Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    запитання до Оленки: Курмановича то де? на Левандівці? там дешевше ніж в інших багетках?

    прошу мені допомогти, ніколи не була в тих багетках. орієнтовно скільки може коштувати картинка в рамці зі звичайним кольоровим паспарту розміром 65 *25 см. але вона потрійна., сключає в себе 3 картинки?
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Є майстерня на Шуварі, 3 поверх, гарно роблять, але раніше там не було багет, тільки рамка, скло...Мали вдосконалити цю справу.
    І ще робила картину на площі Ринок, справа від Ратуші, теж добре зробили.
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Привіт, пару днів тому оформляла в багетці "Вікторія" що між вул. Чайковського і Дудаєва, рамочка - дерево 30 на 30, скло, коштувало мені 110 грн, в суботу занесла у вівторок отримала хорошу роботу, канка натягнута гарно. Фото викладу як буду мати добрий інет
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Оленка ви оформили свою роботу? Поділіться інформацією
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Можна я відповім?? То не зовсым Левандівка, це від протезного заводу якщо їхати в сторону Метро, але не по Городоцькій
    адрес: м. Львів,вул. Курмановича 9
    телефон: (032)2977360
    факс: (032)2977360
    www: www.artframes.com.ua
    Ціни на багет там значно дешевші ніж у всіх інших майтернях, це, я так зрозуміла, свого роду гуртівня. Мама там купувала 2 багети - ціна вийшла десь як за 1 би заплатила на Вернісажі.
    Доїхати туди можна маршруткою №4.
    Один недолік у них, вони працюють з 10 до 18 години крім вихідних що для працюючих не вельми зручно
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    І оформляють 2 дні :girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    У цьому дописі фотка роботи, яку я там оформляла. А вдома у мене купа картин в них оформлених - ціни насправді дешеві.
    За свою роботу я заплатила десь 206 грн. - подвійне паспарту, антиблікове скло, рама 60х60.
    Завтра буду оформляти в іншій майстерні (бо не має кому мене туди завести), правда меншу роботу, але порівняю ціни.
    Ми їдемо так: якщо з Городоцької на Левандівський міст і за мостом відразу вліво і як до МРЕВ.
    Можна і зі сторони Метро їхати.
    Мені за день зробили.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Якщо це можна вважати мінусом, то нехай так.
    Мамине замовлення готове було на наступний день
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    з моєю теперішньою вишивкою це мінус, а взагальному ні:girl_smile: Сьогодні туди дзвонила, то сказали сьогодні привезти, то в п"ятницю буде готова
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Сьогодні занесла роботу в майстерню ТСМ (знаходиться в Палаці Мистецтв).
    Так от робота приблизні розміри 40х40см з подвійним паспарту (одне, правда, з матерії), антиблікове шкло і рамка (скромненька) обішлися мені в 164 грн.
    АЛЕ забрати сказала аж в середу (це 5 днів!!!), хоч висить реклама, що роблять за 1 год.
    Ця робота має бути в суботу на подарунок, обіцяли постаратися і я маю в суботу забрати. Тепер периживаю, щоб не було такого, що на суботу не встигнуть :sad:((

    Для себе зробила висновок: буду їздити на Курмановича.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    У мене для таких випадків, коли треба оформити вже, бо це вчора треба було падаріть - є багетка в Епіцентрі. Ціни середньостатистичні, правда скромнуватий вибір багету, але толковий мужчинка-майстер і загалом оформлення займає хвилин 20-30..час якраз для того, щоб оплатити в касі замовлення і "завтикати" на посуд і "прочіє пазарезнужні штучки" в магазині Деко :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дуже вагалась і вирішила оформити свою вишивку в Епіцентрі. Зробили дуже швидко і не дорого: рама+паспарту - 59грн. і натяжка - 10 гр. Розмір самої схеми 13х15см. Я задоволена, хоча паспарту місцями кривувато підрізане.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    маю новину. Магазинчик на Водогінній відкриває свою багетну майстерню. Вона буде знаходитись поруч з магазинчиком. Відкриття десь за 2 тижні :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я здала за 3 дня до події. Але чомусь вона мені сказала, що буде готове через 5 днів...

    У суботу чоловік забрав роботу з майстерні - встигли!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    В майстерні ТСМ вони мають наувазі за 1 год. саму раму,я теж на те повилась:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    З вересня в багетку що на Листопадового чину мають завезти турецький багет. По ціні має бути вдвічі дешевшим за теперішній і якість обіцяють хорошу. Як буде хтось там пробігати то спитайте і подивіться чи вибір є.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова


    Коня оформляла в Клейноді (Коперніка). Вийшло дуже дорого, бо там не 2 паспарту, а 3. Третє біле паспарту давали під вишивку, бо звичайно наклеюють на коричневого кольору картон, а він мені просвічував через тканину, тому дали під низ основу - білий картон. Та й розміри картини великі, багет, якийсь іспанський теж дорогий... ще й скло антиблікове... одним словом, всі гроші!!! ще й піду переробляти :)
    я там оформляла 2 картини (я всього стільки вишила) і щось не можу сказати, що я хоч однією задоволена на всі 100%. Поле вирішила переробити, але вже як інші дошию, бо та рамка мені не підходить в інтер"єр... коротше кажучи, буду я ще шукати "свою" багетку!
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Пробігала таки вчора по Вірменській, там головний офіс багетки, тої що на Листопадового чину. Спитала про турецький багет, а вони - Ви що, у нас тільки Іспанія! (інфа була від їхнього працівника пасікрєту моїй колежанці)
    - Ну, звичайно, якщо Вам треба оформити роботу на 3 місяці, ви можете і турецький багет пошукати, але у нас це якість і т.д.
    Я кажу - мені багет підходить, а ціна ні, бо маю до оформлення 5-6 картин. І вкладати в це самашечі гроші не планую. Дядя ще розказав що в нас ціни на нього менші ніж в Іспанії (так і рівень життя у нас нижчий, нє?) Словом, ушла нісчем.
    Другим прикрим розчаруванням стала тьотя-багетчіца на Вернісажі. Вона попри дорогу зі сторони театру Заньковецької расположилась. Ціни у неї ще минулорічні, я уже було зраділа що накінець оформлюсь, але коли спитала де їхня майстерня, (бо є такі мастєра...) тьотя нахмурилась і каже - за містом. Я кажу - на Левандівці? Як поворот на ДАІ? На що вона видала - Ну як Ви знаєте де, то ідіть туда і оформляйтеся! Нема слів, одні вислови. А я готова була трохи переплатити, щоб не пертися в робочий день на ті кулічки 2 рази, бо живу від Вернісажу 5 хв. Але тьотя мені вибору не лишила.)
    Такщо, таки поїду. Ось доречі і їх сайт
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дама, якщо поїдете наступного тижня - свисни я компанію складу напрошвирнуцця, мо що своє візьму теж. Бажано в ранковий час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Мені потрібно рамку червоно-чорну, бажано ще й з візерунком. Може хто недавно був в багетних майстернях і щось подібне бачив? То націльте. Бо дуже треба.
     
    • Подобається Подобається x 1