Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    О, а мені на 25-тий призначили. То нормально?
    Так,я плюсуюсь про УЗД. Воно зараз інформативне в плані замірів і, до речі, виявлення можливої багатоплідної вагітності :girl_crazy: - нам тоді й виявили (після пари раннх УЗД). І якщо це так (є двійня, скажімо), то потім може бути важче сказати, чи плацента одна, чи дві так зрослиля докупки.

    А якщо у Вас нема якогось там особливого анамнезу, то більше нічого наразі не здавайте. Хіба якщо не ставатимете на облік - то собі контролюйте заг. аналіз крові (при чому його в ЖК на початку здають і вже потім аж пізніше, якщо теж нема пересторог) і сечу.
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2015 ---
    - в принципі її треба вміти "прочитати" при вагітності. Ті, кому це треба контролювати, як правило ходять до спеціалістів по крові і там же і здають.
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2015 ---
    Забула одне - якщо ви не знаєте груп і резусів крові свої і чоловіка, от це я б радила дізнатись відразу собі :). В принципі з першою вагітністю це не критично, але якщо у вас "-", а в чоловіка "+" чи там певні групи - то треба контролювати рівень антитіл. На групу і резус можна здати на станції переливання крові на Пекарській (ну крім приватних лабораторій чи поліклініки, куди скеровує ЖК).
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я теж десь в такий час здавала
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    @truskaffka та думаю, що нормально. Мені просто моя лікарька поєднала з аналізами сніду які треба здавати перед тим як декрет оформляти, щоб зайвий раз не мучили. До речі, то не обов"язково здавати кров, пити глюкозу і через годину знову здавати кров... в приватних лабораторіях просто беруть кров і роблять той аналіз..
    @Sandra_Foster як ви ще не на обліку, то підіть на узд і все. Я вставала на 15 тижні, то тільки перед обліком здала кров і сечу і з тими аналізами і узд прийшла до лікарки

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Достатньо зробити Узд, здати 1 скринінг(ну то не обовязковий аналіз,але він робиться лише в певні терміни вагітності....і краще здавати не priska,а звичайний скринінг 1 триместра(papp і bхгл)).Всі інші аналізи скажуть здати коли станете на облік,бо наприклад торчі,сифіліс не всім призначають здавати. А бакпосів здається при постановці на облік,тоді і поздаєте всю кров і сечу.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    А чому? В синево казали, що він трошки точніший... Я як той другий скринінг робила-таки, то робила Пріска якраз. результат виглядає як 2 аркуші - просто результати тих всіх гормонів + аркуш з інтерпретацією і розрахунком моїх "ризиків". Хоча то все і так фігня, я так думаю :)
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Не той, це зовсім різні аналізи і з аналізом на толернтність до глюкози не має нічого спільного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Мені моя лікарька так казала і в лабораторії сказали, що одне і те саме

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  8. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Тест, де не треба вживати глюкозу, називається глікозильований гемоглобін (HbA1c) - біохімічний показник крові, що відображає середній вміст цукру в крові за тривалий період (до трьох місяців). А тест на толерантість до глюкози - глюкозотолерантний тест - при вагітності пропонується жінкам при діагностиці гестаційного діабету, який може розвинутися у вагітних приблизно після 20 тижнів навіть в тих випадках, коли у жінки до вагітності показники глюкози ніколи не підвищувалися. Тест довзволяє побачити, як саме реагує організм на цукор в конктретний момент, після дози глюкози.
    Той перший тест може показувати норму, навіть попри те, що другий тест перевищуватиме допустимі межі норми. Це різні тести і вони не замінюють одне одного, а лише доповнюють.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    В нас глюкозотолерантний тест є тепер обов"язковим для всіх вагітних

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Проходжу лікарів на обмінну карту. Найбільше вразила ендокринолог.
    Узд щитовитки, гормони і кров на цукор. Ще узд розумію (гарну маю щитовитку, здорову)кров на цукор теж.
    І гормони взагалі не розумію 300 грн на вітер. Але маю подарунок від ескулабуЧудеса тай годі.
    Але пройшла.
    А ще чудоСихівська поліклініка, такого напевно у цілому Львові нема!!!
    Та тепер я герой. Від сьогодні вважаю себе супер майбутньою мамою. Пройшла!!! )))
    Залишилось заключення терапевта... але то вже на районі.
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Гормони щитовидки дуже важливі для правильного розвитку дитини, так що не шкодуйте тих грошей.
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Гормон на щитовидну я б здала, і коли я його здавала, то коштувало не 300 а 100 в медісі
     
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    То хіба один аналіз на один гормон. Я здавала два міс. тому пакет тиреоїдний за 310 грн. Там 4 гормони щитовидки. Для початку переважно так здають, а один, то якщо треба щось одне на контролі тримати. Здавала в Сінево ( в Медісі приблизно те саме).

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В радіоізотопній лабораторії на Некрасова можна зробити дешевше гормони щитовидки.
     
  15. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    От і я таке здавала.
    Там пару гормонів
    А ще на гепатит Б. Теж класно коштував.
    Але я спокійна, бо все в порядку.
    Могла не здавати, та гінеколог радила і я їй пообіцяла, що буду слухняна. ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я то саме все здавала в Ескулабі на Сихові, і теж мала загальний аналіз крові в подарунок.
    Скринінги перший і другий теж там робила. Могла би вже і якусь знижечку отримати.
     
  17. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Я теж на обліку в сихівській поліклініці, і теж ті всі аналізи мені сказали здати. Про гепатит B, питаю чи не обов'язково його робити, якщо в поліклініці нема реактивів, то лікар відповів що краще зробити, щоб потім у пологовому не придиралися. З його слів, якщо немає аналізів на снід/гепатит/сифіліс/мазків на флору, тоді у пологовому народжуватиму в обсерваторії (? не знаю чи правильно запам'ятала). Аналізи на щитовидку теж виписав (ТТГ, Т4, АТПО), і УЗД (правда, дав направлення на безкоштовне в поліклінці) щитовидки теж. УЗД виявилося в нормі, тож на аналізи спершу вирішила забити, але потім вичитала, що кожна друга жінка в Україні має дисфункцію щитовидки, яка проявляє себе саме під час вагітності (~ 25% гіпертиреоз і стільки ж гіпотиреоз), тож для власного заспокоєння зробила і тепер сплю спокійно.

    До речі, про лабораторії, здавала обидва скринінги в Сінево, і зареєструвалася там у вітаграмі, то мені буквально за тиждень прийшли купони на знижки на саме ті аналізи що треба було зробити :) зокрема, гормони щитовидки обійшлися в 200 грн замість 250. Так що раджу зареєструватися, може стане у нагоді.
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    І мені таке моя акушерка розказувала, що дуже часто вони під час обліку виявляють проблеми зі щитовидкою у вагітних.
     
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    А можна спитатись ск. коштували??? Бо я скринінги на короленка здаю.
    Ага, а в мене і направлення було, та вони сказали 80грн. Прікол і одна поліклініка.
     
  20. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    В поліклініці є кілька приватних УЗД кабінетів і один безкоштовний (на 5-у поверсі), може Ви не в той потрапили.