Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    А я за натуральні зволожувальні креми, якщо шкірі не вистачає зволоження то це не завжди говорить що в середині робиться щось страшне
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Дівчата, знайшла рецепт той болтушки від алергії, можу написати, але без рецепта лікаря з печаткою її не зроблять в аптеці, треба все одно підійти до лікаря. До речі, намазала собі руки наніч Фізіогель АІ, і на другий день зявилась висипка на пальці і свебить, спробувала на другий день - те ж саме :girl_devil:. Не знаю чи варто тоді його тепер дитині давати.
     
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Diana , можете порадити якійсь?
    Supernatural, напищіть будь-ласка в ПП..згодиться..а це бовтанка, чи як мазь, і для чого саме - для атопії?
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Це бовтанка, білого кольору, подібна на рідку сметану (роблять за рецептом в аптеці і продають в скляній пляшці), добре допомагає зняти свербіж від алергії, і заспокоює подразнення, мені допомогла від алергічного діатезу, але все дуже індивідуально, треба по трохи пробувати.
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    моя шкіра теж дивно реагує на той крем, як і на всі дуже зволожуючі креми, а в малого навпаки дуже класна шкіра після нього
    ну і Дермалекс мені поки що подобається
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я в іншій темі написала величезний допис про те, як ми вилікувались, але тепер не можу знайти, писати знову ліньки. Писала в темі "Алергія! лікувати чи "само пройде"?"
    Вже давним-давно весь світ визнав, що АД-це захворювання шкіри, а наші лікарі і мами і дальше то відверто ігнорять і говорять про те, що лікувати треба середину. АД - це генетичне захворювання. Захворювання, при якому в верхніх шарах шкіри, якраз там, де зберігається волога, тої вологи недостатньо, от генетично так склалось, що шкіра атопіка має менше комірок для вологи, ніж шкіра здорової людини. Самий простий спосіб допомоги таким людям, - це зволожувач повітря на повну катушку, не потіти, тобто адекватний одяг, та креми, які затримують вологу всередині, і їх, звичайно, потрібно використовувати після того, як на шкіру нанести воду для початку, і лише потім вже крем, ніяк інакше! Цей протокол затверджений у всьому світі! І лише в Україні лікарі дальше страдають фігньою, а мами на пару з ними. Якщо в дитини вже появились мокнуття, то без антибіотиків не обійтися, бо то означає, що в місці тріщин шкіри поселився стафілокок. Виліковуєте шкіру, купуєте зволожувач і гігрометр, закручуєте батареї, купуєте дитині білі маєчки на довгий рукав, слідкуєте, щоб дитина достатньо пила, вплоть за записів скільки стаканів в день і буде вам щастя! По всьому світі, при статистиці 80-90 відсотків описана мною вище профілактика допомагає.
    Ось, гарне відео КОмаровського, дуже просте, дохідною мовою, я вже не кидаю англійські посилання, і так того ніхто читати не буде.
    http://video.komarovskiy.net/Ф-dermatit-24-11-2013.html
    У нас в квартирі стабільна темп. 18 градусів, дитина тепло одіта лише в натуральний одяг, фліс лише як верхній шар, ніколи до тіла, ніколи!, вологість в районі 60 відсотків, одразу після купання крем практично на все тіло, на протязі дня, щогодини я даю дитині звичайну воду. Усе, ми забули про АД.

    ---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    Якщо це стосовно АД, то це брєд.
    При АД заборонено купати дитину в травах.
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ми теж наразі забули про АД, хоча зі всього вище переліченого в нас тільки натуральний одяг, синтетики дітям до тіла не одягала ніколи. Значне покращення відбулось після моря, і наразі проблем з шкірою немає. Аж не віриться що рік тому були такі проблеми.
     
  9. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Уже 3 тижні триває наша боротьба із АД. І я бачу, що прогрес є. Шкіра уже не така шершава, залишилися лише деякі плямки на животику, але то вже хоча б не так страшно виглядає. Що допомагає я навіть уявлення не маю.
    Основне лікування - це дієта. Мені здається, що реакція у нього на молочне, яке я їм. Принаймі минулого тижня, ведучи щоденник харчування,зауважила,що як тільки переїдаю молочних продуктів стає гірше. Тому уже 1,5 тижня я навіть масла не їм і гірше точно не стає. Буду слідкувати й надалі.
    Крім того, у хаті вже з"явився зволожувач повітря, який ми тільки на ніч включаємо. Також я нарешті побачила ефект від Ойлатуму. Перше завжди у ванну його доливала, а так як синочок купається у великій, то ефекту було ніякого. Тепер після купання споліскуємо його у кип"яченій воді з Ойлатумом,і на ранок виглядає шкіра досить пристойно. А ще ми перестали витирати дитину рушниками, щоб не подразнювати лишній раз шкіру, для цього тепер використовуємо або старе-престаре прострирадло, або пеленку.
    Ще є у мене одна версія про те,що може сприяти зникненню шершавості. Синочок почав рачкувати, а перше повзав, тому може й більше натирав ті плями, бо завжди ввечері ситуація була гірша.
    Ось таке. В результаті я схудла на 5 кг від тої дієти. Але то не страшно:). Тепер помаленько буду нові продукти вводити у свій і малого раціон, і слідкувати.
     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    цікавить, чи даєте антигістаміни? бо знаю, що наші лікарі приписують їх першим ділом.
     
  11. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Перші 5 днів після візиту лікаря давала Феністил, але він точно не допомагав, то й відмінила. Покращення стало видно лише минулого тижня.
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    до речі ,моя дитина ще цього літа сильно реагувала на молоко. а зараз прекрасно його сама п"є і їсть молочні каші і без будь-якої реакції.
    так що то все пройде з часом. треба лише терпінням запастись.
     
  13. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Буду дуже надіятися. Молочне я взагалі не брала до уваги,бо їла його від тоді, як малому було 6 тижнів. А проблеми із шкірою почалися в 5 місяців. Але я рада,що хоч є уже конкретна підозра на алерген. Тепер уже можна від чогось відштовхуватися. Відповідно, догодовування кисломолочними продуктами навіть не починаю.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    не плутайте! кисломолочка як раз дуже потрібна і корисна. там вже той молочний білок розпався і не становить загрози.
    звісно, що має бути перевірений продукт, ідеально - самостійно приготований.
     
  15. manka

    manka Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    мого малого сипало і від молока, і від кисломолочки (робила сама і з домашнього і з купленого молока). І трішки менше почало сипати коли кисломолочку відмінила. Їв кашу на воді до двох років, потім молоко розбавлене водою. Сипати перестало десь в 2,6. Тепер харчової алергії нема, є побутова на пилового кліща, яка проявляється невеликою висипкою і кашлем. Так, як вдома алерген практично усунений, в садок не ходимо, то бронхіти припинилися. Але днями були в гостях, де є пухові подушки, коври, і т.д. за годину-півтора почав кашляти, поки допомагають інгаляції. Дитина висипку переросте, але алерген шукати треба однозначно, щоб його усунути, інакше при постійному контакті з ним атопічний дерматит може перерости в астму. Ми коли здавали аналіз на імуноглобуліни в 9 міс, в 2 роки, то імуногл. були в нормі. В 3 роки здали вже аналіз на алергени і виявили на пилового кліща, собаку, плісняву.
    Може й так, але чому в окремих випадках дієта допомагає?
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    нам теж лікар казала що і молочне, і кисломолочне може давати алергію і якщо виключати то все
    дівчата, а що з того Ойлатуму варто купити для догляду?
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Мене от цікавить - а що тоді їсти? Якщо так подивитись - не можна ні купованого, ні солодкого, ні молочки, ні кисломолочки, ні масла, ні кефіру, ні фруктів, і т.д. і т.п. А що ж тоді можна? Та не може ж дитина існувати лише на кашах на воді і все. А де тоді вітаміни брати, а поживні якісь речовини?
    В нас теж сипало поки грудьми годувала, оскільки дієт не притримувалася, то толком не ясно на що сипало. Зараз ми вже повністю на штучному - висипка менша, але є. Лікар каже, що треба розщеплений білок в суміші. Ок. А як і від того сипати буде? Тоді що?? Я потрохи забила на всьо то. Трохи мажу, трохи те, трохи се. Згодна тут з Флешкою (вона десь писала), що поки не звикне кішківник до алергену - то виходить тільки воду пити можна..давала все по трохи, і по трохи переріс. То і мій переросте.

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    Нам Ойлатум як..
    Ну трохи покриває плівочкою якоюсь, яка об одежу ї витирається..Не знаю, як на мене, то просто засіб трошки пом`якшуючо-зволожуючий. Шершавість він нам не прибирає. А я зі своєю сухою шкірою маю півбанки лити, щоб хоть щось дало.
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Тому не треба дуже категоричними бути:girl_wink:. Треба пробувати! Бо реально в когось можуть бути висипання і на молочне і на кисломолочне, а в когось на щось одне. А так як раціон атопіков і так не дуже різноманітний, то якщо виключити ще все потенційно шкідливе, то дитині(або мамі) не буде що їсти.
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Згадала: я кашки "калатала" на фрісопепі - суміш, де розчеплені білки коров"ячого молока.
     
  20. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Так от власне, коли кисломолочку відмінила, то й стало краще. Я йогурти сама вдома робила, правда на купованому молоці.


    Читала я і англомовні ресурси, так-от там також говорять про реакцію шкіри на харчовий продукт. Звичайно, вони не пишуть, що це основна причина, але й не заперечують впливу харчових алергенів на вигляд шкіри.


    Напишу те, що я їла. Куповане солодке повністю відмінила. Рибу, м"ясо птиці, горіхи, мед, цитрусові, хурму, шоколад не їла. Потім уже вела щоденник і слідкувала. З алергенів залишилося лише молочне, яке тільки минулого тижня перестала їсти. Поки що на цьому і зупинилася. Тепер уже планую розширювати раціон. Їла каші, м"ясо, картоплю, макарони, моркву, буряк, капусту, цибулю, зелені яблука, банани, ківі. Не так уже й погано.
    Я вважаю, що варто зробити хоча б одну спробу виявити алерген і сісти на таку дієту. Ніхто ж не говорить сидіти на дієті вічно. Виявили алерген і поступово варто повертатися до нормального раціону. Якщо від дієти немає результату, тоді шукати щось інше. Бо причин АД є багато, і їжа не основне.