Автомобільні прибамбаси

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 14 Жовтень 2009.

  1. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Є у Львові вже 2 мийки самобслуговування одна на Пасічній ,друга на території Метро, що на Городоцькій. Буде ще одна до кінця року на вул .Рудненській (Левандівка). НА "Ерле" та що на Пасічній миє так собі ,завеликий тиск чоловік був весь мокрий (досвід миття в нього є бо миє завжди авто в Польщі) і не дуже добре змиває бруд. На Метро трохи інша технологія " пінна" миє трохи краще.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Теж маємо Керхер для миття ззовні))). Користуємось рідко, бо нема власного подвір"я, а "митись" їздимо до свекрів. Але для дітей - то такий кайф, це в нас як розвага для дітей та "мінінгіт" для татка. В основному - на мийку))). І пилесос маємо автомобільний. Вважаю за непотрібну річ. Потужність так собі, бо працює від прикурювача (чи може то наш такий?). Раза два ним попилесосила, і зрозуміла, що краще подовжувач і домашній, бо ефекту від автомобільного мінімум.
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Тобто та, що на пасічній, миє взагалі без піни? І чи можна там переключати режими (осмос/віск) без додаткової оплати? Це ми так робимо на автомийці по київській трасі, беремо всього два жетона на піну і холодну воду, а потім переключаємо на інші режими. Спробували так зробити на іншій мийці, переключили на віск, то автомат захотів додаткову монету, і час холодної води вже не відновився.
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Тут, на Пасічній, ЕРЛЕ, використовується технологія "мікропорошок", є 4 програми миття: 1) основне миття мікропорошок, 2)змивання простою водою 3)покриття воском 4)ополіскування осмос водою. Пята кнопка "стоп". Для миття використовується один пістолет. Правда трохи тиск миття завеликий. Мій чоловік миє за 15 гривень, використовує всі програми. Просто давно знає ці мийки і вміє правильно користуватися програмами
    На Городоцькій, Метро, технологія піна і мікропорошок.
    На Рудненській буде відкрито на початку року , технологія мікропорошок.
    Зверніть увагу на підлогу, помив машину і по бруді заходиш в авто...
    Ви купляєте на мийці час використання, а не програми.
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дякую, що так гарно розписали :)
    Але не на всіх мийках платиш за час, в Рівному мали ситуацію, коли за звичкою я натиснула кнопку віск після холодної води на 40-50 секунді, то вода взагалі вимкнулася, на автоматі писало, що треба докупити жетон.
     
  6. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Дівчата, порадьте якийсь засіб , щоб відчистити смолу з машини. Я вже 2 купила, а вони не допомагають. Олія і то краще чистить, але після неї машина жирна, і дуже довго треба терти.
    Можливо, хтось знає щось краще:girl_flag_of_truce: ?
     
  7. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Старий добрий бензин, шматка і трохи часу:girl_cool:
     
  9. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    минулого літа теж смолу треба було зняти,але руки не доходили,а коли приїхала помити машину на мийку то дядько що мив і зняв,хоча я і неказала і доплати за це не взяв
     
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Де-кабіт називається, такий "дезодорант"))) від смоли
     
  11. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Цікавить, де якісно і надійно можна придбати і встановити газо- балонне обладнання.
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Дівчата а як вам дніпропетровські вишиванки на машини. Я вже готова наклеїти!
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Та можуть бути і з Києва - вже багато де друкують. Гарна ідея, але на мою скромну думку, не на кожній машині будуть гарно виглядати. От на моїй гарно не вийде. Червоно-чорна гама не пасуватиме до бірюзового кольору, а біло-синя не подобається мені. Взагалі зараз така ситуація в країні, що краще тих 400грн не на наліпочку потратити, а на допомогу нашим солдатам на сході.. Кому зараз потрібен цей псевдопатріотизм на капоті?....
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Як подивилась на Дніпропетровськ то була в шоці, одразу видно чи хочуть вони до Росії.
    а біло-чорний узор? на бірюзі гарно буде)
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Не те:) Буде просто як малюнок...

    ---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    Та і взагалі - чого мені машину прикрашати? І так гарна:girl_crazy:
     
  16. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    на СТО
    але таксисти говорять ,що після їзди на газу мужчина стає вже не "чоловіком", я правда не уявляю як на статеві органи це впливає, але поки вірю)
     
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Можу порекомендувати ту фірму, на якій ставила я собі ГБО. Скоро буде рік і я дуууже задоволена. А економія просто страшенна ))). В 2 рази в порівнянні з машиною чоловіка ( а у нього - дизель ).

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:30 ----------

     
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Мені передали зі Львова. Машина сіра тому я заказала червоний колір на прозорій плівці але ще не наклеїла
     
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Автомобільні прибамбаси

    Потрібно терміново диски 4*100 R14, в нормальному стані, дешево. Питання де можна глянути???Можливо хтось має контакти якогось шроту?А може хтось продає...Буду вдячна за будь-яку інформацію
     
  20. Garkusha

    Garkusha New Member

    Який купити GPS?

    Дуже хочу придбати GPS, але не знаю, який. Більш того, я в них не розуміюся взагалі. Розкажіть, за якими параметрами треба обирати такий гаджет? Який у кого GPS? може якісь нові цікаві моделі вже існують... Треба допомога. :girl_smile: