Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    На Короленка.
     
  2. irina

    irina Active Member

    Сьогодні туди телефонувала, то сказали, що зараз немає реактивів.
     
  3. santasanta

    santasanta Member

    Підкажіть, будь ласка, якщо в жінки резус +, а в чоловіка -, чи потрібно здавати додаткові аналізи?
     
  4. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, а по яких причинах на початках (7-8 тиждень) можуть відправити до генетика? Бо мене на таке щось не направляли, здавала тільки оті скринінги, а сестрі сказали піти. Це якісь додаткові аналізи роблять?
     
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я нічого не здавала, хоча так само як і у Вас
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Не зовсім про аналізи вагітних, але пов"зано :girl_crazy:. То дійсно зараз аналіз на СНІД є обов"язковим і для чоловіка жінки, яка стає на облік ?
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ні, лише жінка тричі здає.
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    хіба на 2 рази СНІД здають?
     
  9. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Не знаю чи це обов'язково, але мій чоловік здавав теж в жк, один раз, десь як тільки ставала на облік ( на 24-25 тижні), а мене в кінці вагітності ще раз відправили здавати.
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Сьогодні здавала аналізи на СНІД, і поспитала лаборантку, чи то є обов"язково і чоловіку здавати. Лаборантка загадково посміхнулась і прокоментувала щось в стилі - питайте лікаря. Підозрюю, що не так це вже і обов"язково.
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я здавала двічі, муж один раз коли я ставала на облік.
     
  12. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Генетик не робить додаткових аналізів,він переглядає дані узд,скринінгів і т.д.і робить висновок які є шанси родити здорову дитину...при потребі направляє на додаткові обстеження. Якщо по даних узд і всіх аналізів все окей,то до генетика не направляють. Можливо у вашої сестри не зовсім гарні результати узд тому її і направляють. Я б пішла,бо всяке в житті буває.
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Якщо генетик і виявить ризик - це буде лише ризик (ймовірність), а не точно "щось". І плюс, якщо це вже генетичне, то всі розуміємо, що нічого тут не зробиш. Плюс генетик може призначати додаткові інвазивні втручання типу амніоцетезу (через живіт проба навколоплідних вод)...

    Мене теж з ходу відправили до генетика - бо вік і бо анамнез, але це однозначно не допоможе ні у виношуванні, ні у чому взагалі. Хіба налякати може. Ну хіба би Ваша сестра була готова перервати вагітність, якщо їй будуть радити...... Особисто я б ніколи в житті на це не пішла, тому всі ті висновки мені ні до чого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Просто вона ще ніяких аналізів не робила, на узд просто прослухали серцебиття, нічого ще не міряли і конкретно не дивились. Лікар дала направлення на скринінги і на узд в 12 тижнів( я так розумію, що узд буде робити лікар генетик).
    Може бути, що через вік? Їй 31, вагітність перша.
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    У них все може бути :). Взагалі то там ризики завищуються з віком - це я побачила, коли на мус здала 2 генетичний скринінг, в результатах писало: віковий ризик такий-то (він був вищий за ті інші ймовірністо-статистичні ризики). Хай спробує написати полюбовно відмову :).
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2015 ---
    Ну або так...записатись до когось, хто відразу зможе заключення написати і вбити двох зайців.
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ні, не обов"язково.
    Для чоловіка це за бажанням. Мій здавав, один раз. А я два рази.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене в обмінці аналіз на Снід тричі написаний, перший раз коли ставала облік, на 20 тижні і після 30 тижня.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ні, не потрібно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Може бути, що через вік? Їй 31, вагітність перша.[/QUOTE]

    Я вважаю що до генетика потрібно звертатись лише тоді коли дійсно виявились якісь проблеми(знову ж таки маючи відповідні аналізи). А поговорити про життя,свій вік, про своїх родичів і про те скільки часу вагітна проводить за компютером чи телевізором можна безкоштовно з подружкою.
    Моя лікар з жк казала, що лікар уздист то лікар уздист,а генетик то генетик...тому деякі лікарі вимагають заключення від окремих спеціалістів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Максимум, що я знайшла типу "що дає консультація генетика"- це психологічна підготовка до можливих поганих трафунків. Ну хіба це єдиний варіант реальної користі - це я собі так міркую - якщо при певних вадах варто вжити негайних якихось заходів відразу по народженні маляти. Але я не знаю, чи то стосується власне генетичних вад.