Авто на іноземній реєстрації

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем zkate, 22 Листопад 2016.

 1. unsure

  unsure Well-Known Member

  Ну дівчатка ви даєте. А якщо в мене чоловік має іноземне громядянство, і відповідно щоб не купляти дорогу машину тут в Україні, він привіз закордону (не Польща, зразу говорю). Це що кримінал, що я не на укр.номерах.
  Вибачте але у Львові не тільки такі машини порушують правила, але і інші водії. І мені б було дуже жаль якби мене підрізали, чи вдарили чи помнули машину з салону за 30 тис, чи навіть куплену тут б/у за 10. Мені б просто волосся на голові посивіло.
  І до речі мені не потрібно кожні 5 днів перетинати кордон, я б на таке не погодилась нізащо.
   
  • Подобається Подобається x 4
 2. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Про такі машини і не йдеться, мається на увазі 5-денний шрот ;) Авто куплене за 300-500 євро. Маю такого знайого, купує що найдешевше, пакує машину всю сигаретами і жене в Польщу. Коли повезе, коли знаходять. Конфісковують машину, купує нову. Плювати він хотів на правила і порядки, товче тим коритом направо і наліво. Впевнена, що, якщо би виникло серйозне ДТП, він би втік з місця пригоди і залишив ту бляху на дорозі.
   
  Останнє редагування: 1 Грудень 2016
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
 3. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  О, люди. Я про таке не в курсі і писала геть не про таких, навіть тих, що заробляють тими "ходками", бо є "тверезі" люди. Як часто буває, хтось буде про крайнощі говорити.
  Нормальні люди, я знаю, зараз навіть дуже за ініціативу сплачувати податок той, що каже Москаль. І навіть не 200 євро, а і більше згодні платити.

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Я вас і ваш допис не мала на увазі ;)
  Але погодьтесь, тих "тверезих", що їздять на дешевих машинах польської реєстрації одиниці.
  Згідна, що коли людина прижене дорогу машину, то вона і цінує ті гроші, що заплатила за авто і відповідно чемно веде себе на дорозі, бо знову ж таки боїться пошкодити саме своє майно. Але таких ну дуже мало на дорогах)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Люда, я без претензій ).
  Авто за 300- 500 у.о(та в нас жигуля не купиш за такі гроші )- це шрот 100:wacko:). То те, що в поляка під забором гниє. І, можливо, справді не конче совісні люди використовують такі череп'я в не конче добрих справах.

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. zkate

  zkate Well-Known Member

  Тема не про шрот. Я чесно не вірю, що на посиденьках немає тих, хто їздить на іноземній реєстрації. Особисто мені підходить варіант запропонований Москалем. Або якщо б мито знизили, а не так що мито дорожче ніж авто. Ще раз - я говорю про нормальні авто!
   
 7. Yroslava

  Yroslava Active Member

  Дівчата, я вже пів року живу в Польщі, і можу вам сказати що і тут не люблять тих, хто їздить на старих авто за 500-1000$. Як мені пояснили польські колеги - від них один клопіт - то аварію зробить,авто кине і втече, а то ганяє як ненорамальний - бо, як правило, тут такі авто в дітей до 20-ти років.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Форумлянку, що тему відкрила, навряд чи цікавлять такі авто. Я розумію, що таке має місце бути але ж не про те мова) .

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  Останнє редагування: 2 Грудень 2016
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

   
  • Смішно Смішно x 2
 10. VERO

  VERO Well-Known Member

  Яким способом? На митниці штраф нараховується автоматично. Хіба що мова йде про довідки з СТО чи лікарняні.
  --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2016 ---
  От чому тільки мито в нас нате шалено-високе? Бо авто-лоббі у ВР не вигідно, щоб люди розмитнювали авто з-за кордону. Треба йти в їх салони. А от мова про захист нац. виробника- тільки ширма. Бо авто-пром в Україні, як такий, не існує.
  П.С. В нас машина на укр. номерах. Все сплатили. Теж вважаю, хай краще б встановили тим 5-денникам тариф і надходження в бюджет поступлять і черги на кордоні стануть меншими. По-іншому ці речі узаконити неможливо. Я живу біля кордону. В нас половина машин на польських номерах. Писати можу про них довго, але всі і так в курсі. Я ЗА адекватні тарифи на розмитнення і ніхто кататися по 5днів не буде.
   
  Останнє редагування: 4 Грудень 2016
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 11. zkate

  zkate Well-Known Member

  Нам тато віддав свою стару славуту. Ну не така вже і стара 2000р. Але навіть картоплі ми цього року на зиму не купили, бо ввечері вона завелась, а зранку уже ні.
  --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2016 ---
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1