Атопічний дерматит у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем JuicyFruit, 3 Грудень 2013.

1. Arika

Arika Well-Known Member

Ви таким користувалися? Як враження?

2. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Я ні, не мала потреби дякувати.
    Скрінила, бо племінниця мала але вже ніби переросли (вони фізіогелем користувались).

3. Nimfa

Nimfa Well-Known Member

Ми з атопічним дерматитом боремось уже 5 років, я навіть не знаю кількості лікарів яких ми обходили,та кількість аналізів,які здавали, (це і глисти, хелікобактер пілорі і алергени, глютен,лактоза, дизбактеріоз), ще на початках знайшли непереносимість лактози с/с (генетична) і дуже довгий час в цьому бачили причину АД(хоча розладів чи рвоти від молочного в неї не було), а нещодавно зробили УЗД і лікар , що його робила наголосила на тому що в жовчному є 2 перегородки, типу не то страшно,вони з часом можуть розійтись, застою жовчі немає, і наша гасто теж то не сприйняла за можливу причину. УЗД ми робили і раніше, і тоді теж мені про це говорили, але лікарка теж тоді заспокоїла , що це нічого страшного, та і то забулось з часом. А тепер я почала за жовчний більше взнавати,бо для мене то вже остання з можливих причин, і от одна мудра терапевт мене запевнила , що причина саме в жовчі, бо ті перетинки не дають їй відходити повноцінно,і так як жовчний сам по собі не скорочується, а дитина не є дуже рухливою, то це може провокувати поганий віддтік жовчі , і порадила давати сироп артишоку, чай чи сироп з шипшини., а також давати більше чогось гіркого (цибуля, часник) Так от, мала вже близько тижня це все п’є (крім гіркого, поки з цим проблема), і о чудо, їй допомагає. Шкіра очищається, тільки ще звичайно мастимо емолентами. А ми стільки часу мучались, дитина сиділа на безмолочній дієті, дуже багато в чому обмежували. Щиро вірю що ми знайшли причину, з часом ще відпишу, щоб підтвердити чи повністю зникне АД.

• Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  4. ShuShu

ShuShu New Member

всім, в кого в дітей АД, раджу почитати в фейсбуці дописи лікаря - аакаунт "Аллергия.Мама.Доктор" - естонська лікарка-алерголог, яка має 3 дітей, багато читає та перекладає провідних лікарів Європи.

• Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Дівчатка, порадьте, до кого звернутися з приводу нашкірних висипів у немовляти?
    Педіатр і черговий лікар на Орлика (на Орлика зверталися з іншого питання, просто попутно запитала про висип) на основі візуального огляду ставлять діагноз атопічний дерматит.
    Але зволоження і рекомендований догляд результату не дають, висип поширюється, і висип в нетипових для АД місцях (щоки, лоб, біля очка з‘явився)
    Тому в мене виникло бажання звернутися до вузького спеціаліста і зробити нормальну діагностику (аналізи якісь здати хоча б).
    Порадьте хоча б, який то має бути лікар (дерматолог чи хто?)
    Якщо порадите ще й прізвище, буду безмежно вдячна!