Автоштраф

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Panadolka, 5 Березень 2009.

  1. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Bonita, якщо Вам стане легше, то мого чоловіка там же саме тиждень тому спинили і стягнули мінімальний штраф 425 грн (цієї суми інспектор не називав, просто сказав, що випише мінімалку, чоловік то думав, що мінімалка 250 грн...а вже вдома виявилося, що 425 :sad: ). Він обігнав підряд 3 трамвая в 21:15 (довго стояли, думав, чи поломка , чи корок попереду), і відчував, що може "попасти", але всеодно поїхав. І от має свій другий штраф за весь час водіння авто.
    щось вони останнім часом не хочуть брати тих грн, чого б це (ситуації ж бувають різними)
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2010
  2. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Можете написати запит в ДАІ, щоб вам розяснили, як правильно перетинати це перехрестя. Якщо ви там часто їздите, згодиться, аби зайвий раз не платити геям.
     
  3. zyf

    zyf New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Дівчатонька, зі своєї практики знаю нічого не підписуйте, і ні з чим не погоджуйтесь. В графі показань пишете - не погоджуюсь свої твердження підтверджу в суді. Або ж у особливих випадках коли Ви впевнені у своїй правоті на зворотній стороні протоколу чи постанови опишіть своє враження від міліціонера та від правопорушення вчиненого не вами )))) Правда пам'ятайте все і завжди можна оскаржити правда в даному випадку лише на протязі 10 днів...
     
  4. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Дівчата, чи знає хтось, чи обов"язково відвозити квитанцію про сплату штрафу до МРЕВ протягом двох тижнів від часу скоєння порушення чи головне заплатити, а відвезти коли зможу? Я заплатила відразу, а відвозити аж в кінець Городоцької ніяк не виходило та й не хотілось пів-дня псувати (ще треба знайти де то є?). Що мені тепер буде? Посадять? :)))
     
  5. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    умене відбувся суд 04.01.2011 на суд мене не викликали постанову я отримала 18 березня у виконавчій сказали платити у двукратному розмірі підкажіть скільки ж мені платити
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Автоштраф

    можете оскаржувати рішення суду. За отримання повістки ви мали розписатися — якщо повістка вам не приходила, зможете це доказати.
     
  7. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    а якщо рішеня не оскаржувати скільки доветься платити.після отриманя постанови минуло 8 днів
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Автоштраф

    якщо суд присудив вдвічі більше — то так і доведеться заплатити
     
  9. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    суд у розгляді справи відмовив
     
  10. sani

    sani New Member

    Відповідь: Автоштраф

    якщо не виїзджаєш на зустрічну трамвайну колію то НЕ ПОРУШУЄШ!

    бо обгін це - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху;

    Якщо на зустрічну смугу не виїзджали це НЕ ОБГІН і НЕ порушення!

    мене так зупиняли на і.Франка(аналогічна ситуація), біля Бюргера, об"їзджав трамвай(по середині між коліями) що стояв на зупинці і зразу за зупинкою пішохідний перехід.
    Зупинили пробували "розказати" що я не правий, "обганяв на пішоходному переході".
    Я попросив показати розмітку зустрічного руху і спитався чи я виїзджав на зустрічну колію - ГЕЙ саказав що ні!
    тоді питаюсь:
    - на зустрічну трамвайну колію не виїзджав, розмітки нема, які питання?
    - щасливої дороги!

    вчіть ПДР і буде вам щастя, або суттєва економія сімейного бюджету ;)
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Автоштраф

     
  12. sani

    sani New Member

    Відповідь: Автоштраф

    чьо? не дивіться новини по СТБ ;)

    - мама, мама, смотри я єду без рук....!!!!
    - мама, мама, смотри я єду беЖ ЖУБОВ...

    я канешно не філолог, але хіба є виїЖд? чи може виїзд і від того виїзджав... ? але то все до одного місця, бо філологія (особливо українська і тим більше в сьогоднішніх реаліях) НЕ точна наука і ще зі школи пам"ятаю правила кожного року мінялись, на кардинально протилежні... і всякі там апострофи і букви Ґ - то мертві символи, і нікому не потрібні, сьогодні(хіба старим пердунам з міністерства)!

    тому потомки будуть вивчати мою писанину і будуть думати що так потрібно, бо я ТАК написав ;) а хто не згідний, нехай іде лісом ;)
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2011
  13. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    так скількиж мені платити якщо суд справу до розгляду не приняв 04.01.2011апостанову я отримала 18 березня
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    У нас була така ж ситуація, не відомо куди посилали повістки, а потім прийшла постанова і двократна оплата.... Чоловік пішов до знайомого в ДАІ, все пояснив і заплатили тільки штраф! Не знаю чи по законному до них доб,ешся.... поки що в нашій державі спосіб "По знайомству" краще спрацьовуе на жаль..............
     
  15. sani

    sani New Member

    Відповідь: Автоштраф

    а чого не прийняв?
    прийняти до розгляду мав в будь якому випадку.
    А от задовольнити позов чи відмовити то вже по рішенню суду...
     
  16. traviata

    traviata New Member

    Відповідь: Автоштраф

    перепутала суд не задовільнив мій позов але якби мене повідомили вчасно про рішеня суду 04.01.2011 заплатила б 400 атак постанову отримала 18 березня у виконавчій кажуть платити 800 . це правда чи ні
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    правда, за неявку у суді справа передається у виконавчу службу, сумма збільшуеться поступово!
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Повідомлення отримане 18 березня - сподіваюсь у вас є конверт з датою. Відповідно з 18 березня +15 днів - все що пізніше, то буде подвоєння.

    Думаю таким чином.
     
  19. Trjoshka

    Trjoshka New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Перечитала дописи і бачу новий "розвод" народу на гроші. Аналогічна ситуація була у нас: зупинили на тернопільській трасі за якесь там порушення, поговорили та й відпустили, побажавши щасливої дороги. Через три місяці прийшло з виконавчої служби стягнення..... Ми відразу ніяк не могли зрозуміти, що то таке. Прояснилася ситуація у ВС. Виявляється був суд, перед тим нам присилали якісь штрафи, виклики.... Але того всього не було. І що ти тут поробиш? Що кому докажеш? У цій же ВС нам запропонували все "порішати" за половину - так і зробили.
    Ось так наповнюємо держказну.
     
  20. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Автоштраф

    У випадку не надання квитанції протягом 15 днів до МРЕВ ДАІ, то ця постанова буде пре'явлена у виконавчу службу за місцем Вашого проживання. Обов'язково зберігайте квитанцію протягом 3 років.