Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    я сама пила трохи антигістаміни, бо малому не могла дати, хоч нам і приписували (вибрала ті, що найбільш безпечні згідно того сайту e lactacia.org (не знаю чи правильно написала))
    теж нуль реакції на них
    дермалекс постійно користаєм, аж щоб так помагав то нє, але краще ніж нічого
    зараз на дуже строгій дієті типу каша і мясо пісне, трохи менші висипання, ну але доки ми так вдвох протянем

    дівчата, поділіться своїми раціонами, бо в мене вже все, бобік здох, півроку з однієї дієти на іншу, після пологів так і не було передишки, мозги вже їдуть, адекватність втрачається
    якби він то не царапав і не дер руками то я би певно наплювала і просто зволожувала, а так не знайду виходу з того глухого кута
    ну і рука не піднімається зїсти продукт на який знаю що є більша чи менша реакція, навіть якщо він потрібний і корисний нам обом (а таких продуктів дуже багато, легше перерахувати на що відносно нема реакції)
    п.с. не уявляю як можна в таких обставинах годувати 2 чи 3 роки
     
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ми були в листопаді на Коновальця,1 в Боднарчук Людмили Ігорівни . Для кожного з діток в залежості від рівня запалення прописала мазі (від 3 до 5 днів мазали). В доці була страшна велика рана-пляма на підборідді збоку - вже ледь видно це місце, заживає.
    Зараз на Ойлатумі все добре, загострень немає. В нашому випадку виключати продукти з раціону не радила (та й ми виражені алергічні продукти не даємо), бо переважна причина АД генетична + в біло-біло шкірих діток в сезон сухості: холод та опалення - АД загострюється.
    На даний час вечором ванночка, потім кремчик (мастимо, як лікар і радила, навіть нігті. ).
    Теж додаю до ванни морську сіль час від часу.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    після того сполоскуєте ще дитину чистою водою чи не треба? бо я щось не можу визначити як то правильно купати, якщо додавати щось у ванну
    (нам то важливо, бо в час купання такі кульбіти виконуєм, що кожні нові маніпуляції треба продумувати добре наперед))) )
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Мазали 3-5 днів і все? Шо то за мазі?
     
  5. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Якщо роблю з сіллю, спочатку в солі (до 15 хв. булькаються Т води не вище 36,6), споліскую під душем, потім міняю водичку та додаю Ойлатум - ще до 15 хв. бавляться, тоді лише промакаю рушником, але не змиваю. Чекаю до 1 год часу - як раз в ліжечках книжечки, казочки - тоді кремом Ойлатум та спатки.


    Одна з них Кутівейт, 2 - не памятаю. Потім відпишу. Але лікар призначала к-ть мазання в день та період в залежності від ран, що мали дитятки.
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Багіра, хоч не до мене:), але напишу як я даю.
    Роблю соляну ванну один раз на тиждень, після ванни сіль змиваю,ополіскую душем швидко . Ванну роблю гарячу, малий там сидить(накидую купу іграшок) приблизно 15 хв. Такі ванни знімають малому свербіння і перестає чухати ту алергію.
    І ще, морську сіль стараюсь купити без ароматизаторів. Даю пів пачки (десь 500 г) на одну ванну.
    Сама по собі морська сіль не є шкідливою, на морі ж діти морську воду часто "нахлепчуються" :)
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    я так поняла 500 грам йде на велику "дорослу" ванну?
    в нас голова і лице найпроблемніша і найбільш чухана зона
    як би то голові побути в солі... -чи просто протерти соленою водичкою
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    хоч це дуже важко, але перш за все треба заспокоїтись і навчитись з цим жити. знаю, що в гострі періоди не можливо без сліз на дитину дивитись і шкода і себе і малюка, та все ж, ми можемо лише робити те, що від нас залежить, а на решта не вплинемо ніяк.
    не хвилюйтесь відносно довгогодування, бо з часом більшість реакцій на харчі переростається, і ваш раціон буде ширший і ширший. краще заспокойте себе тим, що ГМ - то найкраща їжа для вашого малюка. бо всі добре знають, якої якості в нас продукти харчування. читала, що ви хвилюєтесь, чи достатньо малюку ГМ і до якого часу - моя Катруся до 1,5 року була грудна на 99%. здорова, активна і весела, я ніколи не хвилювалась з приводу, що їй бракує якогось вітаміна, лише дратувалась, що вона не проявляє ніякого інтересу до їжі, в той час, коли діти вже їли цілковито з дорослого столу.
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Моєму буде тільки 5 років, а дозу даю таку, бо така ванна мені приблизно така ж як морська вода по солоності(незнаю як правильно написати). На упаковці вказано спосіб застосуваня і кількісь солі на об"єм води . У Вас маленька дитина і мабуть кількість води у ванній невелика,тому тут мабуть менше солі треба давати.
     
  10. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Колись ще для мене маленької моїй мамі порадив лікар, якщо ванна з сіллю, то для більшого ефекту не гаряча. Років 10 тому це питання і для себе досліджувала. Ясно що записів на підтвердження не маю, але принцип памятаю, що при захворюваннях шкіри - сіль має бути на поверхні шкіри, і потім змити. А не в порах шкіри, якщо Т ванни вища за Т тіла.
    Ну, це так, моя думка, тому не наполягаю, що вона правильна, бо комусь як раз і гаряча ванна підходить.
     
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Кхм, в мене малий миється майже в "літній воді",бо не любить в гарячій митись, по інструкції температура вони має бути 36-39 градусів для кращого ефекту (тому дотримуваласьприблизно такої ж температури ). А така вода для нього (як і для мене ) досить гаряча вода. Нам ефект дала, як морська вода на морі, яка прогрівається трохи більше 20 градусів, так і вода у ванній при 36-39 градусів. Тому
     
  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

     
  13. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ця мазь гормональна. Всі симптоми зникають протягом 1-2 днів, але тут кожен сам приймає рішення. Не факт, що через декілька днів усе не проявиться знову.
    Мені спочатку педіатр також радила лише зволожувати, але, коли в малого весь живіт і спина стали червоні, а шкіра суха і шершава, то пішли до дерматолога.

    Зволожуючий крем у нас SVR Topialyse. В принципі зволожує гарно, але дорогий. Спочатку мазали ним шкіру практично щогодини, далі все рідше.

    Зараз у малого все посходило, але я знайшла алергени - молочне і гарбуз. До речі, на свята не втрималася і багато чого спробувала. Так-от, на майонез, яйця, магазинні торти і випічку не було жодної реакції. Коли ж спробувала домашній сирник - на другий день за вушками у малого шкіра потріскала і стала дуже сухою.
    Десь читала, що якщо причина АД - харчова, то у 80% основним алергеном є молочні продукти, на другому місці - яйця.
     
  14. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я знаю, тому її не використовувала. В нас плямки тільки на личку і зараз вже трохи на голові над вушками. Але вони не сухі, а такі малесенькі пупиришки. Сухість була тільки трохи на підборідді, але після частого застосування бепантену не бачу.
    Я не можу знайти алерген. Бо немає різкого погіршення після чогось зїдженого мною. Просто поступово, помаленьку плямки збільшуються і розповсюджуються. Зараз картаю себе за те, що не сиділа на дієті, а їла все, що хотіла. Раділа, що немає реакції. Навіть не зауважила першу плямку на підборідді, думала подразнення від слини. А дитина через мене мучиться.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    дівчата, не картайте себе - АД то не провина мами і не в харчуванні причина.
    то є генетичний збій в будові шкірних покровів. то треба пережити. ставтесь спокійніше до цього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Згідна, що молоко доволі алергенне, але не є обов'язково таким для вашої дитини (якщо після 3 рочків проблема не вирішується і дуже дошкуляє, то можна здати алергопанель і знатимете точніше). Тема для нас дуже актуальна, бо маю двох алергіків - старший у віці 3 рочків із харчової алергії перейшов на бронхіальну, тому меншого вже пильнували. У нас наприклад всі червоні фрукти і продукти є сильним алергеном (крім буряка). І що важливо - коли починається АД, то сипати може починати навіть на ті продукти, на які раніше алергії не було... Цього не треба лякатися... Мають перерости :)
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    а в чому полягає пильнування?
     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    мені теж цікаво
    я так і не можу визначити алерген(и)
    сиділа на дієті, паралельно лікували шкіру - все було добре
    плями посходили, але шкіра в тих місцях і зараз відрізняється і червоніє після купання, або коли десь одягом натре
    а оце на днях щічки почервоніли чомусь знову, а раціон ще дууже обмежений
    з нового - або варення з яблук, або курка... вчора після обіду пробувала знову варення з яблук - якщо гірше не стало (ще не знаю, спить) - буду на курку думати (а раніше я її їла - і нічого не було)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Начиталася я вчора про АД і перешугалася. Дівчата знаючі, підкажіть чи наші симптоми схожі на ту бяку. Пару тижнів тому в малої на ніжці з'явилася червона плямка. На внутрішній стороні стегна, якраз у складочці - коли випростує ніжку, то плямка ховається в складочку. Таке місце, де резинка памперса, то я одразу подумала що натерло. Помастила бепантеном і забула. Пару днів тому зауважила, що стало більше :sad: Така нерівна пляма червоного кольору, якщо придивитися, то трохи виступає над шкірою, має дрібонькі прищики. Шершава, але не шелушиться. На дієті не сиджу давно, бо мала досі ні на що не мала реакції. Та й сама дитина вже багато чого їсть. Блін, найгірше то що треба певно до лікаря... А ми вже так змучилися лікуванням гіпотонусу - купу неврологів відвідали плюс масажі, фізіопроцедури... А зараз ще то додасться. Крім того, мала пила деякі ліки для м'язів, а зараз краплі Цераксон... Може де від того. Виходить одне лікуєш, друге калічиш? І як її на дієту садити, якщо і ліки треба пити і харчуватися добре і їй і мені, бо всі лікарі наполягають на доброму харчуванні для м'язів... Коротше, я зовсім розстроїлася. Чи може дерматолог взагалі одразу встановити чи це АД чи щось інше, скажімо подразнення?
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    якщо толковий дерматолог, то відразу скаже. а вам масаж роблять з якоюсь маззю? нам робили з живокостом, то почали з"являтися червоні шершаві плямки. тоді масажистка припинила використовувати мазь. але і мені лікар порадила попити три дні супрастину. все минуло