Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Не розумію, звідки такі аналізи і такі суми. Ніяких платних не здавала і не здаватиму. Ну крім узд. Маєте повне право відмовитися. Хіба що для себе дійсно треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Мені з платних поки, що тільки другий аналіз сечі, 30 грн. На мої круглі очі, пояснили, що один роблять в поліклініка, а другий кудись везуть, тому він платний. Це коли ставала на облік. Від скінінгів я відмовилась, то більше нічого і не казали здавати, окрім того, що вимагає УЗД на 9-11 тижні. Я ще не робила, тягну до 12.
     
  3. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Дівчата, процедура КТГ платна, якщо направили в тій же поліклінці, просто в інший кабінет, там по запису?
     
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Здала аналіз на толерантність.
    Довго думала здавати в приватній клініці чи в державній поліклініці.
    Настроїлась)) Подумала,так як вже купила той тест і шприци, і мала лимон вирішила піти в державну на сихові. Домовилась з чоловіком щоб мене завіз,і якщо здаю в державній,то купує мені мій улюблений Київський тортик.))
    Чесно так нічого аналіз.Цікавий.))
    Тільки вода в мене кипяток була...а то треба скоренько...скоренько випити))
    Млосно трохи було і нудило...та там можна прилягти.
    І дуже цікаві лекції нам розказували 2 години. Багато корисного для себе почерпала. Одне діло читати книжки,а інше слухати лікаря і життєві поради і ситуації.
    Думала що я там стільки буду робити, як висиджу...а пролетіли скоресенько.
    Все вроді написала. Тому закликаю здавати, він не страшний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Що показує цей аналіз, на толерантність, просвітіть мене?
     
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Так як я вже досвідчена в цьому питанні від сьогодні))) Глюкозно-толерантний тест мені виписали на 24-28тиждень. Показує чи є схильність до цукрового діабету.
    Можна писати відмову і на нього...але в нас в поліклініці стільки проблем на то було, що я вирішила здати.Та й самій цікаво, що він покаже.
    В приватній називається глікований глікоген чи щось таке. То наближений тест до того.Як здавати незнаю, але коштує майже 200 грн в синево.
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    В нас безплатна була...КТГ то кардіограма??
    І без запису. Взагалі черги не було,але я то літом здавала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Я в поліклініці теж безкоштовно кардіограму робила.
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    гліколізований гемоглобін:girl_smile:
    то трохи не то, тут здається кров
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    це кардіотокограма - запис серцебиття вашої дитинки :girl_smile:
    я теж робила її платно, хоча так не має бути в поліклініці :girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    я в шоці, обнагліли зовсім :girl_impossible:
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    а шприци нащо:girl_crazy:??
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2015
  9. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Бо мені моя Г сказала :"Дасте там 50 грн". От і думаю, чи питати чи платна процедура, чи просто подякувати!
     
  10. blondunka

    blondunka Member

    от сьогодні пішла і сказала свому лікарю що здавати ці платні не буду, бо все дорого на що відповіли....з першою дитиною ви все здавали а другу обділяєте.якшо ви нездасте ті аналізи на гормон щитовидки і гепатиту то в роддому коли маля народиться в неі з голови будуть брати кров 5 куб. для визначення того аналізу
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    А у вас якісь проблеми з щитовидкою? Бо я вперше чую про такий аналіз.
    Ну і за гепатит дивно, він завжди здавався безкоштовно в поліклініці.
     
  12. blondunka

    blondunka Member

    ні проблем немає, просто то тепер такі аналізи,просто виписують і направляють вони там по іншому називаються .гормон щитовидки ігепатиту бо ходила в поліклініку питала за цей аналіз гепатиту сказали з травня немають реактивів і тепер все робиться в приватній
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    була сьогодні сутичка з одною вагітною бо вона ні одного аналізу нездавала то видзвонювали іі чоловікові, вона казала що себе нормально почуває чого іі здавати ті аналізи незнаю чим все закінчиться, лікарів там за це гра..., що вагітні нездають аналізи
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Думаю то або від поліклініки залежить, або вас дійсно розводять на гроші. Буквально на днях знайома стала на облік на Симоненка, то каже, що виписали всі скерування в держ. поліклініку.
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я би сказала лікарю, що як чудово, що хоч в пологовому є безкоштовні реактиви на гепатит!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. blondunka

    blondunka Member

    в мене знайома теж на симоненка має стати на облік от чекаю коли вона стане щоб знати що іі виписали
     
  16. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    а шприци нащо:girl_crazy:??
    Бо бідна в нас медицина 2 шприци, той сам тест і вкінці сказали як брали кров другий раз після двох годин,не забудьте одноразові рукавички))
    То цирк на дроті.))
    Перший раз нормально свої мала,а тут не забудьте))
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я теж на Симоненка стояла на обліку і за вагітність поміняла двох гінекологів, жоден не відправляв на платні аналізи, крім КТГ (50 грн, як на мене абсолютно не потрібна штука, особливо якщо на УЗД все добре), якби знала, що він платний, то б відмовилась
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ой, дівчата, та то все непотрібне, якщо все добре, і узд так само. От тільки є важливі моменти для здоров'я дитини, і та ж щитовидка, і діабет вагітних, і запальні процеси в нирках чи сечовому, дивують, відверто кажучи, дописи, що, от, здала, все добре, гроші на вітер. Звичайно, може деякі лікарі і зловживають, скеровуючи на обстеження, але тому варто вагітним підходити до того питання ретельно: знати, що і для чого, що має на меті конкретне дослідження, і які дії, якщо будуть негативні результати, від цього і вирішувати, здавати чи ні, підхід "здаю все як лікар каже, бо він же лікар" рівно як і "я нормально почуваюсь, їм тільки папірці потрібні", вважаю нерозсудливим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Цілком підтримую! Це ж наше здоров’я і нашої малечі! І взагалі, якби люди більше стежили за собою в цьому плані, час від часу перевіряли ту ж щитовидку чи інші свої "вразливі" органи, то може менше ситуацій було б, коли люди, які вважають себе здоровими, просто "тут заболить, там кольне", раптово виявляються ледь не у передсмертному стані. Це ж однозначно краще взнати про проблему на початках, щоб мати шанс з нею справитися, а якщо аналізи добрі, то не хникати про гроші, а спокійно спати з думкою, що все гаразд. Вважаю, що той спокій вартує витрачених на аналізи коштів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Можливо я і не розсудлива, але я вважаю і це ОСОБИСТО моя думка, що вагітність - це НЕ хвороба і якщо мені для лікарняного треба здати тільки 3 папірці (до прикладу), тільки їх я і здам, а ходити і переживати, бо на КТГ дитині поставили 7 балів, як на мене по-дурному. І якщо вже зайшла про це мова, то на УЗД також перевіряють серце дитини і для чого мене направили одразу на КТГ, якщо на УЗД відхилень не виявили? Питання риторичне, кожен собі сам розуміє.
    І ще раз підкреслюю, я нікого не переконую, якщо комусь спокійніше 100500 разів робити УЗД, КТГ і всі решта аналізів, це особиста справа кожного. Мені вистачало моєї інтуїції і віри, що все буде добре
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2