Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    і бажано ще склад і відгуки живі прочитати перед тим, як купувати той живильний продукт)
    Instagram post by Я-ЛєнаНутриціолог.Освіта в ЄС • Mar 8, 2017 at 9:26am UTC
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. neidn

    neidn Member

    Monopoliya, нічого толкового в тій переписці реклами-антиреклами дівчат необізнаних ні з продуктом ні з медициною.
    цитую той відгук про продукт :"Я годую,тому спробувала на язик,а все решта віддала чоловіку.Сказав,що гадость в зеленому пакеті(я згідна),а в рожевому просто якась хімоза☹️До речі,0 результату." --- тому не вважаю, що це адекватний висновок .1) змішаний склад продукту не може бути "не гадостю " це ж не сироп зі смаковим наповнювачем 2). про який результат можна говорити, якщо вона "спробувала, викинула і чоловік викинув", та і для чого автор купляв це не вказано( між іншим якийсь сумнівний блогер, купляє товари, по кілька пакетиків ще й різних компаній , щоб написати в інстаграмі відгук?) так, сильні ліки дають результат одразу, ну це певно такий хімічний вплив потрібно було відчути, ніхто не хоче процесу, краще ж закинути разову "дозу" 3). + видаляла дописи, це вже якось підозріло. Як на мене, комусь підходить , комусь ні, головне знайти найкращий варіант вирішення проблеми.
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2017
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    там проаналізований детально склад продукції, при чому тут пробування, це ж не страва в ресторані
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, в кого малі "атопіки", які креми від засмаги використовуєте.
    Бо вчиталась в масмеркет склад - жах,
    Ля рош теж не знаю чи вартує таких грошей.
    Що порадите??
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Брала на iherbі дитячий, склад хороший, з захистом +50


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А який саме? Авіно?
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    оберіть на фізичних фільтрах на айхербі, в темі "натуральні матусі" якось було обговорення і рекомендації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    • Корисно Корисно x 1
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Чи хтось мав Емоліум крем (ціна 135 грн.) чи Емоліум спеціальний крем (ціна 160 грн.)?
    Побачила його в аптеці, думаю чи вартий уваги, хочу почути відгуки і можливо спробувати малій, бо щічки мають плямки
    дякую
     
  11. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Мали Емоліум не пам'ятаю який саме, але нам він не допомагав. Взагалі. Я рахувала, що Ля рош в великій банці виходить на ті самі гроші, але від нього хоча би ефект є. Ним й рятуємось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Для дітей брала ось цей
    Think, Thinkbaby, SPF 50+ Sunscreen, 3 fl oz (89 ml)
    Задоволена, єдине, що треба добре розмащувати, бо залишаються білі сліди, до яких пісок потім легко прилипає. Але це напевно недолік всіх санскрінів з фізичним захистом. Має приємний цитрусовий запах. Моєму атопіку ідеально підійшов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. neidn

    neidn Member

    який склад ви очікуєте, Е та хімію як у ліках, ( які теж ми "пробуємо" і надіємось що тху-тху пронесе з того страшного списку побічних ефектів, і тут точно не ресторанна страва) чи склад материнського молока ?) не прорагую цей продукт і його чудодійність. я подала приклад , бо і сестра теж спробувала після того, як знайома розповіла про результат.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. neidn

    neidn Member

    дівчата , не хочу тут вести дискусію, у мене своя думка про те ,що можна написати в блозі (прочитавши інструкцію) і те , що показує реальний приклад.
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Плавно перемістилась вже у цю темку. Вернувся до нас атопічний дерматит,а, можливо, і не покидав. Дівчатка, я вже писала у темках, про нашу кропивницю. Я тепер починаю сумніватись, що у нас була саме вона. Чи було у когось так, що дитина розчухувала шкіру на тілі, і на тому місці з’являлися пухирці. Я не до кінця розумію, що у нас було таке. Бо діагноз кропивниці ставила сама. Хоч у виписці з Охматдиту пише - атопічний дерматит, середньо - важкий перебіг. Чи можлива така форма атопічного дерматиту? Бо те, що я бачу зараз, то є класика: ранки під ліктем розчухані до кові, дупка, шершавість жахлива під очками ну і зуд по спинці та животику. Поки гіпоалергенна дієта, молочку безлактозну їмо, бо вже виключали зовсім, то, не від неї. Місцеве зволоження. Кілька разів на день. Алерзин. Взавтра ще до гастроентерорлога, бо маємо дискінезію жовчевих. Що ще можна перевірити? На глютен здала. Печінкові проби теж. Копрограму зробили та підшлункову перевірили. Там усе в нормі. Глистів немає. Проганяти всліпу боюсь, поки стан загострення. Лікувались у Бергтравм, каже або глисти , або шлунок. Але в неї одне лікування - комбінація протиалергічних. Мені не підходить таке - пити всліпу, безкінечно(

    Маю відкриту практично повну банку Lipikar Baume AP+ Lipid-Replenishing Balm, нам не підійшов, кілька разів наносила на шкіру. У кого є потреба, пишіть в пп - подарую. Самовивіз)
     
  17. Fantazy

    Fantazy Member

    Ми взяли мустелу, випробували навіть, нових висипів не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Ви десь знайшли оффлайн?? Чи через інтернет?
     
  19. Fantazy

    Fantazy Member

    Купили в аптеці, в антошці теж є але на 100 грн дорощий.
     
  20. Fantazy

    Fantazy Member

    хтось робив останнім часом щеплення? нам майже 2 і ще жодного немаємо через той АД. Може ще хтось і алерголога-імунолога хорошого порадите?