Аспірантура/дисертація/захист: варто чи ні?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Shpunka, 10 Вересень 2012.

1. HANNA F

HANNA F New Member

Дякую за пораду дівчата))))))

• Подобається Подобається x 1
  2. Virner

Virner Well-Known Member

Може, хтось має актуальну інформацію щодо вступу в аспірантуру цього року? Або зможе прояснити, крок за кроком, що мені, як потенційному вступнику, робити? :)
    У мене є тема дослідження і напрацювання наукові у співпраці з колегами з інших країн. Я вже працюю над темою більше 10 років, і, справді, хочу внести вклад в науку, познайомитись з іншими науковцями у цій сфері і продовжувати дослідження.
    Розглядала аспірантуру у НУ "ЛП". Подивилась наявну інформацію на сайті і зависла. Там пише, що однією з вимог є рекомендація керівника наукової роботи. Тобто мені спочатку потрібно знайти керівника, тобто викладача в НУ "ЛП"? Я розгубилась...

3. Hermi

Hermi Well-Known Member

так, це є обов'язково . Але з аспірантурою зараз не все так просто . Якщо поступати на стаціонар - треба 2 роки ходити на пари (дійсно ходити і писати купу контрольних і т.п.) , + ще 2 роки на дослідження (тут вже залежить коли буде готова дисертація).
    Заяву на вступ треба писати вже, вступні екзамени - серпень, з вересня розпочинається саме навчання. +якщо іти на державне, то керівник, мав би мати зарезервовані місця для свого дисертанта. Більш детальну інформацію можете отримати в головному корпусі НУ ЛП, там є відділ аспіарнтури та докторантури.
    Іти здобувачем...Я не дуже вникала в ті правила, але всі мої знайомі здобувачі, всеодно поступали на стаціонар (але це було ще до нових правил навчання).

4. Hermi

Hermi Well-Known Member

Немала баба клопоту купила порося. От так і я. Підписали мене в один досить неясний проект, просто як учасника на папері (юридично там все ок, їм треба було для кількості). А тепер маю мороку (точніші мої таракани), запропонували мені поступати в докторантуру у Китаї. З однієї сторони дуже цікаво і захоплюєче..З іншої - я для себе вирішила що докторантура то не моє. І сиджу мучаюсь, а може то все ж таки мій шанс реалізуватись?
    А раптом хтось мав співпрацю з Китаєм і знає що там і до чого?

5. Almariel

Almariel Well-Known Member

Китайці до нас приїжджають в основному, досвіду навпаки нема. Але дуже ганять їхню їжу, багато наших потруїлися там. Такий собі побутовий момент.