Бабуся/дідусь у процесі виховання

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Haidee, 20 Травень 2013.

 1. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
 2. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

   
 3. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну до мене в дитинстві теж пару разів ДМ приходив. Але то швидко загуло). Зараз у нашому житті його нема абсолютно. Навіть не реагуємо на нього взагалі. Навіть діти нічооо не питають. Навіть не знаю як то так вийшло.
  Ну але в моєї мами інша "фішка" - голодна дитина), і щастя у пляшечці з сумішшю. Вона мене просто до сказу зараз доводить. При кожній нагоді, перед усіма постійно мені торочить про потребу дати дитині щось поісти. Я просто не можу зрозуміти звідки то в неі. Я вже ій 300 разів усе пояснила. І свою позицію, і те, що пляшку не дам. А вона як заведена "дай пляшку, дай пляшку". Таке враження, що то доя того, щоб мене понервувати чи що. Вона певно всім поза очі говорить що я трохи тойво). Якась така тупість. Навіть не можу знайти ій виправдання. Просто не реагую. Були свята, всі зібрались. А вона далі за своє. Ще й сестра моя ій піддакувала (на хвилиночку медик). Бо у неі є подруга, яка малу в 3 місяці догодовувала сумішшю на козячому молоці, яка дуже дорога, але дужееее корисна. А ти, горємать, жмешся чи що? І тут вже мама моя на тому фоні краще виглядає), бо вона з СРСР. Але сестра? І всі знають краще за мене. Ну та, доня у мене маленька, але за останній місяць 600 шрам набрала. І слава Богу! І що вони від мене хочуть???
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
 4. Oleksandrochka

  Oleksandrochka Well-Known Member

  @Rodionochka нічого не хочуть. Абсолютно. Дасте пляшку - то як ви така погана ГВ дитині забрали. Не дасте - то чого така бідна голодна, худа, і т.д. Зі строни ЇМ же ж видніше, як і що Ви мусите робити. То лиш би потриндіти ні про що. Не беріть близько до серця, та й по всьому. Бо що б ви не робили, завжди буда якась єрунда, яку ви для когось робите не так. Аби вам було добре, а вони переживуть!
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  у нашому теж нема. Але моя мама старається якомога більше акцентувати на тому, принести нам це ззовні. В тому і проблема. Якщо на цьому акцентувати, то вже і рекламки бачаться, і будь-яке зерно падає на благодатний ґрунт.

  хочуть апагаваріть.

  знаєте, мені одного разу по такому колу повернулась розповідь про мене, яку мама запустила, що я сама з себе вжахнулась :girl_crazy: Якби не знайомства через ДП, навіть і не знала б, яка я ... і які в мене травмовані, нещасні, імунодефіцитні діти.
  Є в світі речі, на які ми не впливаємо. Не маємо важеля. Доводиться трохи на це переводити, бо дуже багато всього на голову не налазить.
  --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
  коли йдеться про дітей то медиків, переважно, довше хвилиночки слухати нереально, бо вуха згортаються.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • мімімі мімімі x 1
  • Креативно Креативно x 1
 6. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  100%. Якось забула про це). Сестра дітей не має, але мене постійно "вчить". Ій як медику видніше).
   
  • Смішно Смішно x 2
 7. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Ахаха " я була ідеальною матір'ю...поки в мене не було дітей" :)
  Якщо для вас принципово, щоб вони вас підтримували і розуміли, то мусите озброїтись статтями і фактами про користь ГВ. Якщо не принципово - забийте! :) Вони собі поговорили, Ви головою покивали і робите своє
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Leditanya

  Leditanya Well-Known Member

  О, а в мене все навпаки. Мала шалену підтримку і віру від мами в моє ГВ. Коли не вірили лікарі і радили суміші. Це при тому, що мене мама перевела на Малютку після 1 місяця, а після 6 місяців - на молоко.
  Налагодження лактації дуже важко проходило. Було багато певних нюансів і помилок, відсутність консультанта і навіть інтернету. Поради лікарів в ще в пологовому купляти суміш і не мордувати дитину. Були в мене хвилі відчаю, коли вже здалась зовсім. Але ніколи від мами не чула "голодна дитина, дай суміш" чи щось подібне.
  Каже, що вони були "дурні" і нема чого слухати, як колись було. Во так )))
   
  • Подобається Подобається x 5
  • мімімі мімімі x 1
 9. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Ну, про ГВ в мене сумнівів не було саме завдяки мамі і її довгогодуванню нас з сестрою. Це я також дуже пам'ятаю і ціную.
   
 10. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Поділіться лайфхаками з колядою, бо мене аж трусило від “заколядуй бабі, заробиш гроші”. А коли я сказала, для чого дитину на таке вчити, то на мене подивились як на дурнувату. Старша внучка заявила, що задурно на церкву щедрувати не піде
   
 11. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Лайфхаків ноль :) 10 років спілкування, 9 років пояснення позиції щодо дітей і віри
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Де б мені взяти мудрості і терпіння до тих пояснень. Поки мої слова дають 0 реакції, навіть в простих побутових питаннях, а як про щось вище говорити я не знаю. Це при тому, що люди щонеділі до церкви ходять
   
 13. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  мені дуже пощастило, що чоловікова мама якраз в останні роки дуже еволюціонувала в своєму ставленні до релігії та віри.
  Тому те, що пояснювали ми з чоловіком нарешті знайшло відгук і сприйняття. Хоч часом всяке проскакує, на загал - але сумнівів в тому, що ми правильно чинимо щодо дітей, нема