Багетні майстерні Львова

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 18 Травень 2009.

  1. Gardenia

    Gardenia New Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Може хто підкаже де можна купити механізм до годинника і стрілки?
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    тут є і тут бачила
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    а скажіть мені чи на Водогінній можна замовити глибоку рамку? Морську картинку хочу трішки оформити мушельками ( там де паспарту) а для цього скоріш за все потрібен глибокий багет......і ще не знаю як кріпити мушельки - на клей чи на клейку стрічку може.....
     
  4. Gardenia

    Gardenia New Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дякую за відповідь, але хочеться знайти у Львові.
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    думаю можна звиклий настіннйи годинник купити навіть на краківському і потім його подєрібаніть/нє?? так, принаймні, в майстер-класах бачила
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    хочу похвалити багетну майстерню на Коперніка - все чудово і грамотно роблять!
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Дівчатка, в мене завтра дужжжже урочиста подія-я ПЕРЕШИЙ раз несу свої вишивки в багетку, а так як вони ще і на конкурс збираються (робОти) :girl_flirt:, то хочу запитати Ваших порад-на що звертати увагу при оформленнні-бо читаю, що можуть кріпити намертво степлером або садити на двохсторонній скотч і ще купа всяких невідомих мені нюансів-а для мене то КИТАЙСЬКА ГРАМОТА!!!

    Поможіть, будь ласочка!!!! :girl_flirt:
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    пишу тут - стовідсотково для вишивки треба антиблікове скло робити, переконалася сама. там, де звичайне скло дала - зовсім не те
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    дуже перепрошую що оффтоплю, але коли цьоця Іра нам хоч щось покаже зі своїх робіт? я не кажу про конкурсін, але я не пригадую жодного вашого процесику :)

    антиблікове добре лише тоді, коли скло прилягає до вишивки, вже навіть як є паспарту, то то скло вже навпаки робить не чітким зображення.

    я давала антиблікове всюди (крім годинника) але найкраще воно дивиться в притул до самої вишивки
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    вчора забрала роботу з Водогінної.....оформили справді красиво але трішки не якісно...побачила аж вдома.....перетягнули в одному місці тканину, неякісно підрізали паспарту....і це все коштувало 280 грн. От не знаю куди йти далі оформляти. В епіцентрі задоволена якістю але там немає великого вибору багет........Можна почути ще відгуки про Водогнінну?
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    ви мене розстроїли - хотіла йти на днях туди роботу нести....
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Анута, не спішіть робити висновки. Я теж хочу ще почути відгуки тих, хто неодноразово оформляв свої роботи там...........і тоді вже......думати. Я порівняла дві роботи оформлені і там і в Епіцентрі.........і результат на користь 2........Чекаємо ще відгуків
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    справа в тому, що вони недавно відкрились і можливо ще трішки бракує досвіду.
    відгуків ще може бути не так багато :sad:
     
  14. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    :eek::eek::eek: а це велика була вишивка??? йомайо, ніколи не оформляла в бегетці, це так дорого коштує??? :girl_cool:
     
  15. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Там зразків багатенько, але порадити вони не вміють, кажуть що професійно порадить їхній художник в майстерні біля ц.Юра. Особисто я оформлюю на вул.Фурманській (якщо не помиляюсь), це вуличка біля готелю Опера там є "Артгалерея" (у дворику)
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    bioland7 а можна щось побачити з того, що там оформляли ? І скільки коштувало...
     
  17. Коралла

    Коралла New Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    принесіть роботу в майстерню і вкажіть недоліки. якщо це дійно так, переробимо.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    [​IMG]
    Як зразок хочу показати картину, але оформлену не у вас. І на її прикладі хочу задати запитання.
    Чи вважатимуться прогріхами в оформлені картини наступні речі:
    1. Якщо провести рівну лінію на картині з лінією паспарту по клітинках, то чітко видно, що тканина з’їхала на 2 хрестики.
    2. В чотирьох кутах на паспарту видно лінії розрізів довжиною 0,5 см. На оформленій наприклад цій картині таких розрізів немає.
    3. З картини ще не знято плівки, в яку її загорнули, а на самому верху на дерев’яній рамі синьо-голубого кольору вже видно невелику здерту вм’ятинку де видно дерево. Картина везлась акуратно в машині і подряпатись не могла.
    4. Ціна більше 250 грн, тому хотілося отримати справді роботу на високому рівні.
    АЛЕ МОЖЕ Я ЧОГОСЬ НЕ ТАК ДУМАЮ А МОЖЕ ПРИДИРАЮСЬ. Є ДУМКИ ЩЕ У КОГОСЬ ЩОДО ВИКЛАДЕНОГО ВИЩЕ ????
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    я ще свої перші оформленні вишивки не забрала з багетки, тому по самій роботі ніц сказати не можу, але мені 2 картини РАЗОМ-більші, ніж А4 (точні розміри не маю права казати) обійшлися дешевше (і це київські ціни !!!), хоча ще треба буде глянути на якість виконання
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Багетні майстерні Львова

    Це теж не була а-4 форматуа десь 35 см на 60 см