Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Нещодавно почула таке від Довганя, після УЗД і результату аналізів. В родині ендокринологічними захворюваннями не хворіли, тому нічого про тиреоїдит не знаю ( Google, звісно, допомагає ).
    У різних темах знайшла к-ка дописів, де дівчата жалілися, розказували про аутоімунний тиреоїдит, про поради лікарів.
    Давайте будемо тут обговорювати плани на здорове майбутнє :girl_yes2:.


    У мене зараз перша проблема- зупинити випадіння волосся. Хтось ще з таким бореться?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Маю таку хворобу. Особисто на моє життя дуже не впливає. П'ю курсами гормони та й все .. З найгіршого то почала гуляти вага, і ну дуже суха шкіра і волосся трохи лізе, але догляд ще ніхто не відміняв. Справляюсь ніби .. .

    ---------- Додано в 08:29 ---------- Попередній допис був написаний в 08:25 ----------

    На волосся то особисто я майже нічо не роблю. Підібрала підходящий шампунь бо чуть шо то перхоть ну і сухість шкіри голови. З усіх що є то лиш 1 мені підходить.
    Колись пробувала маски для волосся то щось не помогло. Але в мене дуже дуже густе волосся то випадіння поки що не боюся
     
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    І я так думала, тому й не боялась 2 роки випадіння. Та останні пів року таааке твориться, що при звичайній густині волосся я б була просто лиса. Я не перебільшую.
    Мені призначили Еутирокс 25 на півроку, далі контроль ТТГ для корекції дози при необхідності. А ви курсами п'єте?
     
  4. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    була вчора в Гельнер,сказала що на гормони завжди встигну сісти.призначила на 3 місяці Зобофіт.але волосся також шалено вилазить((((
     
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А які у вас ТТГ і АтТГ, АтТПО ?
    Може у вас просто зоб ?
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    У мене була така проблема. Просто страшна. Змінилось все від зміни харчування і способу мишлення і погляду на життя.

    Напевне не підходить таке, бо без ліків.

    А щодо того, що у вас в родині такого не було. Може бути, що ваші гени по татовій лінії а в його родині таке було. Я он також пішла по-татовій лінії і у мене нема хворіб які є у жінок в родині по маминій лінії. Доречі проблеми з щитовидною залозою є у всіх жінок в моїй родині, а у мене нема.

    Дочиталась, що можуть при таких захворюваннях видаляти щитовидку - зоб. Моїй теті видалили і все в порядку. Правда залишився шрам, але тільки й всього.
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Про проблеми зі щитовидкою мені сказав лікар в липні 2013. Поставив хронічний тиреоїдит ( ТТГ було 4,1; антитіла в нормі ), призначив еутирокс 25 ( це майже дитяча порція ), вітамін А.
    Я не приймала, змінила спосіб життя на виключно здоровий.
    В травні ТТГ вже був 5,9; антитіла далеко від норми.
    Доки здоров'я в порядку, можна багато говорити про світосприйняття, порядок в голові, погляди, йогу, мислення....... Але бувають моменти коли мусимо прийняти очевидне. На жаль.
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2014
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    У кожного своя проблема і свій період в житті, коли щось не йде або йде. Я ж написала, що у мене проблем з щитовидкою нема. У решти жінок в моїй родині є, то вони приймають ліки і паралельно використовують інші натуральні препарати, щоб боротись з випадінням волосся, ітд, ітп.

    Кажу ж. Моїй теті вирізали зоб в молодому віці, їй ще і 40 не було. Все в порядку!
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Я приймала еутирокс 25 і 50 періудами. Через осінь-зиму-весну приймаю, влітку відпочиваю. Лікуюсь у Винарович.
     
  10. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    дякую за тему, мені актуально... на жаль я від цього страждаю.
    волосся вилазить і так, бо ГВ приєднується ще, а так, то в мене втомлюваність, я буваю вяла і розсіяна, іноді роздратована не на жарт, і то таки від проблем із щитовидкою.
    мала досвід успішного лікування, але це було 5 років тому. далі вагітність і ГВ і знову вагітність і ГВ. попередня лікар не лікувала в такі періоди, її умовою було відлучати дитину і лікуватися, мені це не підійшло, тому я припинила лікування в неї, а відповідно і лікування як таке.
    показники ТТГ в мене були в межах норми, але антитіла трошки ні, мала курси прийому тироксину від 25 до 50 максимум і то за різними схемами, контроль кожні 2 місяці. за рік вдалося від ІІІ ст до І пролікуватися
    може хтось поділиться контактами хороших лікарів? мені вже давно пора щось робити, бо дозу тироксину в 25 я і сама собі "призначила" (тоді коли приймаю, мені краще, але то не діло отак лікуватися).
    знаю, що коли є такі проблеми, треба особливо пильнувати горло, щоб не було якихось там тонзилітів і т.д., а ще мені лікар рекомендувала обмежити перебування на сонці.
     
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Тобто як? І що значить з 1 до 3 ? Це ступінь зобу? Так вам йод потрібен а не гормон.
    А хто вас лікує, діагноз ставить?
    Знаю, що якщо ТТГ в нормі- значить і щитовидка в нормі, просто є фактори ( за умови відхилення антитіл ), які їй заважають добре поживати.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Якщо ттг в нормі а сама щитовидка неоднорідна і збільшена то як визначити норму ?
     
  13. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Норму визначить лікар, але діагноз "аутоімунний тиреоїдит" точно не поставить:).
     
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    та ні на жаль.на УЗД поставили діагноз і лікар підтвердила на основі аналізівТТГ в нормі а антитіла зашкалюють під 1000.
    а ще Гельнер відразу сказала що погано себе почуваю не так від автоімунного тіреоїдіту а від вегето-судинної дистонії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    хі, а мені навпаки поставили ВСД, а потім докопались, що то таки тиреоїдит.
    наразі теж на гормонах - приймаю взимку 75/100 (така в мене система, що я раз на тиждень більшу дозу беру) а влітку 25/50 (хоча минулого літа взагалі без гормональної підтримки була і прекрасно себе почувала, і поки не пішла на роботу=стрес, ТТГ був в межах 4-4,5, а потім різко до 10 скочив)
    теж маю проблеми з вагою. і з волоссям. ще кілька років тому вилазило так, що залисини були по всій голові. а тепер ніби менше лізе і вже то не так помітно
     
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Це теж велика бяка. Співчуваю. :girl_sad:

    ---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

    А я себе і без гормонів добре почувала. Ніколи б на щитовидку, тобто проблеми з нею, не подумала. Волосся дико випадало от і пішла шукати причину. Цікаво, скільки має пройти часу щоб воно прийшло в норму і не випадало, в ідеалі, звичайно, знову повідростало. Я ж чемно п'ю гормончик, і селен, і вітамін А. :girl_yes:
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    насправді взимку без гормонів чи навіть з меншою дозою - то для мене вбивство. тікають від мене всі, хто навіть звик, і я кепсько почуваюсь, на всіх верещу, нічо толком зробити не можу. ну капець. а влітку - добре мені
     
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А хто вас лікує?
     
  19. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Винарович, от тільки давненько в неї не була. маю схемку, вона розказала як перевіряти, що і коли здавати, то наразі мені так добре.
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Я от теж до Винарович ніяк не попаду :sad:
     
    • мімімі мімімі x 1