Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тобто у вас показник с/с чи с/т? бо в другому випадку лактоза може не бути аж таким винуватцем
    з С/Т люди живуть, часом і без висипів, навіть не здогадуються, дуже індивідуально
    малому показало С/Т але його сипле і на лактозну, і на безлактозну молочку, тому я в тому напрямку мало дивлюся
    я думаю, що може і в мене є С/T бо помітила різницю в роботі ШКТ на безмолочній дієті, хоча і несуттєву, молока не люблю, від запаху і смаку пастеризованого стає зле
    також є такий нюанс, що коли є висипи по різних причинах, алергія, якісь дерматити на шкірі, інфекції, то безмолочна дієта часто помічна, висипи зменшуються
    щодо алергії то крім аналізів IgE є ще IgG
    IgE показує ті тимчасові алергії, ті ж вікові, якщо показує вже в дорослому віці, то це власне алергія на все життя, що є доволі рідкісним явищем,
    IgG показує харчові нетолерантності, тобто коли їжа не травиться, не вистачає ферментів, чи така от помилкова імунна реакція
    в організмі утворюються антитіла, тому що неперетравені продукти сприймаються як токсини, в кожного своя реакція організму - в одних йдуть висипи, тобто організм токсини на шкіру спихає, в когось проблеми з травленням - діарея, закрепи
    може бути дія на нервову систему, окремі харчові нетолерації можуть впливати на розвиток мовлення
    ну але то все оцінюється лікарем, бо аналіз IgG також може бути підвищений якщо людина їсть багато одного продукту

    в нас було таке, що на один продукт IgE в нормі, а от IgG зашкалює
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    В нас показник с/с. Щодо алергії, то нас направляли здати тільки такі: казеїн, антитіла IgE ; молоко коров'че IgE. Також гліадин, антитіла IgA , антитіла IgG; тканинна трансглутаміназа, антитіла IgA, антитіла IgG. Всі ці показники є в нормі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    цікаво, які саме?
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Глютен і лактоза, може ще якісь, ферментна недотатність загалом, але власне в нас в оточенні то навпаки всі дітки, що мають генетичну нетолерантність то говорять більше всіх, можливо завдяки дієті
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дуже цікава у вас історія, прояви АД пізні, без проблем з травленням, класично при с/с закрепи або діарея
    скоригували дієту на безлактозну? щось змінилося? і напишіть в пп свого гастроентеролога
     
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Так, власне проблем з травленням немає, тому ми, практично рік часу, ходили по алергологам і дерматологам. Наш гастро - це Нагурська, вона мені пояснювала, що такий прояв може бути, не у всіх дітей з таким діагнозом мають бути проблеми з травленням. А от дерматологи, на моє питання, чи можливо в нас ЛН чи ГН, пояснювали що ні, не може, бо нема проблем з травленням і відповідно ми ті аналізи і не здавали раніше.
    Дієта поки взагалі безмолочна, на 6 міс. Потім можна буде пробувати безлактозні продукти, або молочні продукти з додаванням ферменту лактази, але це, я так розумію, ще буде залежити від того, що покаже аналіз на толерантність до лактози.
    Зміни є, шкіра поступово відновлюється, хоча не так швидко як я думала. Буває, що мала "вкраде" в старшої то дольку мандарини, то печенько, то тоді знову з'являється зуд і розчухує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Хтось можливо стикався, понижений імуноглобулін Е при атопічному дерматиті. Свідчить про щось чи ні? Можна сказати, що природа висипу неалергічна чи то не гарантія? І взагалі, чи стикався хтось із пониженням цього показника? (2,6 при нормі від 10)

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А коли ви протиглистне остатньо щось пили? Чи не може воно впливати, як і антигістамінні?
     
  9. invisible

    invisible Well-Known Member

    Протиглистні давно, ще влітку.
    Зрештою, дочиталася, що понижений показник сам по собі не має аж такого значення, деякі джерела навіть подають норму від 0.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    бачиш
    але лікарю скажеш що перед тим тижден були антигістаміни
    правда я не думаю, що без них було б перевищення норми
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Маємо 2 круглі сухі червоні плямки на животику. Тепер розповсюдилось: 1 на шийці, на стегні, на ручці. Напевне почалось з часу вживання мною метронідазолу і від завтра мушу ще 10 днів пити. Як визначити чи то атопічний дерматит? Плямки ніби не чухаються...
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то 90% атопічний
    не обовязково і не у всіх чухається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    Добрий вечір, дівчатонька!!! Історія у мене ось така: три тиждні тому опсипало в районі памперса мого малюка... Я дуже здивувалася, бо купаю кожен день, і підмиваю водою (хлопчику 8 місяців), та й в памперсі мокрому він довго не буває!!!! Я думала, що це від памперса, бо хлопчик мій не худенький. Перейшли на памперси-трусики.... Ніби почало проходити, мастила бепантеном.... Проходить і не проходить, вже ніби меншає і знову появляється......Після купання появляється почервоніння, але на ранок менше... Це все є під пупчиком і зі заду на дупці.... Вже шершаве таке стало і сухе..... Чи може бути це АД? Бо більше ніде немає прищиків!!!
     
  14. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Думаю так. Дитина чухає ті місця? Якщо чухає, скоріш за все - алергічного походження.
     
  15. Riba

    Riba New Member

    У нас починалось з висипки дрібними червоними прищиками, густо, але тільки на обличчі і шийці. Потім то все переросло в плями і висипка на голівці з'явилась. Далі поки що не просувається. Це і є той АД? Лікар каже алергічний дерматит, це одне і те ж? І ще питання - призначив мені (окрім мазі і феністилу дитині) уколи глюконату кальцію для очищення крові, щоб малятко не колоти. На скільки вони взагалі ефективні в цьому випадку? Бо зробили мені вчора перший укол внутрішньомязево, то я до вечора всю ногу за собою волочила, страшно боліла, Не уявляю на що буде схожа моя п'ята точка після 10 уколів, можна без них якось обійтись чи все-таки поколоти? Може хтось теж таку терапію приймав?
     
  16. Veranda

    Veranda Member

    Дівчатка, в дитини ( 4м.) вже добрий місяць почервоніння під колінами (на згині), тиждень назад плями з'явилися ще на ніжках і певно почало чухатися, бо дитина стала дуже дратівливою і плаксивою, порушився сон. Педіатр призначила Феністил краплі і крем Деласкін. На Феністил реакція дуже дивна - спочатку сонливість, а потім дуже надривний плач, Деласкін теж помітного результату не дав. Феністил вже боюся давати, бо здається, що дитина від нього себе почуває ще гірше(( Чи була така в когось рекці на Феністил і чи допоміг комусь Деласкін? Бо мені видається, що я просто втрачаю час і треба шукати іншого лікаря.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Після чого почалось?
    В нас таке було у 5-6 місяців, якраз під коліном, на згині. Від нього все почалось. Але це було після прийому АБ.
     
  18. Veranda

    Veranda Member

    Не можу з чимось пов'язати, нічого не приймала ні я ні дитина. Починалося з легкого почервоніння, а тепер дуже червоне.
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, а в кого дітки близько чотирьох років, як у вас, чи зменшуються прояви а\д. Бо я, особисто не бачу покращення, дитина їсть все, як зазвичай, коврів нема, прибирання постійне. Висип тільки на лиці і зверху на руках, просто прищики, колись більше, колись менше, не залежно, дуже від харчування.
     
  20. Spasatel

    Spasatel New Member

    мы уже несколько боремся с сухой кожей-раньше были пунцовые щеки и высыпания, сейчас уже постарше дочка остались единичные высыпания и очень сухая кожа-это все связано с печенью, вот что помогает: ванны с маслом ромашки(натуральным без добавок), раз в неделю и пить масло черного тмина, если не забываем и не ленимся, кожа сразу увлажняется. Может кому-то поможет.