Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    що саме за препарати? Панічні атаки спеціалісти з щитовидкою не пов'язують. Чи скеровували вас на аналізи метанефринів(адреналін і норадреналін) чи інших гормонів наднирників? За панічні атаки вони здебільшого відповідають. Але в нас з тим бавитись не дуже хочуть. Бо там чорт ногу зламає...Виписують заспокійливі і "не беріть дурного до голови". Хіба до дуже доброго ендокринолога попасти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    в трихолога не була . ходила до косметолога на плазмоліфтинг, вона і призначила . сама скказала, що нема змісту вже йти до трихолога, бо аналізи на всі гормони в мене вже були на руках і на той час всі показники були в нормі
    --- дописи об"єднано, 16 Вересень 2019 ---
    приймаю Рексетин , але купую за кордоном. Це не спеціалісти, а я припустила , що це може бути повязано з щитовидкою.
     
  3. Rida

    Rida New Member

    Привіт дівчат!Я в шоці((( Цього літа дізналася про аутоімунний териоїдит.Сходила до лікаря призначили Еутирокс у дозувані 25 мг та селен 2 таблеки на день.Було дуже погано стан утоми тривоги,пришвидшене серцебиття апатія і тд...явже раніше про це писала.Десь через пів місяця прийму таблеток стало все добре наче і нічого не було,злдала аналіз на ТТГ знизився ,ну і далі приймала таблетки.Пройшло три місяці і ситуація повторилася,знову появилися симптоми.Що це може бути (пригнули гормони,перенервувалася,бо було від чого?)В кого таке було?Хочу перездати Ттг знов,можливо потрібно збільшувати дозу еутироксу. Що ви скажете?
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2019
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну пришвидшене серцебиття це взагалі симптом підвищеної функції, якщо розглядати лише з точки зору гормонів щитовидки. А які у Вас показники ТТГ?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. Rida

    Rida New Member

    Спершу був 5.74 потім через місяць став 3.16
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2019 ---
    Спершу був 5.72 черещ місяць 3.16
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можливо, Вам не треба далі його знижувати. Особисто в мене була така ситуація, при ТТГ трохи більшому за 4, і найменшій дозі гормону, з'являлось пришвидшене серцебиття. Хоча ідеальною нормою вважається ТТГ близько 2, але на практиці - все-таки далеко не всім треба саме стільки.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Аутоімунний протокол- хтось притримується його?
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, я про нього мрію ))
    Поки що виключила цукор, підсолоджувачі, молочні продукти (крім сметани в підливі), випічку на дріжджах, хліб в тому числі (їм хлібці). На черзі глютен, але то вже важче знайти замінники.
    Ну і те, що я і так не дуже вживала: льон, горіхи (рідко їм грецькі), алкоголь то само собою, чорний чай, кава, какао, яйця.
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    ТТГ 2,6. АТПО 1015 :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    може спробуйте після 6 місяців здати. мені ендикронолог наголосила після 6 місяців здавати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Altera

    Altera зачарована птуха

    АІП протокол насправді дуже жорсткий - його або дотримуєшся, або ні (і ніяких "крім") - бо можна місяцями позбуватися алергенів з організму і порушити той баланс одноразовим прийомом "сметани в підливі".
    Першим кроком мусить бути жорстке виключення алергенів. Хтось може за місяць з цим справитись, комусь і аівроку може не вистачити. А тоді вже, на фоні стійкої ремісії можна поступово і почергово! включати продукти, які дуже хочеться, але нізя:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Altera то я робила спроби :girl_blush2:
    Але з січня я планую педприкорм, тому АІП відкладається на невизначений термін :girl_in_dreams:
     
  13. Альона

    Альона Well-Known Member

    ImuPro хтось здавав?
    Планую після НР. Цікавить наскільки він допомагає аутоімунникам обійти жорсткий протокол.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дізналися щось нове про користь аналізу? Я знайшла ще отаке. Тут можна дізнатися хоча б про помідори, картоплю, гречку, какао і борошно. От про такий аналіз я б подумала, то суттєво розширить дієту, якщо пробувати її дотримуватися. Бо ті аналізи на 100-200 продуктів за 7-12 тис я поки навіть не розглядаю :girl_in_dreams:
    А тут ціна ще досить терпима в принципі.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тобі і тим, кому ще актуально пропоную приєднуватися з 1 серпня :)
    Я, здається, наважилася. Але хочу "клуб" і групу однодумців ;)
    Аутоімунний протокол харчування
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чи хтось недавно здавав аналізи в радіоізотопній лабораторії? Вона взагалі працює зараз? Бо не можу додзвонитися :sad:
     
  18. Varvara

    Varvara New Member

    Доброго дня.
    . Багато цікавої інформації ви тут виклали. Дякую.
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2020 ---
    Дівчата, порадьте хорошого ендокринолога. Вже була у трьох. Перший порадив нічого не робити. Інша попити селен. А я не витримую. На узі мені поставили діагноз АИТ. Здала ааналізи підтвердився автоимунний тиреоїдит, високі Антитіла 336, а також підвищений дигідротестостерон. Випадає волосся. Третій ендокринолог вже призначила еутирокс. Але антитіла тільки ростуть.
    Потрібен ендокринолог, який би допоміг з цим усім розібратись.
    Дякую, що пишете і ділитесь інформацією.
    Усім здоровя.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Еутирокс не впливає на антитіла. У Вас ТТГ скільки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Varvara

    Varvara New Member

    У мене ТТГ - 5,01. Але з останніх аналізів, які здала то ще підвищений тестостерон і дигідротестостерон . Лікар додатково призначає піднімати дозу еутироксу і додатково приймати КОК. [​IMG]

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk