Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    В Ані є плямка на зап*ястку. Помітила з місяць тому. Наскільки я знаю, вона (плямка) одна. Не турбує її, тому не лікую нічим і не мащу нічим. Не прогресує. Того року (також взимку) була на животі плямка, сама зникла.
    Так вийшло, що Аня мала пневмонію в грудні (приймала антибіотики) і пневмонію в січні як ускладнення після грипу (і знову приймала антибіотики), тому, звідки ноги ростуть, я знаю.
    Даю їй лише "Йогурт", щоб відновити мікрофлору кишківника.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. domino

    domino Well-Known Member

    Я от теж раніше, коли перші плямки були нічого не робила, спостерігала, бо вони самі зникали. А пізніше одна не зникла. Так і залишилася, на довго. Тому краще зволожуйте, бо ті плямки, це сигнал, що шкіра потребує вологи.
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Подивилася вчора - верх плямки вже розсмоктується. Якийсь сезонний характер того дерматиту в Ані. Перше загострення почалося в листопаді, пляма на животі з*явилася в грудні наступного року, от зараз - у січні
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    А атопічний дерматит буває у ліктевих впадинах усередині? Мені якось з АД асоціюються сухі плямки саме на ліктях, а якщо подивитися добре, то в моєї ті плямки в складках і не сухі, а я їх ще додатково зволожую... Бо власне з початку лікування сухі плямки на зап'ястях посвітліли і не шелушаться вже, а от в ліктевих впадинах плямки червоні, майже гладенькі.

    І ще таке хотіла спитати - при АД еозинофіли піднімаються чи ні? Бо в нас вони в нормі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kirynja

    Kirynja Member

    Синочку 6 місяців.Поставили діагноз АД.Приписали нам біле вугілля,супрастін і дермалекс все марно.Щоки червоні шия і груди почервоніли з шічок цукровиця тече свербить плаче бідняжка.Не знаю шо робити куди звертатись!!!Може щось порадете дівчатка?
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Залежно чи АД алергічне, тоді йде підйом еозинофілів, в нас зараз внормі, але і не мінімум, правда класичних сухих плям нема, хіба алергічні висипи

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    А в кого були? Можу порадити Сех на Коновальця, одна з найадекватніших ніби. Я сама ще в тому "новачок" правда. Нам прописала вона ще бовтанку аптечну.
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Тобто якщо еозинофіли в нормі, це не алергія на якийсь продукт? Чи то не обов'язково пов'язано?
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Чому на ліктях? Якраз в складках. На згинах ручок, під колінками. Нам лікар одразу дивився руки на згинах, але там в Сашка було чистенько.
    Миросю, а ти простим бепантеном не пробувала мастити?
    Бо в нас якось схоже було. Плямки не сухі, а червоні і від тих всіх кремів червоніли ше більше. В нас було якесь не стандартне лікування АД. Ми довгий час сушили плямки бовтанкою, а потім я якось випадково почала мастити бепантеном і воно малому почало сходити. Не одразу, але за кілька днів я вже бачила результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Просто в мене якась стійка асоціація: "АД - це сухі плямки, що шелушаться, АД - потрібно зволожувати" (може я ще замало знаю про АД). А в нас на згинах вони як би навіть самі по собі вологі, а крем ще додатково їх зволожує.
    Бепантеном пробувала пару тижнів, тільки погіршувалося, тому і пішли до Сех.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може бути алергія, просто еозинофілія пройшла, а плями ще лишились... але алергія могла бути і на складник ліків і тд, а не продукти
    ну але я не знавець звязку еозинофілів і алергії чи АД, просто в нас звязок не завжди помітний чи очевидний
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    можливо, варто таки спробувати інший крем (не зволожуючий)

    оскільки Ви зараз точно не знаєте причину дерматиту, то може бути таке, що стандартна схема не підходить
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може бути мокнуча екзема, звичайно. Он вище жінка пише, що аж сочиться з тих плям-ран. От вам бовтанку виписали - то ж мабуть з цинком? А плямки такі набрякші чи ні? Виступають над поверхнею шкіри?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kirynja

    Kirynja Member

    Були в нашого педіатра і ще в одної лікарки з нашого міста.
     
  15. Kirynja

    Kirynja Member

    Ми ніяких аналізів не здавали ще бо кажуть що то марна справа.Зараз йому даю тільки Малютку і Малютку вівсяну.Бо мені сказали що він перегодований печінка забита.Я його купаю кожен день і ранки мию ромашкою а потім мастила кремом.Але не діє нічого.Тут я прочитала що мочити не бажано може в цьому причина?
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Бовтанка з борною кислотою. Плямки на згинах ліктів не виступають, просто червоні.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Вам мабуть варто перейти на гіпоалергенні суміші.
    Звичайно, не треба купати. На самі плями попробуйте примочки/ванночки з череди, воно теж підсушує.
    Бактерії вам виписували якісь?
    Не забувайте про прохолодне і вологе повітря вдома.
    Так само сушить. Тяжко так щось сказати, я, наприклад, теж не можу користуватися зволоженням, якщо гостра стадія і воно таке набрякше-болюче-свербляче, рихле, навіть не знаю, як описати - тоді всі ті зволожувачі печуть дуже, от коли вже процес стихає, тоді так, то полегшує дискомфорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kirynja

    Kirynja Member

    Вам мабуть варто перейти на гіпоалергенні суміші.

    Він не хоче їсти випльовує і плаче.
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2016 ---
    Звичайно, не треба купати. На самі плями попробуйте примочки/ванночки з череди, воно теж підсушує.
    Бактерії вам виписували якісь?
    Не забувайте про прохолодне і вологе повітря вдома.
    Пили йогурт 1місяць
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, так почитую темку, бо в самої мала має АД, але так сказав дохтор, але в малої малюсінькі прищики, такі підшкірні бліді, які деколи червоніють і навіть поодинокі набирають такої біло-жовтої рідини, такі як в дорослих буває коли спотіють. І от виникає питання, чи дійсно це АД? Ще зауважила, що з"являються і зникають, якось хаотично. Дитині вже 2.9 р., щось воно не пропадає, моментами, то є, то нема, але так щоб зовсім чисто, то нема. От подумую, чи дійсно аналізи на алергопроби, щось змінять? І взагалі, чи варто з тим щось робити? добавлю; користувались емульсією Ойлатум( ніяк), ще дохтор приписав Елідел, але відгуки неоднозначні, тому не користувалися, просто зволожуєм. Малечу то не тривожить, тобто, не чухається, але думаю, може то зв"язано з шлунком чи кишківником? Що ви дорогенькі форумлянки думаєте з приводу цього?
     
  20. domino

    domino Well-Known Member

    Ну звичайно! Це ті місця, а ще під колінками, на шиї, дн АД любить внадитися і там сидить найдовше, бо шкіра там тонка і легко розчухується, довго заживає. Наші поями у ліктевих впадинах вже давно(( зараз нема загострення тьху-тьху, бо змінили емулент. Наразі ОК все
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2016 ---
    К
    Нам від бепантену було ні тепло, ні зимно( ніяко
     
    • Подобається Подобається x 1