Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Kusichka

    Kusichka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Там переїхали у нове приміщення, десь місяць тому. Багетною майстернею сама власниця займається, фанатик своєї справи, і днює, і ночує там.
    А в холі виставка її робіт...я до вишивання - як до космосу, але роботи дуже гарні. Сама тільки в"яжу, нитки там купую, бо вибір найкращий.
    Щодо цін на оформлення - не скажу, але маю знайому, яка цим захоплюється, каже, що на нитки там найдешевше. Може такі ж ціни і на багетні роботи
    Завтра напишу достеменно, що там по чому
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2009
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    В Магнусі філіал майстерні тієї що на Голубовича (Привокзальна). Якість робіт прекрасна , ціни вищі ніж в Епіцентрі ,але і якість не порівняти.Роботу виконують за 3-5 днів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kusichka

    Kusichka Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Розпитала в знайомої про Водогінну.
    Ціни справді дешевші, ніж де інде і якісно роблять. Але не працюють із пластиком, тільки дерев"яні багети. Точної ціни сказати не може, бо все залежить від комплектації - багета, скло, паспарту, ДСП чи катрон (сподіваюсь, нічого не наплутала:)). Можна і за 50 грн. оформити невеличкий розмір, а так 100-200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Я сьогодні заїзджала на водогінну зі своїм годинничком (але, мантелепа, взяла лише механізм, а вишивку дома залишила :)) спитатися чи оформлять мій потяг. Так що в понеділок несу здаватися, а може ще й завтра. чекайте мене у вихвалялках :):) сподіваюся до жилєтки справа не дійде

    п.с. Юстуся вже не працює там (є якась інша пані), бо в неї мала дівчинка, захворіло бідацтво, а власникам так не підходить :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я теж там була під закриття. Спиталась скільки буде оформити мою конкурсну. тепер збираю гроші :) Чоловік сказав "ОГО", а я його переконую що це зовсім не ОГО
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    була в Епіцентрі - мені там нічого не підібрали, на жаль. хоч і дуже старалися. дооооооовго старалися - але , на жаль...
    куди мені тепер? де кращий вибір матеріалів? порадьте, щоб даремно час не витрачати.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Oddly, а можна побачити до чого Ви не змогли підібрати рамку?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    думаю, що не можна оскільки наскільки знаю це конкурсна ;)
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    саме так.
    але не в конкурсі справа. мабуть, виставлю таки.
    проблема, виявилося, у тому, що оригінально - це схема DMC, а в мене набір від Золотого Руна, а вони перевели в кольори до ниток Мадейра. там бідніша гама, відповідно, трохи змінився загальний вигляд, став бежевіший малюнок. а вишивка - на чорному фоні.
    найсмішніше, що в Епіцентрі висить вже оформлена така робота, але в оригінальних ДМС-івських чорно-білих відтінках, а до мого варіанту вони не пасують.
    отаке.
    звідки я знала, що там кольори змінені??!! хоча, по своєму, добре виглядає.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    як все заплутано... спробуйте в іншу майстерню. Тут в темі давали: біля ц.Юра, Водогінна, Курмановича, Коперніка...
     
  11. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Розкажіть, як знайти майстерню на Водогінній? Я ще не так добре знаю Львів.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    та там тієї Водогінної - як кіт наплакав :) Одне велике приміщення офісного центру. "Товари для рукоділля" орієнтовно посередині. Поруч перукарня, з другого боку - будівельний магазин.
    якщо цікавить де саме ця вулиця, то орієнтуватись на нічний клуб Пікассо (вул.Зелена, вище водоканалу), за клубом такий ніби скверик, а за сквериком - великий будинок офісного центру з незрозумілим малюнком на фасаді (не то тітка якась, не то заєць).
    В принципі там так мало будівель, що помилитись важко ;)
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    це коли йти з центру ( починаючи, наприклад від Сан-Ремо) по Зеленій аж до банку Дністері зразу праворуч трішки у бік вулиця пішла вгору це Водогінна там стоїть величезний такий офісний центр. А зрештою можна пошукати на карті Львова в неті.
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Тільки не товари для рукоділля, а Світ рукоділля
     
  15. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Тої Водогінної як кіт на плакав, але я також не зразу знайшла, як вперше туди йшла... А язик в нас для чого? Біля водоканалу людей спитала - показали.
     
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Хто колись носив оформляти годинники, розкажіть як то воно? Вишиваєте, купуєте годинник і несете їм? Чи вони самі мають годинники і підбирають на місці? Скільки то коштує?
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    якщо купуєте годинник, то не конче нести комусь! туту є купа МК як оформити годинник самостійно :)

    я свій занесла на водогінну, але в них не було великого вибору глибоких багетів, то власниця спеціально їздила кудись (підозрюю, що на гуртовню про яку тут писали), привезла пару взірців, які мені підійшли і сказала, що сама не буде оформляти, а відвезе туди звідки взірці. тепер чекаю дзвінка, щоб забрати.

    тоді і ціну скажу
     
  18. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    а що це таке?
     
  19. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Угу, і я постійно натрапляю на цю тему, та й так і не знаю, що вона таке - ці майстерні... Якась загадка :)
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчата, це рамарні від слова рама. Майстерні, де вставляють картину в раму