Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    в нас зараз погіршення, почалось різко разом з початком опалювального сезону.
    влітку вже все зійшло, ну майже, думала переросли. але ні. мучимось далі. страшно дивитись на ті порепані ручки, червонющі, свербить постійно. от зараз шукаю зволожувач, щоб до хати купити.
    маємо сильні реакції майже на всі ліки. особливо на травах!
    з харчуванням більш-менш, хіба шоколад протипоказаний, решта на нас не впливає. і ніякі гіпоалергенні дієти нам не допомогли позбутись тої проблеми.
    комаровський висловлює таку ж думку, як і закордонні лікарі - підтримувати стан шкіри в комфортних умовах - одяг, температура, постійне зволоження. в принципі, тут з ним згідна, з власного досвіду.
    ми не лікувались гормонами, зрідка даю антигістаміни, бо де-коли дитина не дає собі ради з тим свербінням, то її дуже сильно турбує.
    мали недавно такий випадок, що думала вже їхати з нею на швидку - від консервованого горошку пішла така сильна і миттєва реакція, що я ще не бачила такого в житті, вся спухала, червоніла, чухалась до крові і не могла собі зарадити, бо так сильно її свербіло всюди! плакала дуже. на горошку пише "вода, цукор, сіль, горох" але я впевнена, що якийсь потужний консервант, який не вказали у складі, дав таку реакцію. тому продуктів, які явно містять всякі хімічні штуки ми уникаємо.
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    ну всіх не рівняйте, в нас пройшло за 7 днів і більше про це ми не згадували.. Алергенів не шукали
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    от власне, слухати інших то тяжка справа, бо діти індивідуальні + проблеми зявляються в різному віці - з народження, з прикормом, після року і тд. а то все дуже різні ситуації
    у вас все слава Богу благополучно, може реакція на щось, з чим дитина не мала постійного контакту, відповідно лікування зняло висипку і все.. або якраз співпало з тим, що дитинка переросла
    але не у всіх так, якщо алерген продовжує поступати і дитина на нього реагує далі то гормони і антигістамінні заберуть тільки зовнішні прояви
    хтось з тим лікування дійшов до пікової точки (навіяно з тем "Алергія-астма" та "Алергія- лікувати чи саме пройде") там такі історії, що просто жесть

    п.с. я писала, що алерген може виходити з організму довше двох тижнів, відповідно після гормонотерапії висипка може знов зявитися в якійсь мірі.. в кого вийшов скорше того і не трапилося:)
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    У мене в дитинстві був дуже сильний атопічний дерматит, аж була потріскана шкіра, все у висипці і червоне, все лилось, шапочку вдягали мене на стерильну салфетку, бо не могли інакше. Мама розказувала, що не сприймала я ніяких трав, жирів (від будь-яких олійок ставало тільки гірше), навіть від кварцування було гірше. Каже що це почалось після введення штучної молочної суміші. Допомогло тоді спеціальна "болтушка" (рецепт ще має в нас були). А в моєї малої до року був діатез на щоках (була на ГВ), сухість шкіри (атопічна схильність спадкова, і чоловік мав діатез в дитинстві), то мимазали червоні місця щік Елокомом (дуже дієвий, за пару раз все зійшло, дитина не чіхрається), а так просто вмивались простим дитячим милом або гелем А-дерма (на вівсі), і мазались після купанням теж кремом Екзомега від А-дерма (непогані речі, гірше не зробили, а от на травах ванн не робила, бо в самої на них алергія). Зараз має трошки діатез на ногах, просто шорсткі участки, то мажу іноді Фізіогель АІ, і в ванну додаю Оілатум. Гірше не робить, а крем трошки її пощипував, то зараз майже нічим не мажу, само заспокоїлось. Зауважила, що чим менше буд-яких втручань в шкіру алергіка, тим ліпше. Навіть просто кипяченою водою помити може буде краще, і креми далеко не завжди допомагають. Помагає природнє сонце, море, одяг з натуральних тканин. І ще нам лікар сказав прати речі тільки простим господарськтим милом (в машинку може його якось терти?). З їжі виключити червоне-солодке-хімічне-копчене-жирне. Раз малу обсипало від таблеток для горла "Лісобакт" (вони дитячі, але на травах певно), і від наших цукерок щічки трохи рум'яніють, тому не даю. Може здамо алергопроби, ще глисти треба виключити.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2013
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    то кортикостероїд, себто гормональний препарат
    моя скромна думка - не варто його застосовувати на діатезні щічки, то не є аж така проблема.
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    не поділитесь? якщо він є десь в вас.

    ---------- Додано в 23:46 ---------- Попередній допис був написаний в 23:41 ----------

    а як ви взнаєте, на що алергія? кров здати? я в це мало вірю. ну хіба щоб визначити, чи є сприйняття-несприйняття коров`ячого білку чи як там. а так..коли я була мала ще нічого такого не було..діатез турбував мене як я пам`ятаю дуже до 2-го класу..то ми здали такий аналіз..показало алерген лимон і горіхи..та я їх не дуже то і їла, а все турбувало..а вже потім якось..вже не було нічого, але в мене дуже суха шкіра, при чому всюди і гіршає на зиму, коли сонця немає, то здавала кров, показало що алергія на котів, хоча алергії в мене на котів немає, а шкіра суха..як мені казали це ще в утробі генетичне щось.
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Так, він гормональний але щічки довго не проходили, турбували дитину, то ми дуже тоненько і на мінімальну площу наносили, і лише 2-3 рази і все. Його треба по-мінімуму, якщо вже пробувати.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    я сама тою штукою недавно прихворiла, спочатку займалась самолiкуванням нiчого не допомогло i чоловiк вигнав до лiкаря. ну i все нормально, таблетки, ентерос гель i минулось.
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ви серйозно?
    Зараз Вас хтось прочитає, і собі теж подумає, що то спасіння.
    Елком - це дорога до погіршення, рецидивів...Ви собі просто не уявляєте яке то зло.
    Я не розумію, чому наші лікарі на право і на ліво його виписують. Хіба щоб потім мати кого лікувати від астм і т.д.

    Дитячий атопічний дерматит сам по собі не є такий небезпений як його неправильне лікування, яке призводить до алергій, астматичних бронхітів і навіть сидіння на антибіотиках пів життя.

    Такщо краще сто разів подумати перед тим, як лікуючи щічки, застосувати гормони. Вона не очищають організм, не лікують його зсередини, вони то все заганяють ще глибше, і воно ніде не дінеться і рано чи пізно то все вилізе в невідомо якій формі. А лікарі розведуть руками, і скажуть - ну алергічна в вас дитина, щось не то даєте. І Ви ж винні будете.
     
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Fleshka, а так коротко щоб не читати всю тему про алергії. Розкажіть що і як ви робили, як з того вийшли, чим мазали і т.д. Що казали лікарі, чи допоміг хтось.
    Я читала дещо, дещо ви самі казали. Але хотілось би тезисно що і як допомогло.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    на 100% звичайно не знаю
    аналізую коли почалася алергія, ну і якщо виключити з харчування то висипка стихає (проте довго), а якщо включити то посилюється, при чому різко
    лимон і горіхи можуть бути в інших продуктах, та й комусь алерген вистачає трошки зїсти і бути обсипаним ще довго + до того, не всі алергени зараз відомі, можливо у вас була алергія на оті продукти+ще щось, на що проби не роблять
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Коротко то тяжко, бо що саме допомогло однозначно не скажеш.
    Скажу тільки, що прояви були жахливі, рани кровили, ночі напрольот ми не спали, і боролись ми довго.
    Поменше хімії, але без фанатизму, повітряні ванни, зволожуючі креми, поменше контактів з водою (купань і т.д.), а тим більше милом чи ще гірше - всякими гелями, вівсяні ванночки - для полегшення зуду, і терпіння батьків. Те що ви бачите ззовні - не смертельно і не страшно, от те що є сховане від наших оей, всередині - от за що треба боятись. Є висипка на шкірі, відповідно є вона і всередині. Замазування - не лікування.
    Найчастіше висипи пов"язані з незрілістю ШКТ і неможливістю його справитись з новими продуктами.
    Призначають ентеросгель для виведення токсинів, але оскільки ми боролись без медикаментів, то успішно заміняли хімпрепарати печеним яблучком в великих кількостях, нічим не гірше чистить кишківник. Ввела в раціон чорнослив, робила домашні йогурти, хліб пекла сама і тільки з висівками і т.д.

    Якщо ми той кошмар побороли без медикаментів зовсім, то нізащо не повірю, що інші не можуть. Єдине аптечне що застосовували - йодіцерин, бо при найменшому дотику до тої луски на ногах, легко відкривались ранки, і я боялась щоб не занеслась інфекція.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Fleshka, сьогодні читала усі Ваші дописи у іншій темі. Ви - молодець, що це усе змогли перебороти! Дуже обнадійливою є Ваша історія і дає сил боротися. Бо ніби й не турбує мою дитину це явно (немає зуду), а як гляну на його животик і спинку (особливо ввечері плямки червоніють), то якийсь відчай наступає.
    Маю ще до Вас питання. Вівсяні ванночки лише для полегшення зуду чи можливо спостерігалися й додаткові наслідки (зникнення шелушіння/почервоніння)? І ще здається Ви писали про купання в череді в іншій темі. Хіба череда не підсушувала шкіру дитини?

    Читаю у деяких статтях, що з настанням тепла стан шкіри при АД значно покращується. А якщо посеред зими поїхати на море? Як думаєте, дівчата? Бо чоловік підбиває , а я така перелякана в тому плані. Мені із здоровою дитиною якось страшнувато, а тут таке із шкірою. Боюся, щоб ще гірше не стало.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    на скільки розумію, у вашої дитини ще досить легка форма. то не є щось аж таке страшне. в нас з того починалось.
    зимою найгірше для атопіків - то сухість повітря.
    пару днів моря не завадять ,але не думаю, що й на довго допоможуть.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Шелушіння в нас зникало дуууже поволі, ну але зате впевнено)))
    Не думаю, що то від ванночок, але після них дитина ставала спокійніша.

    Підсушує. Просто при АД я б може не купала, але оті ранки треба було якось дезинфікувати, щось робити, допомогти зажити, адже інфекцію занести легко, воно ж чешеться немалосердно і відповідно постійно відкривається.

    Тому я допомагала організму то перебороти і ззовні і зсередини.
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2013
  16. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Флешко, а коли з'явишись перші прояви АД у вашого синочка?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Серйозні сухі перші плями з"явились тільки перевалило за рочок, в жовтні.
    До травня був гострий стан.
    На літо пішло на спад.
    Протягом трьох літніх місяців ми максимум часу проводили за мітом, ліс, палатки, море, поїздки зміцнювали імунітет як тільки могли, побільше повітряних ванн і мінімум контакту з одягом, надворі теж, щоб осінь-зиму наступну пережити без таких загострень.
    І справді, з листопада висипи з"явились знов - але то вже навіть висипами не назвеш, воно вже не чесалось, не загострювалось, просто шкіра була не така гладенька, як влітку. Плюс в жовтні Роман переніс операцію на зубках під загальним наркозом, який тривав 4 години, переніс дуже тяжко, з подальшим прийманням ліків і антибіотиків, адже було втручання в кістку. Оскільки ліки він не сприймав, млів після кожного прийому, то курс був короткий. Ну і то знов удар по ШКТ, тому я знала що висипи будуть.
    Але цього разу організм швидше і легше очистився, тай я вже не кидалась в пошуках, що ж робити?, як лікувати?, бо мала минулорічний досвід, і конкретно знала, як допомогти, тому в порядок шкіра прийшла значно швидше.

    Просто не уявляю, як Роман би відходив, якби попередній раз всі симптоми алергії загнала за порадами лікарів всередину антигістамінами і кремами.
    Хто читав наші поневіряння в сусідній темі, зауважив,з якими результатами стандартного "лікування" в інших діток я стикалась, під час пошуків, що ж нам робити.
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2013
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    У нас також атопічний дерматит, в мене є підозра що домогосподарка халявить з пранням.. Я вде все мацьопине сама сортую і перу, трошки позбуваємого того, бо місцями на спинці було до крові.. Маю спеціальний натуральний крем, він нам також дцже допомагає
     
  19. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Напишіть, будь ласка, що за крем і де купували.
     
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Zoryanazirka, так напишіть..може маєте можливість якось продати або замовити такий..Дякую.