Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Творча майстерня "Багетні рами"
    вул.Голубовича,21
    2314771:)
    [​IMG]

    [​IMG]
    Пи.Си.Картини вишивала не я :no:.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    А я поки що тільки зібрані пузлі в рамки обрамляля в Епіцентрі. Зараз там найпростіший варіант рамки разом зі шклом десь в районі 70 грн. за м.п., а скільки паспарту то не знаю. Є ще пристойна майстерня на Дорошенка, зразу біля прокату ZMZ в дворику.
     
  3. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    А скільки коштувли такі роботи?????:confused: Дуже гарне оформлення!!!

    А то у мене велика картина лежить вишита, а я ніяк не можу на рамку грошей виділити, бо вона потребує пристойного оформлення:confused:
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Карапуз, дуже гарне оформлення! Все таки подвійне паспарту вносить свою родзинку до картини! Супер!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Ці 150 грн:ninja:.А,взагалі,ціни різні,в залежності від рами,від величини картина,від шкла,від кількості паспарту :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    багетна майстерня ще є у вуличці (на жаль не знаю назви) за готелем Жорж.
     
  7. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Напевне маєте на увазівул. Ф.Ліста, на проти офісу "Оріфлейм№ є багетна майстерня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ні то не на Ліста. Цю вулицю я добре знаю.:)
     
  9. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Гарна багетна майстерня э на Сихові. Ціни не є дорогі і якість не є погана. Сама там не замовляла ще, але подруга постійно туди вишивки носить. І все чудово!

    Розташована на Шуварі на третьому поверсі над Барвінком (зразу біля ліфта, який ніколи не працює).
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Готові роботи: вишивка, в'язання, одяг, біскорню

    Юстуся, в якій багетці оформляєте?
     
  11. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    На вул.Коперніка№20(в подвірі) біля клінікі Заблоцьких(якщо не помиляюсь.)Свої останні роботи я всі робила там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    О, мій чоловік там картини оформляє. Хвалиться що дуже якісно, швидко і відносно недорого:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    думаю, що ця інформація підходить до даної теми

    інформація взята з форуму Вишивалочка
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ще корисна інформація (ресурс той самий)

    і наостанок
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчата!
    У мене мама і хресна - професійні художниці. Ну і зрозуміло, що у них дуже багато друзів у цій сфері. Так от, останнім часом вони картини оформляли у Палаці Мистецтв, а останні рази тут.
    Контакти з візитки:
    вул. Курмановича, 9
    тел. 278 46 00
    моб. 8 096 766 68 89

    Я на наступному тижні поїду до них свою картину оформляти і напишу, що як і до чого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчата, а як ту вишивку дотранспортувати до майстерні. В мене троха більша, ніж А3 формат, не буду ж з нею йти як з прапором!
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я би вже відпрасовану скрутила в трубочку
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я сама прасую і скручую в трубочку.А ще бачила що скручують в папір теж трубочкую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    І я так роблю
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    моя улюблена - на Листопадового чину, коло церкви Юра недалеко. Працюють справжні профі, приємно мати справу. Їх же багетка (головний офіс) на Вірменській.

    В Епіцентрі мені одного разу запороли картинку, накривши вишивку паспарту на 5 см. зі всіх сторін, а я тільки вдома побачила, іто завдяки тому що схему зберегла, бо не могла зрозуміти що не так з моєю роботою ((. Довелося їхати ще раз і на підвищених тонах доводити що ти не осел ((. Але то було давно, вони тоді місяць як відкрилися, може вже навчились працювать з клієнтом.

    Ще мала конфуз з багеткою що у вуличці, як іти від філармонії то наліво і в кінець. Посадили мою вишивку на клей !!! але не якісно, і тканина пішла пузирями! Ще й криво посадили! Що вразило - намагалися мені довести що це така тканина :). Моєму обуренню не було меж, добре що чоловік в машині чекав, після його візиту вони усе переробили.

    Приглядалася ще до багетки в палаці мистецтв, зайшла раз глянути раму до чергової картинки, а вони якраз жінці готову роботу здавали - Альфонса Муху під антибліком і втиснули туди ще паспарту, чого категорично не можна робити, бо картина розмита виходить. Я вже не стала при клієнті їх позорити, а коли жінка пішла, питаю - ви що не знаєте що так не можна робити? на що приймальник спершу зніяковів, а потім - а це не я робив, нічо не знаю! Якісь аматори вони чи що, там же неозброєним оком видно! Чи просто хотіли втиснути ще й паспарту, щоб побільше заробить. Словом, відпало мені бажання там оформлятись.
     
    • Подобається Подобається x 2