Автоштраф

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Panadolka, 5 Березень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Автоштраф

    Мій чоловік теж не маленький,а саме так попався...Уплотіл і зап"ятав на майбутнє
     
  2. Daddy

    Daddy New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Я рахую, що коли тебе зупиняє співробітник ДАЇ, або іншого підрозділу міліції, треба бути готвим до всього... Перше, на мою думку, на що дивиться даїшник це на те, чи можна тебе "розвести", чи ні... Я дууууже рекомендую всім водіям придбати і прочитати невеличку книжку під назвою "Антиштраф"(була донедавна в Ашані). Я особисто її маю і тепер для мене не є такими вже фатальними слова інспектора "на вас буде складений протокол... штраф такий-то... ". Відстоювати своі права потрібно, адже навіть якщо ти і порушив, це ще неозначає, що тебе треба притягувати до відповідальності...
    Ще поділюся корисним на мою думку посиланням на тему спілкування з міліцією: http://www.umdpl.info./index.php?id=1317711276
     
  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Автоштраф

     
  4. Daddy

    Daddy New Member

    Відповідь: Автоштраф

    Насправді, згідно з законодавством є випадки, коли водія немають права притягувати до відповідальності в разі порушення ним вимог закону. Ось наприклад: ПДР України п.2.14 е) "відступати від вимог законодавства в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян. "
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Автоштраф

    давайте не будемо плутати грішне з праведним. до прикладу,якшо вас якесь чмо обганяє з правої сторони і вам нікуди дітись і ви стаєте поперек дороги, намагаючись увернутись, і створюєте тим самим аварійну ситуацію-це одне.
    а коли хтось тупо їде на червоне - то зовсім інше
     
  6. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Автоштраф

    Я так розумію і мається на увазі(в дедді), що не завжди якщо ти порушив - тебе потрібно штрафувати, адже можуть бути складні випадки, які від тебе не залежать, приклад яких наведено нижче ;)
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Будапешті в нас трапилась халепа - отримали пенальті за паркування.
    Ми припаркувались, і вийшли на 10 хв поселитись з тим, що там нам скажуть, де можна поставити машину.
    Приходимо - пенальті, в червоному конвертику.
    Чоловік дуже журиться.
    Платити- аж 600 грн.
    Там на місці запитали паркувальника - він казав, а ви можете не платити,моя контора в Украііну не пошле цього.
    І ми розслабились. не заплатили.
    Тепер почитав чоловік форуми і переживає.
    Боііться, що занесуть в базу, передадуть на кордон і нас не пустять більше в ЄС.
    Збирається заплатити, треба протягом 14 днів, нам виходить до 5 жовтня є час.
    З Україїни платити - ніби 1200 грн аж. А якщо там на місці - то 600 якщо до 5 жовтя, потім сума зростає в пару раз...(
    Чи не знаєте ви когось, хто б їхав в Угорщину чи там є і міг би нам допомогти?