антибіотики

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Harmony, 15 Травень 2010.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: антибіотики

    як ангінщик зі стажем, майже останні рази пила флемоксин. дійсно діє найдієвіше, і відносно мяко стосовно ШКТ.
    Останню ангіну відбила медом з куркумою(вона природній антисептик) при перших же симптомах.
     
  2. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: антибіотики

    Аугоментин- краще не купляти, його підробляють і він дуже часто не діє, а час втрачено. Флемоксін Салютаб, також загальної діі препарат новіший. При ангінах- хорошу дію на лор органи мають Азітромцин і всі його похідні (азімед, азіцин та інші), зручно- п"ється 1 раз в день 3 дні, або більше при потебі. Але було в нас таке, що недіяв він (певно бактеріі були не чутливі або пройшло мало часу від останнього прийому), лікар прописувас Зентел здається, паралельно Лактовіт. Важливо : якщо на 3 ий день прийому ви не бачите покращення, слвд до лікаря і змінювати групу антібіотика. Дуже мені шкода, що в нас назначають навмання і нема можливості здати мазок на чутливість....от і лукуєшся на абум. Дуже раджу мамам зважати при кашлі, якщо нема покращння на антібіотику- бо цілком можливо, що час втратиться в і прийдеться уколи робити, а для дітей дають тільки один препарат дієвий але надзвичайно!!! болючий. Я не не маю медичної освіти- то цей допис хіба мої власні висновки та спостереження, ніяких ліків не рекомендую)
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    Neytasa, те що Вам краще, не означає, що Ви вбили той стрептокок. Антибіотик треба допити до кінця, інакше вилізе вам стійкий до Ваших антибіотиків стрептокок. А на рахунок тошнить- консультуються з лікарем. Може на інший замінить. І почитайте в інструкції умови його приймання ( після іди чи як), можливо так приймаєте.
    Inka, мазок в синево можна зробити разом з чутливістю.
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    Я до кінця збираюся пити обов'язково! Тільки цікавить чи можливо зменшувати дозу?
     
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: антибіотики

    ні в якому разі, бактеріі звикнуть- а ефекту не будуть, бо доза замала)) пристосуються як таргани)

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    а як він називається якщо знаєте?
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    Я б не зменшувала. Щось можете недолікувати. А краще порадяться з лікарем.

    ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

    Просила " мазок на флору з чутливістю". І уточнити, я робила і з носа і з рота ( з зіву по їхньому). Робила трохи давніше, то десь коло сто гривень було. Тільки трохи часу він займає. В поліклініці теж роблять, але без чутливості. І теж щось з тиждень. Ну і на чутливісь два тижні ніяких антибіотиків не приймати.
    Коли постійно болить горло, то є сенс здавати. А от коли вже ангіна повним ходом, то поки дочекаєшся...
     
  7. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: антибіотики

    я знайщла- роблять 7 днів- то довго, антібіотики треба рніше починати пити..

    Моя думка і з того приводу : кожна мама знає слабинки в здоров"ї дитини ( в кого горло- в кого кашлі), відповідно методом проб та помилок має знати приблизне лікування і манеру перебігу хвороби в дитини, відчуває коли можна почекати з АБ, а коли все "капці" і корегувати з лікарем, підказати щось лікарю відносно вашої дитини. Я наприклад знаю, що Цефадокс сина не брав 2 рази при ангіні- відповідно лікарці це казала
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    У нас якась чорна смуга з тими хворобами почалася( спершу з малим втрапили до лікарні із запаленням (взагалі до кінця не впевнена, що це таки було запалення, бо рентген ще не показав запалення, а потім по аналізах таки діагноз такий записали). В лікарні мамлому кололи 4 дні Цефтріаксон, пізніше замінили на сироп Цефодокс (коли пішло покарещення), бо дитина важко переносила уколи. І тільки ми з того вигреблись того ж тижня мене починає боліти горло, я, звичайно, ж не лякаюсь, якісь там льодяники в горлі обертаю, полощу легенько. В результаті за кілька днів горло починає боліти конкретно, і Т 40. Я все ще думаю, що в мене грип такий і на вихідних лікуюсь вдома. Звертаюсь до лікаря з початку тижня, каже, що фонікулярна ангіна. Виписує антибіотик Цефотоксим в уколах, вдома колюсь3 дні, Т тримається загалом вже 5 днів і я викликаю лікаря додому. Підтверджує ангіну, наслухує хрипи і на рентген. Рентген показує складне запалення. Того дня мені нарешті полегшало, Т спала, а мене ложать в лікарню. Я не кашлюю, задишки нема, в грудях нічо не болить, не пече і взагалі почуваюся нормально, а у мене правобічна сегментарна пневмонія у двох місцях! В лікарні тричі на день колять Аугментин і ще Цефтріаксон. Через 6 днів повторний рентген - і ще щось там залишилось. Тепер продовжують Цефтріаксон і назначають Левофлоксацин (від якого дістаю алергічну реакцію і взагалі мені стає зле). Нині лікаря нема, тож чекаю завтра і надіюсь, що та неймовірна кількість антибіотиків таки мені допомогла, бо я вже практично в розпачі. Мені націлились на лікування пневмонії, бо складний випадок, ангіна ж відсунулась на другий план, думала, що ці антибіотики її подолають. Але зараз заглядаю в рота і бачу, що горло ще червоне і деколи дискомфорт я там відчуваю. За скільки часу взагалі ангіна лікується і чи достатньо антибіотики для цього? Одним словом, я вже дуже виснажена і втомлена від цього лікування (вже заробила дисбактеріоз і молочницю попутньо) й просто не знаю, що вже діла діяти.
     
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    Ангіна ваша мала б пролікуватися. Може якийсь вірус не сильний новенький , або залишилися " пробки" десь. Краще звісно до лікаря. Можете спробувати пополоскати травками і хлорофіліпт посмоктати. Він добре діє на ті всі бацили.
     
  10. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: антибіотики

    Ой чого тут тільки не прочитаєш?..
    Про антибіотики, постараюсь коротко.
    1) Антибіотики (або антибактеріальні препарати, надалі - АБП) не впливають на віруси. Лікувати АБП треба виключно процеси бактеріальні, гнійні. Лікувати ними грип (застуду) не можна.
    2) Профілактична антибіотикотерапія є сугубо цілеспрямованою і призначають її в окремих випадках (забруднені рани, оперативні втручання та інші). Сюди НЕ відноситься грип! При грипі НЕ МОЖНА проводити профілактику пневмоніїї чи синуситів чи інших бак. захворювань антибіотиками (див. п. 1; якщо таке призначив лікар то він некомпетентний - шукайте іншого). Так само, нема нічого дивного що антибіотик не помагає попередити пневмонію...
    3) Антибіотики є різні, з різною силою, з різними компонентами, різним розподілом в середовищах організму і взаємодією - НЕ МОЖНА самовільно приймати антибіотики і НЕМОЖЛИВО сказати що раз цей препарат поміг комусь то він кращий, а той - гірший. Немає кращих і гірших АБП - той препарат що в одному випадку буде супер - в іншому може взагалі не дати ефекту. В кожному окремому випадку АБП має призначати грамотний спеціаліст. Інакше він може не тільки не допомогти, а ще і зашкодить.
    4) Антибіотики не є страшними, якщо ними правильно користуватись. Правило "таблетки - то зло, а АБП - тим більше" - правило людей нерозумних і недалеких. Вони практично не впливають на імунітет (десь на стільки скільки це робить марка вашого туалетного паперу :lol: ).
    5) Ускладнення антибіотикотерапії лікуються тільки по мірі їх появи і для вмілого лікаря це не складає проблеми.

    Здається, все... Питайте - розкажу як воно є насправді щоб не гадати...
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    оо, тут детальніше. з посиланнями і дослідженнями.
     
  12. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: антибіотики

    Вибачайте - я коли читав не коспектував що де і коли, тому посилань я вам надати не зможу... На рахунок категоричного ставлення до медикаментів - це просто очевидно. Є препарати які апріорі є практично нешкідливі (на приклад, гомеопатичні)
    Але якщо ви з чимось незгідні - будь ласка, конкретизуйте і ми зможемо розібрати кожне питання зокрема! :)
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    не згідна, і щодо гомеопатичних теж.
    та мене от антибіотик та імунітет цікавить.
    загалом, імунітет то ж складна штука, раніше думали, що то гемоглобін, тепер - флора в кишечнику, потім ще щось знайдуть..ціла система, недосліджена, між іншим. і зачіпає весь організм. і думки теж)
    але загалом я не проте..
    я про антибіотик, що вбиває живе.
    я ж жива, і п"ю щоб вбити бактерії, які в мене розмножилися, але ж помимо того воно явно і мене зачіпає - мінімум летить флора кишечника в торубу

    то як не впливає? бо виходить що навіть при правильному - ВЗАГАЛІ І НІКОЛИ. але на практиці так не є, чи то в нас всі поголовно неправильно роблять?
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    Йой. Та нема нічого білого або чорного. Так і з ліками - одне лічить, друге калічить. Мільйони життів антибіотики врятували. А те, що зараз їх призначають безграмотно - інша справа.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: антибіотики

    бо ставляться до нього як до спасіння, де є користь і нема шкоди. я зі всім згідна, але тн, що не зачіпає імунітет - точно ні
     
  16. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: антибіотики

    Взагалі, якщо придиратись, то абсолютно все є шкідливим, в певній мірі... Світло лампочки шкідливе, а сонце - то взагалі жах: радіація, ультрафіолет... А фрукти - там і кислоти і алергени і пігменти! І так можна про все що нас оточує, що ми їмо... Але не треба бути лікарем щоб знати що такий хід думок хворобливий... Наш організм має резерви, може адаптовуватись, може знешкодживати і виводити отруйні речовини. Ясна річ, все в міру! Є препарати шкідливі і явно токсичні і лікарі їх стараються уникати. Білшість же препаратів не є особливо токсичними в прописних дозах, або шкодять тільки при дуже тривалому застосуванні. Це стосується і антибіотиків - є певні АБП, які мають встановлену токсичність щодо, наприклад, слуховго нерву, чи печінки чи кісткового мозку. Але стосовно них є розписані всі ті нюанси і визначено які дози та за який час можуть пошкодити. Тоді як більшість антибіотиків ніяк не отруюють організм. На приклад, фторхінолони майже не метаболізуються і виводяться з сечею в незміненому виді - вони практично інертні, по відношенню до організму... По любому, такі питання слід розглядати стосовно кожного препарата окремо. Крім того, за призначеннями антибіотики доводиться приймати десь-колись, епізодично - за один середній курс терапії більшість антибіотиків ніяк не вплинуть на сам організм...

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

    Не знаю - звідки у вас така інформація що імунітетом вважали гемоглобін чи кишкову флору... Населення кишківнику має дуже сумнівне відношення до власне імунітету. Просто порушення балансу її може призвести до переважання грибкової компоненти, але на сам імунітет це теж практично ніяк не впливає. Так, дослідження триває, але питання впливу АБП на імунітет вже досить досліджене і відомо що вплив власне препаратів на власне імунітет не є значущим. Не можна сказати що якесь інфекційне захворювання затягнулось чи ускладнилось чи людина почала частіше хворіти через курс антибіотикотерапії (за виключенням кандидозу), якщо говорити по іншому...
    Бактерії хоч і живуть з організмом не є його частиною. Це поняття треба розмежовувати щоб уникати поліпрагмазії. Так, вплив на бактерії впливає на організм, але в певних конкретних рамках. І лікується це не складно - зараз як пробіотиків так і фунгіцидів предостатньо! У всякому разі, це значно менше зло, аніж ускладнення бактеріальних інфекцій. Але тут знову підходимо до питання раціональної терапії.
    Якщо-ж ві думаєте що антибіотики це просто отрута яка вбиває ВСЕ що є живе і вас в тому числі, просто для бактерій це більш критично то ви глибоко помиляєтесь. На те вони і є препаратами а не отрутою і впливають на ті ланки життя бактерій, яких у вас або просто нема (на приклад, ви-ж не синтезуєте бактеріальної стінки!).
    В принципі, так. Єдине - власне грамотне застосування антибіотиків практично не шкодить організму, або цю шкоду легко виправити - значно легше, аніж загрозливе захворювання. Багато людей кожного року хворіють і помирають через неоправдану упередженість до препаратів.
    Це вже інша крайність і це властиво окремим людям, в своїй суті - це обернене але таке-ж згубне бачення як те що всі препарати шкідливі і їх треба любою ціною уникати. Таке може зустрічатись і серед лікарів, але тільки серед безграмотних, які не вміють користуватись антибіотиками. Загалом, таке твердження є немедичним і не поширене серед профессіоналів лікарів...
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: антибіотики

    Ото я так казала до цього тижня.
    Тепер молюся на ті АБ і надіюся, що нам допоможе.
    Ааа- я вчора виписа паралельно З.
    Сьогодні учту.
    І чого то не пише в інструкції...
     
  18. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: антибіотики

    Співчуваю вам! Дозвольте спитати що трапилось і чим лікуєтесь?
    Не пише тому що, на щастя, дисбактеріоз розвивається не завжди. Крім того, це окрема нозологія і лікувати її треба теж вміти. На приклад, згідно багатьох досліджень, здійснювати його профілактику не має змісту, а пробіотики доцільно вживати вже по завершенню лікування антибіотиком. А вищезгадан година перерви - просто маячня - більшість антибіотиків накопичуються і дють протягом кількох годин (часто - 24 і більше) тому можна просто переводити препарат...