Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @Багіра, запитаю ще Вас. Читала тут, що Ви досить тривалий час сиділи на гіпоалергенній дієті, оскільки в дитини АД. Чи приймали Ви якісь вітаміни-мікроелементи за період ГВ? Бо мене таки непокоїть питання можливої нестачі йоду. Наскільки мені відомо, дитина через грудне молоко отримує все необхідне у потрібних кількостях. А от в організмі мами може виникати недостача того чи іншого вітаміну чи мікроелементу.
    Просто спостерігаю в себе значне погіршення пам'яті - звісно що не обов'язково в йоді причина, та все ж.
    Наприклад, Гайдук мені радив приймати йодомарин ще в грудні, просто тому, що малюк був виключно на ГВ і важив більше норми (про мою дієту лікар не знав).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Їжте йодовану сіль. Я не приймала нічого, бо на будь-які вітаміни в малого теж була алергіЯ, вони ж штучні.. на комплекси натуральних вітамінів те саме, адже якщо дитину висипає на цитрус, то на екстракт цитрусу в добавці до харчування теж висипатиме. Зараз і мене вже значно краще харчування але память і кмітливість ще не повернулися)) якщо хочете поприймати йод то вивчіть питання що краще, до йодомарину відносяться двояко. Зрештою все дуже залежить яке саме у вас АД, чи алергічне, наскільки сильне, можливо вам штучні вітаміни не зашкодять. Загалом йод призначають вагітним і годуючим апріорі, навіть без дієт, бо йододефіцитний край
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. domino

    domino Well-Known Member

    Так, він ідеальний для обличчя, але краще емулент, ніж бальзам. Я ним малому постійно личко мащу, супер крем, він нам екзему приборкав! Скільки він коштує в аптеці і скільки грамів крему?
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2016 ---
    Бідні ви! Така алергія, і на все! Мій малий на вітаміни не алергує, тільки помітила, що коли перестаю давати пробіотики, плями вилазять, а як даю постійно, то все спокійно. Крем звісно щодня. Тепер я думаю, а може то мікрофлора має збій?! Хм...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, ми пройшли мідні труби, і зараз певно легше лиш мені стало з дієтою, а от малому то не дуже, на складники грудного молока майже не реагує з 2 років, або на пару годин плямки (хоча загальна картина то є шороховатості на рчках ніжках), але до того що сам їсть дуже чутливий
    а які пробіотики вам помічні? або що там у складі, якщо у нас таких нема
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2016 ---
    може дає.. аналіз калу нормальний?
    може на якийсь продукт алергія, що навіть його не підозрюють, от в нас є той аналіз на 90 харчових алергенів, я все поглядую в його сторону, відгуки різняться, плюс малий купу всього не пробував, звідки ті антитіла візьмуться
    сумніваюся, бо він з дже дорогих аналізів, а у вас напевно ще дорожче
     
  5. domino

    domino Well-Known Member

    Я купую англійські OptiBac probiotics, по відгуках дуже допомагають з екземою, тому спробувала і рада! Погугліть, там є склад. Знаю, що треба здати аналізи на кал, але вже зроблю це літом у Львові, як приїду, бо тут мене харить доказувати, що той аналіз нам треба. Тому обстежу малого ше у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Думала, що ми побороли наш дерматит. Іла доця молочне, йогурт домашній, каші варила на Яготинському звичайному. 4 дні назад обсипало малявку. Давала діазолін дитячий. Вчора ходила на Орлика. Заставний сказав, що то не дерматит, а харчова алергія. Мені в принципі теж здається, що плями інші, не сухі, зовсім, ну і по всьому тілу. Ну і не іла я чогось нового. Хтось бачив схожі плями?
    Чи може бути таке, що доця іла молочне 5 міс добре, а тепер на нього проявилась така сильна висипка. Висипка росла практично на очах, за кілька годин всю обсипало. Вчора зранку вкололи нам дексаметазон на Орлика, сказали ще ввечері вколоти. Але до вечора плями гарно поблідли і я пожаліла доцю, не вколола. Зранку теж була чистенька. Вона іла лише кашу кукурудзяну на молоці, через 3 години, знову червона-тому я й подумала про молоко.
    IMG_20160426_125243.jpg IMG_20160426_125239.jpg IMG_20160426_125243.jpg IMG_20160426_125239.jpg IMG_20160426_125243.jpg IMG_20160426_125239.jpg IMG_20160426_125151.jpg IMG_20160426_125207.jpg
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    класична алергічна реакція
    питання перше - чи було взагалі щось нове останнім часом? на кукурдзяну кашу напр. спокійно може висипати, особливо якщо новий виробник і тд
    коли малому було півроку десь , я зїла пару кукурудзяних паличок, ну вроді крупа і цукор, а ні... нормально так висипало
    на будь-що може піти реакція.. може так бути, що реакція пішла на щось, але сипле тепер на молоко, бо воно є алергеном №1 до року
    в діток буває ураження шкіри зовсім не алергічне, грибкове і тд, і лікарі кажуть посидіти на безмолочній дієті, бо от молочка посилює (так само як при молочниці радять обмежити солодке і дріжджове)

    якщо нічого ну зовсім нового не було, то може бути накопичення, наразі не давайте такі каші, а решта харчування як лікарі радять
    не хочу занудствувати мамі у алергічному випробуванні, але я незгідна колоти гормон в такій ситації, помастити іто краще (якщо дослухатися до того ж Комаровського), добре що не кололи другий раз
    взагалі гормон дають внутрішньо, якщо є опухші частини тіла, особливо горло, язик, а зовнішньо якщо дитину турбує, напр. зуд
    в решті випадків вистачає антигістамінного, іто залежить як організм справляється
    але це моя некомпетентна думка, я не лікар!
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Та я згідна з вами, що не варто відразу давати гормон, але аитуація вже була важка, ті плями були припухлі, підкашлювати доця стала з появою висипки, може й опухше горло було не знаю.діазолін не справлявся 3 дні, аж поки не вкололи. З нового був судак, я сама іла і малій давала, вона так не мало його з'іла. Я ще іла рулет з маком, багато маку було і тарт з чорничним джемом і тертим мигдалем, куповані. Це все я іла звечора, а зранку обсипало. Алерголог каже, що то мигдаль, я не впевнена, бо то тертий, та й мало іла його. Чи може бути від білоі риби?
    Думаю ви праві, що то
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    Тепер проблема, що давати дитині істи безиолочне? Супчики індивідуальні по третьому колі ій вже не смакують. Хоче йогурт домашній, вона за ним пропадає, але я не даю. Та й питання, скільки часу пити діазолін? Через скільки часу можна пробувати знову молочне, бо повторюсь все, що вона любила, було з вмімтом молока.
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    Вона не чухається взагалі, я так розумію, що свербежу нема.
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    Дякую @Багіра за відповідь, розставили мені моі крапки в голові в належному порядку;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, може бути і на рибу, і на мигдаль, дуже залежить чи ви раніше їли рибу чи горіхи до того
    якщо горіхи були вперше, то можуть бти і вони незважаючи на дозу, але враховуючи що продукт куповани. то може бути сотня варіантів що в ньому було
    так само і з рибою, якщо ви і дитина вже її їли, то навряд, але залежить чи морський чи звичайний, може бути реакція суто на морську рибу чи навпаки суто на промислову
    так само від кількості може йти реакція, раз кажете що багато зїли
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2016 ---
    та, я розумію, в нас від початків безмолочний прикорм, багато що малому не смакує, але діватися нема куди
    зараз тільи масло може собі дозволити
    тут все-таки радьтеся зі спеціалістами, бо кожен випадок індивідальний, ну і ви самі побачите що як дитина сприймає
    постарайтеся таки щоб пройшло очищення шкіри і тоді з малих доз, а не одразу звична порція чи пів

    мак сам по собі не мав би давати алергію, хоча індивідуально можливо всяке, але з чим був той мак перемішаний, це питання
    чорниця як на ягоду яскравого кольору так посередньо (все-таки уступає смородині, яку з фіолетових ягід вважають найменш алергенною) знову ж таки, чи була раніше чорниця в раціоні, чи інші ягоди, то хіба ви знаєте
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Чи може загальний зуд по всьому тілу бути викликаний АД? Маємо плямки вже півроку, лікувалися, на дієті сиділи, але результату особливого не бачу. Плямки ніби живуть своїм життям, то збільшуються, то майже зникають. Але ніколи не зуділи і не турбували. Кілька днів тому мала почала чухати все тіло - щоки, ніс, руки, ноги, стопи. Плямок там нема, висипу теж. І взагалі шкіра чистіша, ніж раніше. Чи це може бути проявом АД чи копати глибше? Підозюю травлення, були нині в Веселці на узд, то без особливих відхилень. В якому напрямку рухатися? Давала Лоратидин, ефекту не бачу.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Не знаю, чи може бути проявов АД той зуд, у нас не було свербежу, а в неі питали чому вона чухається, може доня щось підкаже, на щось наштовхне. А полуницю свіжу часом не давали? Може щось нове з'іла.
    Мені найкраще допоміг феністил краплі, але його кілька днів давати треба для якогось ефекту.
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Власне якраз полуницю і їла того тижня, бо трохи забили на дієту зараз. А такий загальний зуд теж може бути проявом алергії? Бо ні висипу, ні почервонінь в тих ділянках, де чухає, немає. Ну і ці дні скаржиться на животик і має поганий апетит.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може бути від животика, може і від полуниці, можуть бути глисти. А в нас то класика після перебору емоцій чи стресових ситуацій. Через пару днів любить посохнути шкіра на зап'ястях. Наш АД все ж таки більше схожий на нейродерміт, ніж на харчову алергію. Мала практично переросла, але ще бувають отакі періоди чухання всього тіла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Теж варіант. Мала якраз зараз має отаку стресову ситуацію плюс недосип через народження братика.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    аналогічно
    в нас типових АД плям немаэ десь з 2 років. але загальні алергічні висипи, кропивниця і зуд страшний, а деколи чухає і пусті місця, особливо зараз, коли спека і алергени посиленіше виходять на шкіру
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    От я теж подумала про стресові фактори, особливо, як узд добре. Та й може то бути комплексне, мало, що буває: алергічний компонент, плюс нейродерміт на фоні нервів, багато таких речей між собою співіснують.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    дівчата, а як відрізнити нейродерміт від АД?
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну я читала що його дерматологи ставлять ,але лікування вроді загальне як від алергії + догляд за шкірою і хороший настрій)
    ну напевно зуд і чуханка, особливо на пустих місцях
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. domino

    domino Well-Known Member

    Я чітко прослідкувала наше АД і тепер знаю, що від купованих печеньок, бубликів, сушки( вафельок, цукерок, шоколаду звісно ще не їв) ,то зразу чухати почитає і плямки можуть почервоніти. Як печу домашнє, то все добре. От ті всякі стабілізатори, консерванти і т.д дають нам алергію, але то чисто наш варіант. Зараз у рас все під крнтролем, ттт я знаю що робити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    То то точно як в нас. Поки ми не почали "сидіти" на дієті, ніякого ефекту. Теж любі печенька, сухарики, яйця, молоко, сир магазинний, курка, ковбаса і т.д. дають сильне погіршення.Також малій заборонили супи на бульонах і курку, ні домашню ні магазинну. Я вже тішусь з того що мала розуміє що їй не все можна їсти, тепер навіть не просить отих печеньок,паличок і т.д., печемо якісь сирники, шарлотки і т.д. зараз шкіра дуже мене тішить, але ще є помітна сухість. Наша алерголог каже, що поки маститись Ойлатумом треба буде ще довго і нудно. Доречі, а які ягоди можна при АД? Всі, які не є червоного кольору?