Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    може, якщо нормальний
    і то може бути не харчове, а на якісь ліки реакція, згадайте добре, може співпало з прийомом якихось ліків
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Дівчата, дякую вам за ідею з сольовою ванною. Моя дитина вперше за останні 2 місяці нормально спала вночі, і на ранок шкіра була червона в рази менше і не така суха, як звично. Чудо якесь, нам жодні креми чи засоби до купання не давали такого ефекту.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

     
  4. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Я мала на увазі недопущення переходу харчової алергії на бронхову. Дослухалася до порад алерголога щодо старшого синочка (алергопанель показала алергію до пилу і пір'я, натомість на молоко, яйця і рибу - ні) - вилучили м'які іграшки, подушки і ковдри замінили на синтепонові, почала уважніше підбирати мийні засоби (посуд мию гірчицею), іграшки китайські із різким неприємним запахом не купую і прошу родичів не купувати тощо. Якщо починається гарячка, катар та кашель, то йду на консультацію до алерголога (у нас добрий лікар у поліклініці), бо старшому педіатри обструктивні бронхіти лікували антибіотиками і сиропами, а це лише погіршувало ситуацію. А щодо дієти - то питання для мене і далі дуже складне : для своїх дітей приблизно склала список заборонених продуктів - червоні фрукти, магазинні соки, вафлі, солодощі з ароматизаторами, мед, горіхи, шоколад, морепродукти, консервації... Але проблема в тому, що вітоді, як малий пішов у садок, часом нас сипе навіть, коли їх не вживаємо (або я про це не знаю). Мене алерголог заспокоїла, що зараз це дуже поширене явище (різні типи алергій) і є надія до 7-10 років перерости їх. Я сподіваюся на це...
     
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Масаж без мазі робили, але ванночки робимо з травою живокосту запареною.

    ---------- Додано в 22:10 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    Власне що перша плямка була до сиропу, але вже після таблеток. Таблетки вже не п'є десь тиждень, наразі плямка тільки більша :sad:

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    А можна сольові ванни при реакціях на шкірі? З морською сіллю? Вона не подразнює ще більше?
     
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    А як часто приймати ванну з морською сіллю? В нас висип на обличчі і голові, то можна просто змочити сольовою водою чи це не дасть ефекту?
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Чим більше читаю, тим більше заплутуюся.:girl_cray: А як відрізнити АД від, скажімо, діатезу чи іншої алергії? Чи будь-який шкірний прояв алергії вважається АД?
     
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    В нас теж. "алергічний дерматит". Але в лікаря питала, чи то те саме, що й АД, сказала, що так:confused:

    І ми вчора теж ванну приймали з сіллю.
    Загалом малого сильно не зудить здається. Але вночі таки часом собі дере.
    Ну і цієї ночі дер так, що я не спала пів ночі, ручку йому забирала від грудей((...Може співпало так...
    Видно не всім ванна з сіллю підходить.
     
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    а я вже чоловікові замовила відро морської солі...
    але спробуємо
    хоча і у нас сильного зуду немає
     
  11. Dusheska

    Dusheska Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Ми теж будемо сьогодні пробувати морську сіль, може хоч трошки зніме зуд.
     
  12. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    У вашого синочка плямки теж на обличчі і шиї. Як ви приймали ванну, щоб змочити саме уражені місця?
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    В нас такі купання, що жодна частинка тіла не залишається сухою:)
    Взяла малу ванночку, посадила туди малого і постійно змочувала водичкою шийку, щічки. Переживала лише, щоб у очки не потрапило сильно, бо ж пекти буде.
     
  14. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    нам повезло з лікарем, одразу виключила сиропи, бо як з'ясувалось при алергіях і бронхітах - їх не можна. Замінили на розчини (від кашлю).
     
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Фісташко, якщо можна скажіть, як ваше лікування? Є покращення? Бо в нас від дієти нічого не проходить((( До Сех ми ще не їздили, бо чекаю, коли дороги будуть трохи кращими.
     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Від дієти я ніякого покращення не бачу. Вже скоро 2 місяці... Ну але і боюсь рипатись, бо поки є висипка навіть не зможу зрозуміти реакцію. Взагалі, лікар пояснила, що рідко коли можна зарадити однією дієтою. Коли є загострення, то воно провокується багатьма факторами.
    Сьогодні знову їдемо до лікаря. Вона одразу сказала, що то не такий швидкий процес...
    Взагалі мені подобається її підхід, бо ми кожних кілька днів їздимо і вона дивиться на стан шкіри і вже відповідно до цього підбирає лікування. От, наприклад, минулого разу ми були, мали вже замінити на зволоження, але лікар побачила, що рано, тому сказала далі сушити і ще за кілька днів прийти показати.
    Такий підхід мені більше сподобався, ніж у попереднього лікаря - мажте тим, тим і тим, прийдете за 3 тижні.
     
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    ой так, сходить те діло доовго
    Аню знову посипало на животику, я знову нічого не їм (про всяк випадок), хоча на цей раз думаю, то не харчове, а на олійку Бюбхен, з якою нам дренажні масажі робили, бо висипка трохи інша (не плями, а саме дрібненька висипка)
     
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    А що саме вам допомогло?
    В мене вже опускаються руки. В синочка вже плямки на ніжках. Їх майже не видно, але вони є.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Атопічний дерматит у дитини

    Юля, а у вас не може бути реакція на молочне (чи ти не їш молочне?)
    бо в нас велика різниця по висипці коли я їла молочне і коли тепер не їм, ну але може то вікові зміни
    з тим проходженням висипки то як зі схудненням, коли їмо все то не помічаємо як дні проходять, а коли на дієті то тиждень то вічність))
    зїсти алерген можна за пару секунд, а виходити він може довго
    вже писала, що від молочного ми очищувалися місяць, але то був алерген який надходив постійно з кисломолочки, яку мені дозволив дерматолог, а алерголог категорично заборонила (все, що походить від коровячого молока)
    ну але висипка в нас і далі є, бо ще маєм інші алергени і загалом чутливі