Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене враження, що лише одна якась категорія думає, що не дає :) всі решта думають, що падає з неба
    роблю приємні висновки :kisss:
    я нещодавно почула живу думку, що якщо не луплю дітей, не лишаю їх самих вдома на весь день і не їжджу без них на відпочинок - значить, присвячую їм життя. Ну що ж, в такій конвертації фрази, однозначно присвячую :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Коли горе- батьки, то і одна дитина дико і шестеро. Горе- батьки не завжди бідні, алкаші і багатодітні.
    Я росла по сусідству з сім'єю де тато пив, білочку хапав, раз з ножем за донькою ганяв. В них не було і половини того, що мала я. І якби то дивно не звучало- я їх не благополучними назвати не можу. Мамі вистачало позитиву і доброти на всіх. Та й тато як тверезів був нікчемним, але добрим. Ніхто з шістьох дітей не спився, мають нормальні сім'ї . Всі ходили в туалет куди слід, знали скільки їм років і ще багато всього) Сім'я мала велику проблему, але сказати про них дико- ніколи.
    То я до того, що розглядати треба кожен конкретний випадок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Ні, звісно, це через небажання батьків займатися своїми ж дітьми. Просто, на мою думку, перед тим, як народжувати 3 і більше дітей потрібно чітко усвідомлювати свої можливості: чи зможемо їх вивчити, виховати, чи зможемо достатньо часу приділити кожній дитині...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    перед тим, як народжувати одну дитину теж варто ставити собі ці питання :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як на мене- узагальнення акурат в назві теми лише.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ага, і ще для багатьох людей слово "багатодітність" є показником, що щось в тій сім'ї не так. Кліше
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ага, може, двох дітей ті батьки нормально би виховали, а троє і більше вже не знають, де туалет :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Незнаю, нічого про кліше. В мене в родині є багатодітні сім'ї і це прекрасно. Ще ніколи нічого не чула і не бачила в їх сторону поганого.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @NataliaFed я чула. І навіть тут писала. І в подавляючої більшості
    інформація про те, що в нормальних людей чотири дитини викликає здивування
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не кажу, що такого немає. В моєму оточенні відносно нормальних людей я такого не чула.
    Міряючи на себе багатодітність(ггг, та де мені), можу сказати, що точно б мала в носі такі розмови/закиди. А дітям би тоді вже точно вкладала потрібні речі, щоб ніхто ніколи не смів дитину образити цим.
    Я от дивуюсь, бо здебільшого, колись було набагато більше багатодітних(і не 3-4, а більше 10) і докорінно незнаю але мама і рідні ніколи не згадували, щоб їх(чи батьків) хтось тим ображав.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Є
    Нєа, не треба. Одну мус народити, бо не буде кому ложку води на старості подати. І другу дуже треба, бо як батьки непутьові, то мус мати та нещасна перша дитина якусь опору в житті.
    Короч багато можна напридумувати. Тих стереотипів про нормальність на кожному кроці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у Дмитрика була однокласниця з сім'ї, де четверо ("була" - бо переїхали :))
    коли її мама була вагітна четвертим, то всі смертні гріхи вішали на ту дівчинку. Знайшли педикульоз в класі - звісно, це вона принесла. "В них же не знати що вдома твориться, он мама взагалі четвертим вагітна." - це майже цитата. При тому, що діти вдягнуті, доглянуті, припильновані, ну трохи більш самостійні, ніж більшість однолітків-одинаків, але більше реально нема чим дорікнути.
    Добре, що в мами там дзен по коліно і "улибаємся і машем" як працююча тактика.
    А потім в них був випадок, що дитину в дворі подряпав щур з під'їзда. Вони пережили справжні жахи коли шукали сироватки від сказу та правцю, але головний прикол - кожен лікар мусив дорікнути, що "ті багатодітні про дітей не дбають, щурі вдома дітей кусають".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Перший допис в цій темі багато чого пояснює. Тема якраз стартувала завдяки таким кліше. І тут мова не йде про насмішки чи образи. Мене найбільше зачіпає чому двоє дітей то нормально, а четверо+ то перебор? Хто це вирішує і замість кого ?
    Мабуть з цієї ж опери і вітання в мою сторону))) я вже певно з двадцять разів чула, що я велика молодець і щасливиця. Бо відстрілялась- хлопчик і дівчинка, питання автоматично закрите, діти- комплект)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Я вкотре хочу сказати, що чим більше діток у гарних сім*ях, де батьки живуть в любові - тим краще. І батькам і дітям. Бо як батьки толкові, то і діти в них хороші. Двоє діток то завжди добре, а як більше - то ще краще.
    Завжди мріяла про велику сім*ю, де троє - четверо дітей, але на жаль, обставини не завжди складаються так, як мрієш( А ті, кому то "не нормально" - то їм багато чого ненормального, їм все, що трохи інше за "стандарт" - все не те
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Класно)). А якщо однієї статі- не повезло.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчата, не сваріться.
    Загальна історія така народження трьох і більше дітей автоматом в 90% наших громадян викликає не сильно мудрі запитання. При чому соціальний статус сім'ї не враховується жодної секунди. Це факт.

    Те що мені особисто вголос ніхто нічого не коментує - це теж факт (але те оточення, яке в принципі має право щось коментувати я сама собі створюю). Люди на вулиці дивляться загалом привітно, або байдуже.

    Тато з білочкою - це неблагополучна сім'я, навіть якщо дітей зовсім нема.

    За часів мого дитинства у всіх було навколо по дві дитини. В одній сім'ї було три. А в одній 5 "але то баптисти" (я сильно тепер сумніваюсь, що вони були баптисти, але треба ж було щось на них навішати). не було якогось сталого відношення, бо сімей таких не було. А коли зустрічали, то було велике здивування, бо як так - у всіх два, а тут багато.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І в думці нема.
    А про тих баптистів, в яких тільки двійко все життя, що кажуть?)). Ну, в нас по- сусідству такі жили.
    Язик без кісток тай все.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Згадала ).Сусідка одна любознатєльна до мене при моїй мамі "Натаааля, та треба, ьреба вам ще. Що то одна дитина- не дитина".
    - Мені фатіт, а Вам най Ваші діточки даруюють гарнюніх внучат кілько Ви захочете.
    -Зеня, та їм ще трееба.
    - Вони самі знають ,що їм треба я не втручаюсь до того(мамця:kisss:).
    Такщо , небагатодітні вапще ущербні:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба