Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    ми купили кремчик, користуємось ним двіччі на день (маємо суху, шершаву плямку на колінці десь вже 3 місяці і плямку на щічці десь 1.5 міс.) Так от на колінці починає затягуватись вже, я просто її зволожую, бо малу то свербить.
     
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Маємо і кремчик, і для ванночки рідину Ойлатум - дерматолог порадила різницю між ними в півгодини робити. Спочатку ванночка, потім за 0, 5 год. кремом мазати все тіло, навіть ногті. Наносимо на все тіло 1 раз на ніч, запалені участочки - 2-3 рази на день.
    Задоволені, бо навіть мені на мій нейродерміт рук поміг.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    після тої рідини треба ще дитину сполокувати простою водою чи не потребує змивання?
     
  4. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    дівчата, дуже потребую Вашої поради. Прочитала всю темку і ніяк не можу зрозуміти, чи є різниця між діатезом і атопічним дерматитом?? Чи це одне і теж?
    В мене така ситуація: 2 дні тому дитину висипало на щічках, тепер все почервоніло і стало дуже сухе і шорохувате. Сьогодні побачила поодинокі почервоніння на шиї.
    Що це? Не знаю чи прибігати вже до аптечних препаратів, чи почекати перейде?
    Маю підозру, що це реакція на мід, але не впевнена Я з"їла малюсінький кусочок медового пляцка.
    Вибачте, що написала все так сумбурно, просто ніколи з таким не стикалась, а поради прошу вас, до до свого дільничого "сімейного лікаря" в останню чергу!
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    звісно, різниця є
    побудьте трішки на дієті і почекайте, поки зникнуть плямки. а там побачите.
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    А в чому різниця? Я серйозно не розумію. В нас діагноз - харчова алергія. Плямки алергічні лише на шиї і щоках.
    Але в неті всюди поняття харчова алегрія і атопічний дерматит прирівняні.
    Ну хіба при атопічному є загальна сухість шкіри, так?
     
  7. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ну, це слабо сказано, сухість... Класичний атопічний дерматит спричиняє чимало дискомфорту дитині, вона може капризувати, плакати, бо шкіра свебить і пече...Але він може бути і слабовиражений, і будуть невеличкі висипання...Все індивідуально. Бачила фото діток з дуже сильним атопічним дерматитом, явище не для слабонервних...
     
  8. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Не потребує змивання. Ойлатум зволожує шкіру, покриваючи її тонкою плівкою.


    Їжа може виступати одним із факторів, що зумовлює появу АД, при чому не основним. А крім неї є ще дуже багато інших - спадковість, сухість повітря, перегрів дитини, особливості шкіри... Комаровський говорить навіть про переїдання як причину АД.
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    з Вікіпедії:


    ---------- Додано в 23:41 ---------- Попередній допис був написаний в 23:38 ----------

    прохолодне і вологе повітря, дієта для мами, намажте щічки якимось зволожуючим кремом. можна пантенолом(я малій мазала, в нас під час опалювального сезону дуже сухе повітря в хаті).
     
  10. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Дуже класний засіб, виростовується для діток з проблемами сухості шкіри, в тому числі і АД шкіра після нього як шовк.:girl_tender: Навіть себе побалувати, мммм...
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Нам поставили діагноз АД. В синочка навколо ротика подразнена і червона шкіра. Але зараз появилось багато плямок по всьому личку. Вони не червоні, а кольору шкіри, ледь помітні пупиришки.
    Дівчата, порадьте, будь ласка, лікаря до якого можна звернутися з АД. Бо в нас в місті дитячого дерматолога нема. Ходили до дорослого, то виписала мазь Локоід. Наш педіатр говорить, що нічого страшного, просто зволожувати шкіру. Але я бачу, що плямки збільшуються. В мене просто паніка(((
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    а в дерматологічному диспансері хіба немає дитячого?

    ми ходили до Сек в диспансер що на Коновальця - нам вона допомогла.
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    В нас з такого починалось. Була така ледь помітна плямка бежева на шиї. І в один день все загостилось. ЇХ стало більше і почервоніли. Шкодую що ще тоді не спохватилась і не сіла на дієту, щоб знайти алерген. Не факт звичайно, що допомогло б, але може не затягнула б так.

    Ми щойно від лікаря, то її питала щодо діагнозу. Каже, що АД то та сама харчова алергія по-суті, але нетипова. ЗАгалом, щоб поставити діагноз АД в дитини має бути наявно кілька ознак. Але схема лікування не відрізняється і підбирається в кожному випадку індивідуально.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Закордонні медики трохи інакше вважають. Пишуть, що харчова алергія далеко не найважливіший фактор виникнення АД, хоч харчування і має вплив. В нашому випадку строга дієта ситуації не змінює. Я вже не знаю, де шукати ту основну причину. Пропила дитина курс антигістамінів - що б лоб, що по лобу, навіть в певні дні гірше було. Пороздирала згини на руках до глибоких ран, нервова, свербить її то. Поки що нам Сех порадила Дермалекс, то реально легше від нього, запалення зняв. Але шкіра суха жахливо, і лущиться постійно.
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я бачу, що в нас теж. На строгій дієті вже місяць, а алергія раз краще, раз гірше.
    Ну але дарматолог каже таки причину шукати в харчуванні.
    Ну більше я і незнаю чим зарадити... Перу лише водою, брудніше запираю милом. Шапочку шерстяну відмінили, наразі в тонкій бавовняній...
    Одягала завжди лише в речі бавовняні.
    Незнаю що ще можу зробити...

    Ми сьогодні теж в Сех були. До того лікувались в Шуліпи, але остання на лікарняному зараз, то потрапили до Сех.
     
  16. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я також на дієті вже 3 тижні, але покращення немає, навіть навпаки. Якої дієти ви притримуєтесь? Я навіть бачу, що молока менше стало. Страшенно переживаю, щоб малюк отримував всі поживні речовини з тою моєю дієтою.
    Чим зволожуєте шкіру? Бо я змащую бепантеном. Вчора купила Дермалекс, але мені здається, що від нього підборіддя більше почервоніло.Також давала 5 днів каплі Феністил. Результату нуль.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Він не зволожує, а більше має протизапальну дію. Якщо в вас сухість, краще щось інше.

    На Коновальця в шкірвендиспансері. Задзвоніть запишіться, бо до неї переважно черга. Прийом нічого не коштує.
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я повиключала вже все, що могла. І надалі виключатиму, якщо це допоможе. Їла вівсянку, картоплю, гречку, нормальні макарони, телятину тушену і кролика тушеного. Йогурт без добавок, зрідка сир домашній, хліб з маслом, капусту тушену, яблука. Ось весь мій раціон.
    Зараз гречку виключила, лікар порадила. Казала, що за останній місяць в неї було 4 випадки алегрії на гречку.

    Дермалекс нам теж не дуже підійшов. Спочатку добре було, а потім червоніло все.

    Та і лікування нам зараз змінили. Трохи дивне. Нам виписали бовтанку, яка сушить. Коли почне шелушитись, ті місця мазати Фізіогелем А.І.
    Якесь дивне лікування...тут переважно думають як зволожити шкіру діткам, а вона сказала сушити(в нас не мокнуть плямки, просто червоні, трошки набрякші ніби).
    Ну але спробуємо робити так, як каже лікар.
    Не зволожую, бо загалом в дитини не суха шкіра. От тільки плямки, які зараз якраз сушитимемо...
    Сех приймає в шкір-диспансері на Коновальця 1. То державний лікувальний заклад. Не коштує нічого.
     
  19. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    В мого старшого, щось подібне на атопічний дерматит. На згинах рук, під коліном, на згині з долонькою спочатку червоніло,ледь помітні пухирці, далі він рздрапував, бо свербіло. Бовтанки, мазі, присипки не допомагали. А роздрапував аж до крові. Поїхали ми на море і за два дні!!! вся алергія зійшла. Чому? Морська сіль.
    Тепер вани приймаємо з морською сіллю. Від літа я вже і забула, про цю алергію. Плюс шкіра стала гладкішою і не такою сухою( бо зволожуючі креми, олійки не допомагали)
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Нам при сухості і несильних подразненнях при атопічній шкірі допомагав крем "Екзомега" від Авен (він делікатно зволожує, заспокоює), "Фізіогель АІ" пробували, але він щіпав малій шкіру, і в мене викликав алергію - викинула його:girl_devil:), і у ванну додавали олійку "Ойлатум" (пом'якшує шкіру). Але ці засоби допомагають при незначних проявах, якщо вже є ранки, мокрі місця, то треба щось серйозніше. Ще виявили, що є реакція на порошки "Ушастий нянь" (теж викинула його), бажано прати чимось дуже делікатним (без фосфатів і сильних ароматизаторів) або господарським милом.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2014