Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. avokado

    avokado Well-Known Member

    Сходіть до Гельнер, я до неї перший раз попала десь у 17-18.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Фактично, в сучасній ендокринології, стан, коли підвищені антитіла (а у вас вони ще в межах норми), але не порушена функція, називають тепер не АІТ, а "предрасположенность" до АІТ (раніше то була еутироїдна стадія захворювання). А ТТГ нормальний. Одним словом, не важливо як це називається, а важливо, що гормони в нормі (навіть якби антитіла були при цьому в 10 разів вищі) і так можна все життя прожити. Може залежно від стану щитовидки вам щось і випишуть, селен, зобофіт і т.п., але загалом нема чого хвилюватись.

    Sent from my X9180 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Bublikk

    Bublikk Member

    Привіт усім! Поставили і мені цей страшний (як на мене) діагноз у мої 23..А почалось все з раннього дитинства, завжди були проблеми з щитовидною залозою, недостача йоду і т.д. Та два роки тому почало жахливо(!!!) лізти волосся і паралельно активно (!!!) рости у непотрібних місцях (груди, руки..). Зверталась до різних ендокринологів, здавала аналізи, і от цей діагноз. Та до цієї пори, окрім Альби та Цефаселю нічим не лікувалась. А тут на днях повторно здала аналізи ТТГ - 2,83; АТПО - 497,1. І моя лікар виписала мені еутирокс 25, щоранку по пів таблетки. Чесно, наляклаась я не на жарт. Так як розумію, що якщо вже почну справу з гормонами, то це вже на все життя. А з іншого боку, бути лисою у такому віці зовсім не хочеться!
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2016 ---
    Як у вас зараз здоров"я? Перечитала вашу тему з першої сторінки. Як ваше волосся? Чи маєте хорошого трихолога? Питаю не просто так, повірте. Мені хочуть ставити діагноз "андрогенна алопеція", руки опускаються вже..
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2016
  4. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Здала сьогодні аналізи: ТТГ - 3,06 (норма 0,27-4,2), Т4 вільний - 1,19 (норма - 0,93-1,7), Т3 вільний - 2,79 (норма 2,0-4,4). Чи варто хвилюватися, що ТТГ не близько 1, якщо я вагітна? Бо ще на етапі планування лікар говорив, що при вагітності було б добре мати ТТГ близько 1.
     
  5. Bublikk

    Bublikk Member

    Маю знайому, яка мала проблеми з щитовидкою (не АТ) і при тому завагітніла. Вона звернулась до Гельнер Н.В., так як вона спеціалізується і в генетиці і ендокринології. Та вела її протягом усієї вагітності, знайома задоволена і вже бавиться з здоровою донечкою. При цьому, продовжує спостерігатись та здавати аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Коли я завагітніла, то мені казали, що ТТГ має бути просто нижче 2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bublikk

    Bublikk Member

    Дівчата, хто знає, як потрапити на прийом до Плешанів Є. В.? за попереднім записом чи в порядку черги? Він приймає тільки в 4 лікарні?
     
  8. Myth

    Myth New Member

    за попереднім записом по телефону кожен день з 8 до 9 год. крім Сб. та Нд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bublikk

    Bublikk Member

    Дівчата, у кого були проблеми з гінекологією при АТ? Мені сьогодні гінеколог поставив діагноз полікістоз яєчників.
     
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Привіт!
    Прошу поради.
    На УЗД у висновку "Клінічна картина - аутоімунний тиреоїдит".
    Хочу до ендокринолога.
    Які радять здати аналізи перед тим, щоб уже з усіма даними піти до лікаря, а не просто на консультацію. Все одно на аналізи направить.


    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    УЗД щитовидки, ТТГ, Вільний Т4, антитіла до пероксидази-це те що мій лікар аналізує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ще до того, що написали вже, антитіла до тиреоглобуліну, може бути і не потрібним, але в деяких ситуаціях є діагностично важливим, заздалегідь не скажеш.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  13. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Привіт! Підписуюсь і я на цю темку. 2 роки тому на узд виявили збільшення щитовидки. Тоді здавала такі аналізи: АТПО , ТТГ, Т3, Т4. Подивилась по границях, то все було в нормі. Так до нікого і не зверталась. Зараз знову робила узд і здавала аналізи. На цей раз
    Вільний Т4 (free T4) 16.69 pmol/L (норма 12,0 - 22,0)

    Вільний Т3 (free T3) 5.00 pmol/L (норма 3,9 - 6,7)

    Антитіла до тиреоглобуліну
    (Anti-TG) 640.8 IU/ml (норма <115,0)

    Як бачу, Anti-TG дуже високий:sad:
    Нарадили вже мені знайомі різних лікарів, то я аж розгубилась(.
    Дівчатка, порадьте щось, хто з тим стикався. Буду дуже вдячна.
     
  14. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Особисто не стикалась, але мені колись лікарь говорила, що може таке буте - щитовидка майже на все впливає, а на гінекологію досить часто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Bublikk

    Bublikk Member

    Ну так, ендокринна система, можна сказати контролює весь організм, і у разі збою починаються проблеми з іншими органами.
    В мене от парадокс якийсь виходить, наразі ТТГ і Т4 у нормі, завишена тільки норма АТПО. Тому ендокринолог жодного лікування не назначає, тільки контроль аналізів кожних 3 міс. Гінеколог же, у свою чергу стверджує, що доки не вилікую щитовидку, він назначати лікування зі своєї сторони не буде, так як каже, що це беззмістовно. В результаті утворюється якесь замкнуте коло, тому що, АТ невиліковний, відповідно, і не вирішуються мої проблеми по гінекології.
    Одразу уточнюю, консультувалась не в одного гінеколога. Що порадите? Шукати ще якогось спеціаліста?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KhristinaSm

    KhristinaSm New Member

    Всім привіт. може хтось знає де приймає Гельнер приватно? щоб не чекати довгі черги
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В інтерсоно вже точно ні((((мене це питання теж цікавить
     
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я б, мабуть, шукала іншого ендокринолога.
     
  20. maty

    maty Well-Known Member

    різні ендокринологи говорять, що немає ліків для зниження антитіл
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3