Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    З того, що я читала, то їх немає сенсу здавати, бо вони вже не знизяться до норми
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А як у вас з тим післяпологовим тиреоїдитом? Внормувались гормони?
    Я наразі на еутирокс 100. ТТГ місяць тому був 2,92, скоро от знову йду робити аналізи.
    Але от буває такі дні, що я стаю як приторможена, все через силу, якась така ніби сонливість, але не нормальна і я намагаюсь якось оговтатись, взяти себе в руки, але не можу...
    Це так дратує. Я чомусь переконана, що це мені таке щитовидка робить, бо це не є нормальний стан і це не є якась лінь, чи втома.
    Мене коли попускає, я ніби просинаюсь...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та я от теж на днях планую здати аналіз. Ознаки гіпертиреозу давно минули, ліків не приймала.
    Загалом - самопочуття нормальне, але
    от таке схоже, як Ви описуєте, в мене теж буває, не часто, проте я чомусь ніколи не думала, що це щитовидка, швидше тиск підозрювала, якусь метеочутливість...
    А цікаво, коли гормон почав падати (в сенсі ТТГ рости?).
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У мене ше в березні було ттг 0.01 , а в квітні вже 14,92
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Один в один про мене. Гормони здала - все Ок. Метеочутливість не відкидаю, але дивно та чутливість зявилася - раптово минулого літа.
    Зізнаюся, я навіть надіялася що ті гормони покажуть відхилення і я буду знати що зі мною.
    Робила в медінституті, одразу і біохімію, але муляє мене , не довіряю лабораторіям медівським.
    Стан приторможеності, мені навіть здається що вдихнути важче, очі втомлені, дітям даю лиш необхідний мінімум, навіть говорити не хочу,в такі дні я мрію дише про одне - щоб скоріше той день закінчився.
    Проте нормальні дні ціную як ніколи, коли є енергія, голова працює , нема того енергопоглинаючого стану, то таке щастя.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, ви тут трохи про харчування писали, а я якраз зараз читаю досить інформативну книгу "Вальс гормонів" Наталії Зубарєвої. Вона пише про харчування при різних захворюваннях, в тому числі АІТ. Може комусь буде цікаво. Маю її в електронному варіанті, але бачила й паперову в Ашані.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А можете коротко розказати, там при АІТ теж нічого їсти не можна крім каші і капусти, так як тут кілька сторінок назад писали: безлактозно-безглютеново-безпасльонова дієта?Чи щось менш жорстке?
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Тре перечитати))Насправді я в це дуже не вникала, бо зосереджувалася на інших гормонах.
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка, читаю вас і бачу в деяких моментах себе. Мене вже четвертий рік мучить сильне випадіння волосся. Мало того, самі волосинки стали як павутиння. Нереальні скачки настрою. Бувають дні, що ридаю, ніби смертельно хвора. Дітей хочеться притовкти. Чоловіка прибити. Потім враз цей стан зникає і я щаслива. І мені соромно самій перед собою за свої вчорашні думки. Пам'ять просто відсутня. Географічний критинізм просто зашкалює. Можу блудити в трьох соснах. Запам'ятати нову інформацію практично нереально.
    Не пам'ятаю, коли востаннє була у ендокринолога. А аналізи взагалі не знаю, чи здавала.
    Може, варто все ж таки мені того лікаря навідати. Бо ще б до психолога непогано було б сходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Ciklum

    Ciklum New Member

    Дівчата, чи мав хтось справу з ендокринологом Гельнер Надією Володимирівною? Або, можливо, порадьте іншого хорошого ендокринолога - потрібна термінова консультація.
     
  11. shemely

    shemely Member

    @Женічка. щось схоже маю, починаючи з того що рівномірним шаром волосся посипаю хату:).Починати треба з аналізу гормонів щитовидки, розгорнутого аналізу крові. Дальше - лікар і шукати причину
     
  12. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Ну що ж... і я з вами напевно
    ТТГ 4.38
    АТТГ 267.4
    завтра ще зроблю УЗД

    За останні 2 роки просто полисіла, вся підлога встелена моїм волоссям:sorry:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Маю декілька питань по такому харчуванню. Як довго треба сидіти на такій строгій дієті і якими продуктами в подальшому можна розширювати свій раціон? Я так розумію наші лікарі такими методами не працюють. Таку дієту також вичитала у книзі "Вальс гормонів" , а от як діяти далі не написано:scratch_one-s_head:
     
  14. Altera

    Altera зачарована птуха

    гадаю, що пожиттєво - то не дієта, то спосіб життя.
    Адже якщо АТТГ підвищений (а при АІТ це визначальний фактор), то навряд чи можна його відновити не тільки харчуванням, а й ліками
    Тому все, що залишається - старатися якнайменше "дратувати" щитовидку, щоб вона не продукувала отих "солдатів" і не вбивала сама себе:sad:

    Насправді, цей метод харчування не такий вже страшний, як може здатися з першого погляду:) - це скоріше ПРАВИЛЬНЕ харчування.
    З висоту свого кількамісячного досвіду авторитетно заявляю, що ЖИТИ МОЖНА!:girl_crazy:
    (хоч я й не так строго дотримуюся обмежень - все ж не категоричні протипокази, а так..рекомендовані:)
    Тим не менш - абсолютно безболісно пішли 6 кг (навіть не помітила, як:), ні в чому практично собі не відмовляю , але в розумних межах.
    Хліб не їм. Ліічені рази, коли дуже хочеться (от як вчора)
    Картоплю.. - та не їм:)
    Макарони, каші - також. Літом легше - такого харчу й не хочеться.
    Як на диво - не злюбила помідори-баклажани (хоча раніше обожнювала:) - от просто переконала себе, що шкідливо - і вже не хочеться.
    От від чого не можу відмовитись - це від лактози :sad: - сир, творог, йогурт, вершки..морозиво нарешті!
    Але ні грама себе за це не корю - хочеться, то хочеться. Чомусь впевнена, що прийде час - і перехочеться:)
    Про результати поки що сказати нічого не можу , але почуваю себе краще. Зникла тахікардія, яка мучила серйозно , більше сил і енергії (але то може ще й погода сприяє - спеки нема такої, літо дощове)
    Загалом - задоволена. Чекаю на танення ще хоч зо 5 кг:), перевела й чоловіка "в свою віру":) - теж менше їсть "всілякої-каки"
    Головне, вважаю, підходити до проблеми творчо:) - любити себе й слухати.
    Що стосується
    планую найближчим часом проконсультуватися в альтернативного лікаря, послухати його думку на цей випадок. Як буде щось цікаве - розкажу:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А каші чого не істи??
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Глютен. Але то вже чисте сироїдство і опля - в наших широтах взимку енергії не вистачає. Особливо якщо викьючати все мясо і рибу, відгодованих гормонами.
     
  17. Altera

    Altera зачарована птуха

    з зернових можна гречку (набридла), пшоно (не люблю), кукурудзу (Їм свіжу варену:)
    таки так,
    А, кіноа ще можна!:) але що то за звір - нє вєм:)
     
  18. Altera

    Altera зачарована птуха

    та чого сироїдство? З сирого їм тільки фрукти:), м"ясо, риба, яйця, бобові - море всього:)
     
  19. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Ну я ще свого точного діагнозу не знаю, бо узд вказує на те, шо то швидше гіпотеріоз. Чекаю на прийом до лікаря. Мені така дієта дуже тяжко дається, бо без хліба. Ну не можу я без нього, тому таки дозволяю собі вдень 2 кусочки житнього бездріжджового. Від молочки відмовилась вже більше місяця тому. Картоплю і так часто не їли. І ніякої хіматури взагалі. Хочу за місяць подивитись як то вплине на показники, але в додачу я п"ю селен і цинк вже 2 місяці. Почала пити просто для волосся, щоб не випадало, а виявляється, що лікуюсь ))
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Але звідки енергію брати? Це ж складні вуглеводи. От я без них нікуди.
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2018 ---
    Та воно ніби й нічо, але от не фанатію, запах мені заважає трохи. Я люблю більш стандартні каші.