Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Дівчата хто водить дітей в Три Стихії, там вода холодна?
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    28, стандартна. В малому 32. Мені 40хв. занять з малою було холоднувато. Якщо активно плавати-норм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені здається, чи у Водані почали використовувати хлорку для очищення? Хто відвідує цей басейн, як вам? Дуже мені чути запах і шкіра тааааак стягнута після води.
     
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    так, вони хлорують воду, і то не тільки тепер, я відчувала запах із самого початку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я спочатку (березень-квітень) не відчувала запаху, а тепер досить сильно разить в ніс.
     
  6. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    я була там одни раз, вода мені дуже не сподобалася, шукала "добру" воду в інших басейнах, не знайшла, не була в евроспорті на Петрушевича , не знаю як там, найбільш підходяща мені вода в спортлайфі. Але там дуже багато відвідувачів (часом 4 на доріжці), тому змушена шукати час коли менше людей там. (по відчуттях там найкраща вода, десь залишається запах, але не на 3 дні як в інших басейнах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я була там без малого, ранньою весною, змерзла геть. З малим вкінці літа, то мені норм, а от синочок змерз. Але це я власне не про воду, а про температуру повітря, або не продумали докінця або економлять на опаленні
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В Аквапарку водні гірки до 5 жовтня не працюють, а може і довше. Йдуть ремонтні роботи. Сьогодні дарма з малими туди їздили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Сиділа недавно на дивані, поки чоловік з малою плавав, вся мокра була. І то в шорти і футболку перевдяглась. В роздягальнях духота.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну як бачите я двічі попала в момент коли холодно, не розумію часом чи про один і той же басейн мова. Малому зуб на зуб не попадав, і головний холод власне в переходах між басейном і роздягалками, що дорослими, що дитячими
    п.с. якщо не купатися то зовсім інакше сприймається температура повітря))
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Займаємся там вже більше року. На холодну воду попадали раз після заміни води, заняття на 9 ранку. Раз була якась поломка чи що, перейшли в менший. Тепер роздягальні для дітей і кімнату для немовлят з манежами, пеленаторами і т.п. зробили з іншої сторони, то там жара. Частіше я з малою в воді, чоловік хіба на вихідні попадає на заняття.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я писала вище
    і також писала
    була і там, і там, тобто з різних входів, ніякої спеки не відчула
    роздягалка холодною не є, але до неї ще дійти треба, тобто температура в приміщенні басейну і переходах мені для дитини захолодна
    я наразі шукаю тепліший басейн, бо якщо так було вкінці літа, коли надворі просто свіжо, то зараз мені пробувати не дуже хочеться
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    То ще від суб'єктивного сприйняття залежить. Я в іншому басейні займаюся, але то не суттєво. Я коли плаваю сама і активно при хорошому самопочутті- то мені цілком нормально. Якщо сиджу з малою- то і в воді в грудничковому басейні, і коли вилізаю мені зуб на зуб не попадає. Або коли плаваю сама, але хочу спати, якось змученою себе почуваю- тоді теж холодно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2017 ---
    Чудова порада... Я як раз з тих, хто навчає плавати будь кого і також тих, хто боїться води як вогня. Так я як раз починаю навчання з плавання на спині. Працюю в ЛНУ ім.Франка на кафедрі фізвиховання. Там чудовий критий басейн на 6 доріжок. Відносно недорогі абоніменти (42 грн. за годину). Запрошую... Приходьте... Черемшини,31.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Не проблема... Я як раз той, хто Вам потрібен. За пару занять навчаю студентів ЛНУ ім. Франка не тільки плавати всіма спортивними способами. Вони у мене стрибають, пирнають. Швидкість навчання залежить тільки від бажання навчитися і координованості (наскільки володієте своїм тілом). Був у мене випадок, що дівчина, яка колись займалася бальними танцями і аеробікою, навилася плавати всіма спортивними сособами за 2 заняття. В середньому можна навчитися за 4-8 занять. Запрошую...
     
  16. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, розклад.
    І яка там мінімальна глибина доріжки?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  17. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Да... На рахунок глибини... Я Вас здивую... Вам про це не обов'язково знати (хоча, якщо ж Вас це цікавить, на мілкої частині - 1м45см, на глибокій - 4м 5см), тому що Вам буде складно діставати дно навідь на мілкої частині - вода (сволота) не пускає - виштовхує. В цьому переконуються всі дівчати при навчані. Треба вміти пирнати так, щоб дістати дно.
     
  18. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Ви дуже смілива і відчайдушна дівчина, яку рідко зустрінеш. Більшість, як тільки попадає у воду зі страху пробують взлетіти над водою. Де там їм говорити про глибину. А ще й про середину озера. Я в захваті від таких як Ви. Мій респект...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. YuryGRV

    YuryGRV New Member

    Не переживайте - все у Вас вийде... Треба просто зрозуміти, що всі ми легше за воду. Це вода нас часто опускає під поверхню. Це ми намагаємося хоч і низько, але літати над водою, забуваючи, що крил у нас нема і після кожного вистрибування зі страху над водою - наша вага нач опускає під поверхню. Але в наступний момент вона нас піднімає, але ми зі страху вже цього не відчуваємо - нас опутило під воду. Якщо хочете бути впевненою у воді - шукайте фахівця, який переконає Вас в тому, що води боятися не потрібно. Ви вже плаваєте на поверхні (легші за воду). Напаки, опуститися на дно (тобто пирнути) треба вміти і відповідно прикласти зусилля.
     
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Я туди цілий рік ходила. Зараз трошки закинула. Треба відновити)