Аутоімунний тиреоїдит

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Альона, 29 Травень 2014.

  1. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    до нього треба записуватись? і як кабінет знайти, бо щось я не орієнтуюсь де саме то все знаходиться
     
  2. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    не знаю, хіба за 2 роки щось змінилося, вона працювала в поліклініці обласної лікарні - медінститут в народі. можна зателефонувати в реєстратуру і довідатися, чи то актуально.

    ---------- Додано в 00:52 ---------- Попередній допис був написаний в 00:20 ----------

    то споруда майже навпроти пологового, якщо заходите з головної брами, відразу ліворуч, на першому поверсі (звісно, якщо нічого не змінилося, бо я була в Довганя давно, десь в 2009 році...) знайшла телефон для запису в медінституті - там мабуть таки дешевше виходить, ніж в його приватному кабінеті - пишу в карму
     
  3. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    щось нема в кармі, а Довгаль тільки УЗД зробить, щи в разі потреби лікування назначить, він УЗДист чи і ендокринолог
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Він діагност. Дуже хороший і авторитетний. Кажуть, без його заключення не оперують у Львові.
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    то правда

    думаю, що навряд чи, ще й часу в нього в меді обмаль, там така черга, і по запису і жива.
     
  6. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Дівчата, хто недавно здавав аналізи в тій радіоізотопній лабораторії, що в обласній лікарні, з котрої години там приймають аналізи і коли результат можна забрати?
    і ще, хто має номер Сандурської, можна в ПП? буду вдячна
     
  7. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Мама здавала мiсяцi 2 тому, то йшла на 9 ранку, а по результати аналiзiв сказали приходити пiсля 14 години.
     
  8. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    так і є, я сьогодні там була. прийняли ще і в 11,10 год )))
    тепер я вже не знаю, що й думати. здала ті показники, які лікар сказала здати - я порадилася по телефону (знайшла стаціонарний до Сандурської, якщо хтось може має мобільний, дайте, будь ласка в ПП чи карму).
    ТТГ - 1,2
    АТПО - 11 і вільний Т4 - 18.
    все в нормі. і з чим тепер йти до лікаря і чи взагалі треба...
    зла така на себе, бо ще антитіла до тиреоглобуліну сама не додумалася здати, а якраз цей показник в мене завжди не в нормі був... виходить наче здорова, але самопочуття нікудишнє...
     
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Мені лікар сказав, що при аутоімунному ТТГ 1,8 занизький, сказав зменшити дозу еутироксу.
    А навіщо ви Т4 здаєте? З АтТГ ви, дійсно, прогавили :girl_sad:
     
  10. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    а який би мав бути? є десь норми?
    цікаво, що мені припишуть... зробила УЗД і доробила той аналіз, що прогавила, тепер чекаю, що скаже лікар.

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

    по телефону лікар сказала зробити, я колись читала, що Т3 або Т4 говорить про гіпофункцію ЩЗ або гіперфункцію.
    Аналіз антитіл до тиреоглобуліну мене просто вбив… у 2 рази вище норми…
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2014
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Хтось лікується у Чернової Наталі Вікторівни? Які враження, відгуки?
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Діагностика захворювань щитоподібної залози
    Тиреотропний гормон
    гіпофізу (ТТГ, TSH) <0.005 при нормі 0,27 - 4,20
    Вільний Т4 (free T4) 90.56 при нормі 12,0 - 22,0

    Вільний Т3 (free T3) 51.87 при нормі 3,9 - 6,7

    Антитіла до пероксидази
    щитовидної залози (Anti-TPO) >600.0 при нормі <34,0



    Ось такі фігові аналізи. І куди із ними? Не мала справи із ендокринологами. Куди йти? В диспансер на Ніжинську? Чи куди краще?
     
  13. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    На УЗД щитовидки і до лікаря.
    Я сьогодні була в Чернової. Дуже радити не можу, бо була лише один раз, але прийом мені сподобався. Уважна, оглянула ретельно, виписала список гомеопатії. Відгуки про неї чула гарні.
    Хто вас направив на аналізи?
     
  14. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    В поліклініку до ендокринолога. Доречі, в 6-й на Медової Печери приймає Герасименко - досить хороший лікар.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    То не я хвора, а мій брат. У нього 7 років тому, коли йому 21 рік був, дуже почали труситись руки. Він тоді офіціантом працював. То дуже весело було, деколи тарілки принести не міг, колєги помагали столикик обслуговувати. Довго тоді шукали причину, але нарешті попали до ендокринолога. Аналізи були погані. Він довго лікувався, десь півроку. І дуже багато часу був оформлений в стаціонарі (хоча не лежав). Ну наче пройшло.

    За сім років він пройшов усі сходинки в ресторанному бізнесі:бармен, адміністратор, директор. Набрав таке поважне пузо))) А цього літа схуд, як тріска. Ну просто в 16 років такий сухий був. Я якраз дитину народла і не особливо його бачила, а як побачила... Очі випучелись, весь труситься, худий, серце товче... Не знаю, як його жінка спокійно за цим могла спостерігати... Я його загнала до лікарки, тієї, в якої він колись лікувався. Вона за цей час в декреті встигла побувати і дуже змінитись. Нахамила йому, сказала, що немає ні часу, ні сил, ні бажання ним займатись. Він такий офігівший вийшов і пішов (не знаю прізвища) до якоїсь завідуючої на Пекарській, чи то біля, чи в діагностичному центрі. Ну вона йому прописала якісь уколи на 2 тижні, заспокійливі краплі і таблетки (гормон, либонь). За три місяці лікування я змін не бачу:трясеться, худий і очі випучені.... Аналізи трохи змінились. Чуть-чуть впав т3 і т4, а решта як було зле так і є...

    от сьогодні до дітей лаборанта викликала, щоб кров з пальця взяла і брат якраз в мене був. то змусила його теж кров здати. і от тепер десь треба йти. Планую в середу на ніжинську

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    там де брат прописаний така ендокринолог.... вона мені постіно якісь водлрослі тулила (а це був 97-98 рік і грошей особливо не було, а вона казала, що крім її водорослей мені більше ніц не поможе і я ходила до неї, по 5, по 10 таблеток купувала за останні гроші) А ще якось коли прийшла до неї -- то вона мене в Солонку до священника-екзорциста відправила (я то не знала, що в тій церкві робиться, то в мене донині від побаченого в тій церкві психіка поломана). Так що не варіант
     
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Ведіть брата до Довганя на УЗД. Тільки до нього- він вам діагноз поставить, а це вже пів справи.
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    А можна контакти в пп? де він приймає (бо справді не маю часу тему перечитувати(
     
  18. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Але спочатку запишіться, бо не впевнена що так прийме. А тоді спробуйте до Гоцко - Ней в поліклініці на Пекарській. Вона жіночка хоч і дуже в віці, і зі своїми причудами, і черга до неї велика, але результат є. Вона і мою маму "поставила" на ноги і багатьох знайомих. При наймі це моє враження.
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    я так погуглила -- то Довгань в сімекс-соно приймає на Кармелюка?
     
  20. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Аутоімунний тиреоїдит

    Так, власне скинула вам в ПП.