Бабуся/дідусь у процесі виховання

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Haidee, 20 Травень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а, ну як я і думала. Головне виговоритись, міняти нічого не будемо, бо такі обставини... Та я роблюся дуже зла, коли б'ють дітей.

    Ви свекра не перевчите. Можете заборонити з одночасним виїздом з його хати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @javorivchanka я по-моєму Вас пригадала, і знову історія за столом, може не обідайте разом?
     
  3. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    тому і сказала, що виговоритися, бо змінити, це хіба перевиховати сина, бо свекра вже не вдасться, ніякі ні адекватні, ні неадекватні аргументи на нього не діють,
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---

    Він переважно з ними краще їсть, ніж зі мною, хіба що приводити його до столу і залишати, чи нехай вже трохи голодний побуде
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    йому ТРИ роки!
    а ще жити окремо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @javorivchanka, якщо не можете, чи не є готові зараз щось змінити, то спробуйте більше показувати синочку вашої любові. Так, я не пишу любити більше, а саме показувати...
     
  7. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    дякую, це справді одне з того, що під силу зробити
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Це не має значення, навіть легко - це приниження. Читаю брошуру Писарик про прив'язаність, там є про биття дітей, як метод виховання (ніде такого не читала, здивована роз'ясненнями), чому раніше, в предків це працювало, а зараз - ні. Дуже помічна брошурка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Javorivchanka, а про яку чемність/нечемність йде мова, коли дитині три роки? Бо ложку кидає? То є звичайні будні з дитиною, коли ми мільйон разів повторюємо, що кидати недобре, що потрібно підняти, коли ми мільйон разів піднімаємо ту ложку самі, а на мільйон перший раз малюк підніме ту ложку мамі сам.
    Ви мене пробачте, я рідко коли пишу схожі речі на форумі, але коли Ви через три-чотири роки заробите на власне житло, то ймовірно Ви втратите контакт з дитиною. Бо з дитиною треба розмовляти саме зараз, бо саме зараз він починає все розуміти, аналізувати, відокремлювати своє я і багато чого іншого.
    Розставте правильно пріоритети.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 4
  10. Online

    Online Well-Known Member

    @javorivchanka, старшим людям особливо в селі важко пояснити щось про неприпустимість фізичних покарань. Для них це звична річ, частина субординації. Їх били, їхніх батьків били, "і нічо, виросли нормальними людьми, а тут поначитуються якоїсь дурні і вже батьки всьо неправильно робили" (с). Мені здається, в розмові з свекрами просто треба наголосити, що монополія на покарання залишається за вами. Моя мама, наприклад, свого часу перед всіма дідусями-бабусями, іншими родичами і навіть нашим батьком безапеляційно постановила: моїх дітей маю право бити тільки я. Крапка. І справді, ніхто ніколи не дозволив собі нас ляснути. Якщо що - то йшли до мами нарікати. Правда вона нас теж не била. Але хто жалівся про те не знав)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    амінь.

    Я рада що хтось це написав. А то в мене думки ті самі, а формулювання гірші.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---
    Тільки тоді не треба лишати дитину на свекрів, на регулярній і частій основі. А то так виходить що вони мають дивитися за дитиною, а виховувати (як вони собі це уявляють) не можуть.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    От так як ви пишете по сто раз йому пояснюю, сама піднімаю, це все я прекрасно розумію. А щоб в подальшому не виникала необхідність вирішення таких ситуацій і приходиться якось викручуватися, маю на увазі заробити на власне житло
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---
    А зараз присікаю поведінку батьків, не мовчу, говорю по сто раз, на деякий час помагає
     
  13. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Отак замкнуте коло, не лишати, тоді прийдеться все життя жити разом, лишати боротися
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я розумію, що Ви хочете окреме житло, але основи у Вашої дитини закладаються зараз, а не тоді, коли Ви отримаєте свою квартиру. Через тих кілька років ймовірно він вже вважатиме, що вдарити по руках, то є нормально. Тому й кажу, розставте правильно пріоритети.
    То не є замкнене коло, то є Ваш вибір.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я б дорослого стукнула, якби він простягав руки до моєї дитини. Чисто рефлекторно, потім би може й пошкодувала. Дуже послідовна мама, я знаю)))
    Ця ситуація тупикова. Бо дитина не може бути в 3 роки "неправа", в неї ще немає розуміння, що таке правота і як її доводити. Дитині рве дах, бо він хоче витягнути з мами побільше емоцій на той час, коли вона вдома. І то не обов'язково позитивні емоції. В нього за день з дідусем певно назбирується багаж власних переживань, тому весь удар на маму.
    Дівчата, порада забити на заробляння на власне житло і бути з дитиною - то удар для тих, хто живе з батьками. Якщо мама буде вдома, може ще гірше стати, бо свекор явно не буде осторонь виховання навіть при невістці, то мозгами можна поїхати, якщо розтягнути те задоволення на роки. Може хіба є можливість організувати дитині доїзд до садочка туди, де мама працює. А "попрацювати" треба над чоловіком і свекрухою. Мій чоловік теж вважає, що "дати по дупі" - то не страшно, всіх нас так виховували і нічого. Доводиться нагадувати, що то теорія, бо його батьки нікого по дупі не били (хіба може дід з бабою), а мій тато і голосу то на мене не підвищував. А якщо дуже цікаво подивитися на результати "биття по дупі", то можна на мене і мою маму глянути))) я б пробувала добиватися, щоб чоловік присадив свого батька. Бо @javorivchanka він слухати не буде і буде робити так, як йому подобається. А зашугувати дитину, щоб не нервувати дорослого мужика - ну ви мені вибачте, то не виховання, а репресії якісь. Подумаєш, ложку кинув. Я доросла і можу чимось шпурнути, якщо розізлюся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  17. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вода камінь точить.
    А щодо биття дитини, то мене би ніякий культ чи інсульт не зупинив, чесно.
    В мого тата також був інсульт, і він може кричати до нас, дорослих, але до мого сина навіть голос не підніме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тобто якщо Ви вважаєте, що свекор, свекруха чи ще хтось інший робить неправильно, то можете вмастити від душі їм. А що тут такого?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Смішно Смішно x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Оце єдина істина
    А не перевиховати (читай зламати, затюкати).
    А житло можна орендувати.
    До свекра ніякі доводи не дійдуть. Він нікого в тій хаті ні в що не ставить. Ще й Вам погрожує