь 4,5. Малий народився 3.700 )))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    ще маю робити УЗД на 27-му і на 34-му тижні... на 34-му розумію нащо, а нащо на 27-му - не ясно...
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А хто Вам сказав робити УЗД на 27 і 34 тижнях? Видається дивним, бо, зазвичай, призначають УЗД орієнтовно на 30-му тижні.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а перед тим останнє було в які терміни? Якщо до 19 тижня, то повторно можуть призначити у 27-28. Або якщо були якісь запитання по черговому 2 УЗД ( плацентарний кровоплин, питання по розвитку органів маляти). Або якщо під час вагітності виникали загрози переривання. Тоді дивляться в один з критичних періодів і оцінюють ступінь вироблення сурфаканту в легенях ( тобто чи здатні "якщо щось" легені самостійно розкритися і підтримуватися при допомозі апаратури).ТОбто в 27-28 призначають більше по показам, коли треба додатково уточнити нюанси розвитку дитинки .
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2015 ---
    рекомендовані сроки:
    1- 11-13 тижнів
    2. 19-22
    3.30-34
    ( строки можуть зсуватися індивідуально, залежно від строків проведення попередніх і інших нюансів). Мені робили в 14 перше , у 18 друге ( за показами), тому наступне було зсунуте на 27-28 тижнів і третє- зсунуте на 35-36 тижнів
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. miafox

    miafox Member

    Скажіть будь-ласка, ви в Польщі будете народжувати?Бо я дуже хочу там народжувати,маю Карту Поляка,але як як там потрапити на пологи,поняття немаю.Кажуть треба страхівку...але яку?Може ви володієте якоюсь інфою..
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для лікаря з пологового важливим є останнє УЗД найближче до строку пологів. А в 30 тижнів ( якщо вагітність без патологій), воно не несе для нього інформативного значення. То є вимоги для лікарів ЖК оформлювати лист тимчасової непрацездатності з підшиванням УЗД в картку . Тобто щоб усі папюрчики у ЖК були в порядку перед оформленням ЖК декретної відпустки. Плюс раніше обмінку на руки видавали лише з 30 тижнів. ТОму теж все "підчищали". То з того часу так і залишилося) Тобто УЗД в 30 тижнів потрібно лікарю з ЖК і абсолютно не потрібно лікарю з пологового
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене не питали. Мала з двома в 13-14 т. і 21-22 т. Але при кожній вагітності всі аналізи були ідеальні.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В Наказі про акушерську допомогу вказані як планові для неускладненої вагітності лише два, близько 12 і 20 т.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @aknytsU лікар в ЖК, сьогодні була в неї і питала скільки ще УЗД буде і в які терміни.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2015 ---
    @сніжна крайнє в 18 тижнів, вагітність протікає нормально, з дитям все гаразд, мені 35 - це єдиний ньюанс, всі аналізи в нормі
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сніжна, оте в 30 тижнів і було останім. Перед самими пологами нічого ніхто про УЗД не казав.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    карта поляка до пологів не має жодного відношення. Вона лиш дає право вам наприклад скористатись невідкладною допомогою, чи щось таке. В приватній клініці і без карти поляка думаю можна народжувати, платите гроші і маєте що хочете. В державній клініці безкоштовні пологи для тих, хто живе і працює на умові в Польщі, тобто офіційно і сплачує всі податки, має Песель.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Дівчата, потребую вашої поради. За моїми підрахунками у мене 5 тижнів і 3 дні.
    Хочу записатась в Синево на перший аналіз ХГЛ і не знаю який саме обрати.
    На сайті представлені 3 варіанти:
    • 2216 β-ХГЛ загальний (хор. гонадотропін загальний), антитіла IgG, IgM 220 грн.
    • 1018 β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загал.) - пренатальний— для вагітних на 5-18 тижні вагітності включно 110 грн.
    • 1149 β-ХГЧ вільний 110 грн.
    Дзвонила на гарячу лінію; яка між ними різниця пояснити не можуть, кажуть радитись з лікарем. З лікарем ще не оприділилась і ні з ким не консультувалась.
    Можливо хтось з Вас робив там ХГЛ на ранніх термінах, help me, please ^^)
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Ви просто скажіть їм, що хочете здати ХГЛ і який у вас термін за останніми місячними. Вони, як правило, питають, який термін ставить лікар. Тоді просто скажете, що ще не були і це перший аналіз. Вони самі знають :). А взагалі то не антитіла, а загальний ХГЛ має бути.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А для чого вам його взагалі здавати?
     
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Отой другий. Вам не обовязково записуватись онлайн, просто приходите і кажете, що треба аналіз ХГЛ на вагітність і вони там вже все запишуть. Як правило там дуже черг нема (Коновальця), то займе у вас 10 хв. Здавати зранку натще. Рахуйте 110 грн аналіз + 10грн забір крові. Результат приходить в той самий день (але то може залежати від розташування лабораторії - чи роблять на місці чи десь везуть)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Поки до гінеколога йти не хочу. А для того, щоб підтвердити вагітність, окрім тестів, і слідкувати за динамікою, ХГЛ поки єдиний варіант,як на мене.
    @enigma щиро вдячна за вичерпну відповідь. Зареєструвалась онлайн, щоб не чекати в черзі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Sandra_Foster

    Sandra_Foster Member

    Дівчата, а які аналізи потрібно здати на 12 тижні? Не хочу здавати чогось зайвого, а в неті різна інформація є. Деякі кажуть, що вистачає лише скринінгу (PRISKA 1 - це воно?), УЗД та загальних аналізів крові, а інші пишуть, що потрібно робити торчі, бакпосіви, глюкозу, коагулограму, сифіліс.... І я щось сильно заплуталась...
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Я робила скринінг (нашо, до речі, сама не знаю, але так мені було легше мабуть) + УЗД. Усьо. Нашо вам тим морочитись? От встанете на облік - будете здавати всяке, що лікар скаже (але то теж фільтруйте).
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Переважно вони то все виписують, бакпосів і інші аналізи крові можете здати в поліклініці.. на торч, то пишуть направлення на короленка, то теж безкоштовний аналіз і черг там переважно нема, але торч ви можете і набагато пізніше сдати. А от скринінг... то вже ваше бажання, я не здавала жодного разу, п перше, він не є інформативним, тільки нервуєшся більше і коштує не дешево. Нс 20тижні зробіть узд у хорошого уздиста, який зможе розгледіти вади(тьфу-тьфу... їх і не мусить бути ) і зробите добре скрінінгове узд з розглядом усіх внутрішніх органів малятка. Глюкоза здається десь 28-30 тиждень.

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  20. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    для себе то узд, якщо на облік ще не стали і не плануєте. а коли будете ставати то вам візьмуть аналіз крові(там купа всього) і сеча.