Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    А мені так засмакувало ))), тільки знов після того печія нагадалась. Загалом аналіз навіть сподобася - побалакали потім собі з іншими пузатиками вдоволь ))).
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2015 ---
    Гм, я якось значно пізніше здавала. Власне коли вже могла і солодке і всяке - бо спершу теж не уявляла собі. Може, наразі відкладіть? Там нема ж таких часових рамок, то потім собі дезкоштовно здасте нормально....або відмовитесь :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Тест на толерантність глюкози здають між 24 і 28 тижнями.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Sandra_Foster

    Sandra_Foster Member

    Хтось знає чи можна здати вже аналіз на інфекції перинатального періоду на Короленка? Бо не було в них реактивів довгенько, а чи зараз є по телефону нічого пу суті не кажуть. Просто думаю чи варто взагалі зі Короленка бавитись, чи здати в Синево і мати спокій?
     
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Цікаво, а що туди входить? Чи то ТОРЧі маютья на увазі? До слова, не знаю про Короленка, просто цікавлюсь :).
     
  5. Sandra_Foster

    Sandra_Foster Member

    Здається так, то власне вони. Я спочатку хотіла власне на Короленка здати, бо там бекоштовно, а тепер як уявлю туди їхати - добиратись-відпрошуватись із роботи... Хоча, сьогодні запитаю ціну цього аналізу в Синево - як дуже дорого то певно таки поїду на Короленка запитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчатка, поможіть розібратись. Перший скринінг.
    Безымянный.png
    Я щось забула вже як то в мене було. А в неті нічого не можу зрозуміти.
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Усе добре, норма показника МоМ від 0,5 до 2,5. МоМ для ХГЛ трішки нижче норми, але як на мене то не страшно, якщо на УЗД все добре. Плюс ніхто не виключав похибку аналізу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Узд сьогодні робили. Все в нормі, ніяких зауважень не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Це торчi, по направленню з жк роблять безкоштовно на Короленка, в Сiнево трохи набiгаэ сума. Але, робила бiльше двох тижнiв тому на Короленка, реактиви були тiльки на хламiдiоз. Хоч нiхто про це не обмовився. Побачила в скеруваннi в лаб. обведений лиш хламiдiоз. В п"ятницю маю знову туди iхати, перездавати, думаю картина буде така ж. Якби знала, що лиш хламiдiоз робитимуть, не парилась би з Короленка, здала б в Синево...
     
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Багато з того всього лише папірчики, які мусять бути...я вже в цьому переконалась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, на Короленка ДО КІНЦЯ року буде виключно реактив на хламідіоз. З 2016 року безкоштовну "торч-акцію" не подовжують, інфо на сьогодні.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Freedom UK з неї толку... як конче треба знати, то вже ліпше в платній здати всі, і не треба їздити 2 рази (до слова, моя родичка в Хусті здавала всі торчі безкоштовно, чось там проблем з реактивами нема...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мене якось не скеровували на другу здачу. Я на минулому тижні в ЖК написала відмову від торчів, здала тільки результати хламідії і на цьому все.
    А в чому особливість оцієї другої подачі? Якщо ж нема хламідії - то хоть 5 раз здавай - її ж не буде..
    То теж не зрозуміло як розприділяються реактиви по регіонам.. Чим більше населення - тим би мало бути більше, а таке враження, що навпаки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я маю здавати наступного тижня. Цікаво, а комусь щось виявив цей аналіз? То початкову стадію цукрового діабету шукають чи я помиляюсь?
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    так, приховану форму діабету вагітних (3й тип). Я сьогодні здавала в нашій сихівській поліклініці. Нічого страшного, але від тої глюкози весь день ходжу як сонна муха. І, до речі, медсестра наголошувала, що розводити глюкозу треба на місці вже, бо я розвела перед виходом з дому, то вона чомусь казала що то є зле і може бути хибний результат, тоді прийдеться перездати. Так що попереджаю ;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Та, мені наголошували, в мене такі дівчата - люкс, і гінеколог, і акушерка. Я теж здаю на Сихові. Маю прийти з теплою водою з соком півлимона і сухим порошком глюкози, нерозведеним.

    А вам там читали якусь лекцію зі школи материнства? Бо мені сказали, що буде якась развлєкаловка, бо ж то 2 години тре там сидіти.
     
  17. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Так, Грицик розповідала про внутрішньоутробний розвиток плоду, потім включили телек з записом якоїсь програми про вакцинацію, але ми того не слухали, бо було про що поговорити :) І одній дівчині зле було, то медсестра трохи її відкачувала :sad:
     
  18. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Проведення глюкозотолерантного тесту (ГТТ) допомагає виявляти приховане порушення вуглеводного обміну.

    Щоб при розшифровці результатів можна було отримати достовірні відомості, необхідно знати, як здавати цей тест. Передусім, людина має бути фізично активна, мати хороший стан здоров'я (не допускається навіть застуда), не повинна вживати ліки, що впливають на рівень глюкози, за три дні харчуватися відповідно до дієти, що містить вуглеводи. Уранці до тесту виключити паління і каву. Правильна підготовка - запорука того, що результати будуть максимально вірними.

    Дівчата, а моя Г каже, що на цей тест нічого не впливає, тобто я хвора, вже два тижні, пю антибіотик, сироп, бо народні методи не допомогли при ГРВІ. А тест маю здати через день, я кілька разів перепитувала, а вона все одно каже що то нічого страшного.
    ???????????
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    мені на рахунок харчування сказали тільки ввечері перед тим аналізом нічого важкого, смаженого, гострого не їсти, хіба якесь відварне м"яско, рибку на вечерю. А за дієту на 3 дні - нічого не говорили.

    вас вже термін вагітності "підпирає"? Там до 28 тижня, якщо не плутаю.
     
  20. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    на коробці тесту написано