Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У мене у всі вагітності ттг був 5. Мені виписували гормон, я його пару днів пила-кидала .. короче серйозно не ставилася до того, що мене не турбує (форумів тоді не читала, в неті не сиділа і всякою фігньою голову не забивала). Хоча лікарі казали всю вагітність пити.

    Не знаю, як під час вагітності, але мене від 75 дози уже трясло, пульс 140, швидку навіть викликала.

    Але то ще від УЗД залежить. Мені сказали, що щитовидка так собі, аіт є, але якась там васкуляризація (чи як то слово правильно) нормальна, тобто вона ще може сама працювати. Курс того баду 3 місяці. Отак ще попю його і гормон 0,25. Якщо не буде Ттг рости, то спробую знову без гормона
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Moya

    Moya New Member

    Всім привіт,маю АТ,лікувалась в поліклініці,але таки хочу показатися ще якомусь лікарю.Радили мені Сандурська(але як я розумію до неї не реально зразу попасти),Винарович і Сергієнко.Чи могли б ви щось по них сказати і як взагалі до них попасти?
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Здала аналізи, ТТГ так і лишилось, як при вагітності - 2,3, АТПО - 53,4. Дозу Еутероксу вже місяць зменшила з 125 до 75. Тепер думаю, чи зменшувати далі, чи ще місяць попити 75 і поспостерігати :scratch_one-s_head:
    В синочка почало дуже лізти волосся спереді, вже така залисина :sad: Відправили і йому здати аналізи щитовидки. Це може передатися спадково від мене? :girl_cray:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ що за брєд? Я про дитину. У всіх вилазить оте «народжене» волосся. Давайте уже включайтесь. Ви тепер за дитину відповідаєте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Емм, та в тебе взагалі майже ідеальні аналізи. Після вагітності, доречі, можливі "качелі" з гормонами. Десь вище мені на ту тему дівчата тут писали бо аналізи мої були то з зависокими ,то із занизькими показниками. Зараз в нормі при тій же дозі л-тироксину, що я приймала цілий рік.
    Передатися проблеми зі щитовидною могли. Але не від них волосся в немовлят випадає
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rida

    Rida New Member

    Доброго дня дівчатка! При вагітності було кілька разів погано,все списала на вагітність і токсикоз.Після народження дитини пів року все було добре,потім з'явилися якісь дивні смптоми- сухість шкіри,втома,також почало випадати волосся,підвищенна нервовість,і ще якісь дивні приступи (ставала крутитися голова,прискорювалося серцебиття,починало крутити в животі,тошніло і стан апатії,нічого не хотілося,втрата апетиту,схудла на 10 кг.) такий стан міг тривати день потім ставало трохи легше.Пішла до лікарів поздавала звичайеі аналізи - все в нормі, тиск в нормі.Здала аналізи на гормони щитовидки і сказали що автоімунний териоїдитит(гіпертериоз). Ттг -5,2 при нормі 4 та Атпо 735 при нормі до 35 ,інші в нормі. Призначили еутирокс 25 та селен. П'ю місяць,првторно ще не перездавала.Дівчата в кого таке було, тривожать симптоми підвищеної нервовості переживаю чере будь яка дрі
    бницю,іноді аж руки трясуться.Таке буває при моєму діагнозі чи щось інше?Як лікувалися ви?
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Rida в мене підвищена вразливість, плаксивість. Теж починала з 25, дійшла до 100 і завагітніла. Після родів зменшила до 75, буду спостерігати.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Rida то, певно, дуже індивідуально. В мене жодних зовнішніх симптомів - нервозності, серцебиття, проблем з апетитом і т.д не було. Лише візуально трохи видно збільшену щитовидку.
    Атпо зашкалює :) Л-тироксин 50 наразі тримає ТТГ в нормі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Moya

    Moya New Member

    У мене теж такий стан,мені сказали панічні атаки.маю автоімунний тиреоїдит,але на нього ці стани не списали.
     
  10. Rida

    Rida New Member

    І як Ви рятуєтеся від цих панічних атак? Зверталися до психологів чи інших спеціалістів? До автоімунного териоїдиту такого не було.А якщо і у Вас ,і у мене таке ,я не думаю що це співпадіння...
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rida, п'ю часом тенотен, трохи відпускає
     
  12. Moya

    Moya New Member

    Я теж думала на щитовидки,але лікарі кажуть що тоді гормони мають бути завищені дуже.Ходила до психотерапевта,то каже копатись в собі,але що то з голови.В мене просто були ситуації,які могли вплинути на мене.Але рятуватись не дуже виходить, кажуть прийняти.Але воно мені насправді дуже мішає жити.Вимучує і фізично і морально.
    --- дописи об"єднано, 21 Серпень 2019 ---
    Мені заспокійливі виписували,але легкі,сильні і лікар і я не хочу.Пробую таки боротись.
     
  13. Rida

    Rida New Member

    У мене теж багато всяких ситуацій у дитті від яких нерви можуть бути не в нормі. Ось і у мене так,теж мучить і фізично і морально,нічого не хочеться,а 2 дітей.Я себе стараюсь пересилювати,налаштовуватися на позитив і рідні дуже підтримують,але щось не дуже вдається,цей стан не залежить від мене я його не дуже можу контролювати.А коли почала пити цей еутирокс та селен ,ніби трохи попустило,але трохи...
     
  14. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    І в мене були панічні атаки. Думаю , в першу чергу, від того щитовидка і злетіла.Пробувала сама боротись, ніяк не виходило. Тому таки почала серйозне лікування, серйозними препаратами. Вже більше пів року пройшло і тільки зараз почало відпускати...
     
  15. Rida

    Rida New Member

    А до якого лікаря зверталичя,до психотерапевта чи психіатра?
     
  16. Moya

    Moya New Member

    В мене також двоє дітей, хочеться їх десь возити,щось нове показувати.А в мене в дорозі і нових місцях завжди стає зле.
    Але моя лікар таки радить без серйозних таблеток вилазити,типу від таблеток я трохи заберу той стан,але причину ні.що то все в голові.
    Але інколи так зле,що здається як бомба зірвусь,що якась тільки тоненька ниточка мене тримає.
     
  17. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    до невропатолога
     
  18. Rida

    Rida New Member

    Дякую !
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2019 ---
    Я проаналізувала,що таке ці панічні атаки то в мене не вони,а що то таке- буду розбиратися,бо я все спихала на щитовидку...
     
  19. Moya

    Moya New Member

    Хотіла б поради,виписала мені лікар препарат ксефокам.Я будучи на прийомі,не запитала,що це для препарат.а як їхала додому залізла в нет.виявляєиься несиероїди, протизапальні,від артриту.
    Я щось не розумію для чого той препарат при аутоімунному тиреоїдиті,може щось підкажете?
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    втираєте міносидил? мали консультацію трихолога?