Батьки роблять різницю між дітьми

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Merry, 26 Лютий 2011.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    Мої батьки (а точніше батько) по різному відноситься до мене та до мого брата. Почну з того, що він завжди хотів сина, а коли народилась перша я - розстроївся. Завжди відчувала якусь його байдужість до мене. Для брата він зірку з неба дістане, а як я щось попрошу, то намагається відмовити. Про сина турбується та переживає якось аж панічно, а моїм життям не цікавиться та навіть не знає про багато моїх проблем (не питає-то й не кажу). Я сама вже мама і не можу зрозуміти як можна так по різному ставитись до дітей. Хіба можна одну дитину любити, а іншу ні?
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    Якщо так є - то мабуть можна. Можливо, Ваш брат проблемніший, так часто є, що батьки більше уваги приділяють дітям, з якими проблеми, не вчиться, не хоче працювати/женитись/виховувати дітей і т.д. А діти, котрі дають собі раду в житті - й так справляться, без уваги. А, можливо, Вам просто так здається, що Вас любить менше...Навіть якщо так, це треба прийняти.
     
  3. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    можна.
    в мене мама різницю між мною і сестрою робила, та й дотепер вона відчувається. Бо вона старша - вона знає краще, і навіть коли вона *влазить* в моє життя, і вказує, що треба робити , то мама відповідає , що *вона не хоче тобі зле... вона ж твоя рідна сестра...*
    та й взагалі змалку була обділена батьківською увагою. Мати розлучилась, коли мені було 4... от і почалась *сладкая жизнь*...
    так шо, не переживайте, Ви не одні такі!):girl_cool:
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    Я вже це прийняла давно, але час від часу болить....
     
  5. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    батьків не обирають...
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    Мої батьки теж робили різницю між мною і сестрою. Та й зараз тато за неї дуже вболіває. Діти різні - відповідно і ставлення до них різне. Раніше таке відношення дуже вражало. Але тепер, коли я сама мама декількох дітей, ставлюсь до цього значно спокійніше. Для мене це тепер як нагадування не наробити власних помилок.
     
  7. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    ну і я до вас у компанію.....
    в мене різниця з братом 6 років,він старший,і я завжди чомусь думала що мають молодших любити біліше,ще й дівчаток....а тут навпаки.Обідно так....
    а ще й сьогодні на цю тему з мамою посварилась,так зле на душі....
     
  8. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми.

    Мій тато тоже робив різницю між мною і сестрою (сестричка молодша на 5 років). Як вона народилася, теж розстроївся, бо хотів сина (може так вину свою заглажував). Короче, мені як старшій завжди діставалося за все, а якщо щось не то йому скажу -то вже був скандал, а мала що хотіла робила, говорила і т.д. От я думаю, як буду мати колись ще одну дитину, ніколи різниці робити не буду...
     
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Так в дитинстві з молодшими завжди, а у нас уже всі давно дорослі і самостійні.
     
  10. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    А мене приймете. В мене молодший брат. Татові плювати було на обидвох. А мама досі душі не чує від свого сина. А я так маленький додаток, який постійно щось комусь винний.
     
  11. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    А мої батьки ніби різниці не робили,на мене в них просто не вистачало часу,всі соки випивала старша сестра( то твір допомогти,то реферат тощо),а я була сама по собі і в мене обіди ніколи не було,мама колись сказала"ти вже так виросла, а я і не замітила"
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    У мене з братом різниця у 6 років ( я старша). Але мама ніколи не робила різниці між нами. З татом трішки по іншому- він також не робив різниці, але все життя якось особливої участі, принаймні у моєму вихованні, не приймав. Можливо тому, що народилася я тоді, коли батькам було всього по 22 і він то вчився, то в армії служив. А потім вже якось був втрачений той момент.
    Натомість, коли я вперше потрапила у чоловікову сім ю, то для мене було шоком те, що різниця між ним і його молодшим на 7 років братом таки робилася величезна. Можливо тому, що брат завжди вважався "мазунчиком", "зручною дитиною", яка і зараз, маючи двох власних дітей і вік у 37 років живе разом з батьками і являється таким же "маменькиним" синком. До речі, між внуками чоловікові батьки роблять таку ж різницю - братові- "це свої", а чоловікові- такі, про яких можна і не згадувати особливо.А потім дивуватися, чому коли внук приходить у гості, то у свої 7 років уже і не дуже хоче йти з ними на контакт.
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    А я одна. Але в мене є кузинка (дочка маминої сестри) між нами різниця 10 років. Ми завжди були дуже близькі. І наші мами ніколи не робили різниці, що то моя то твоя. Про бабцю взагалі мовчу - ми дві єдині любимі внучки.
    Зараз ми уже не є такі нерозлучні, бо в мене своя сім'я, в неї інститут, хлопці, гулянки (ну в принципі все так як і має бути). Через своє студентське життя особливо до мене не заходить, та й страшенно вона не любить коли їй зауваження роблять типу поклади тарілку за собою в умивальник, ніж постав подальше від краю ну і тд. А ще ніколи не повертає мій одяг і нагадування не дуже допомагають... Зараз вона живе в моєї мами ну вона звичайно їй все підніс суває, ну так само як і мені раніше. Ну от і якось при розмові з мамою я кажу їй, що моя сестричка фиркає коли прошу то і то, і шмотки мої зажала. І тут маму як не понесло, що я така погана, що я уже доросла, а що мені шкода і т д. Ну думаю, заскок, перейде. А буквально на днях, за столом я сказала, що сестрі уже 18, то моя мама при всіх сказала, що в мене не все в порядку з головою і що я дурна і їй ще нема 18 (для справки 18 стукне за декілька місяців). Я на це тоже ніяк не прореагувала, але на наступний день маму питаю, що це таке було? Вона мені заявила, що я дуже віддалилась від сестри, я завжди її підколюю, а вона така ранима, і взагалі я її НЕНАВИЖУ. Я оторопіла, такого я не очікувала!!! І тут мене як не понесло..... З мамою я не розмовляю уже 3 дні, тобто вона зі мною. Я в шоці повному і чую, що ревність таки підстуває, такого я ще не відчувала. Я після того весь вечір проридала.
     
  14. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Мене одного разу просто обурила така ситуація. Була я в гостях у своєї троюрідної сестри - молода сім'я, мали на той час 3-річну донечку. І тут зайшла мова про дітей. Її чоловік сказав, що дуже хоче сина. І мусить бути другий син, бо якщо дівчинка - "то ж бабське царство буде". Потім щось почалось за те, що незалежно від того - син буде чи дочка, все одно він буде більше любити старшу доцю. Мене це просто "ошарашило". Для чого була та розмова, і взагалі про який поділ любові можна говорити, коли дитина ще навіть не народжена!
    P.S. Через якийсь час у них народилася друга дитина - дівчинка.
     
  15. festa

    festa New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В нас в сім,ї три сестри. Мама каже, що діти, то як пальці однієї руки, якого не вріжеш - боляче. Але тепер коли ми виросли, оглядаючись на дитинство, юність виразно бачу, що любили нас однаково, а середню сестру більше шкодували. В дитинстві вона більше хворіла - більше шкодували, потім підросла була товстенькою з купою комплексів - знову шкода, потім шлюб невдалий - шкода, тепер сама з дитиною вдома, коло мами ображена на долю і світ. Натомість старша сестра хоча й мала невдалий шлюб вдало зробила кар,єру, а в мене сім,я двоє дітей. Зовсім не хочу сказати, що ми були обділені увагою чи наданими нам можливостями просто занадто опіка до однієї з дочок зробила її нещасною.
     
  16. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В мене з молодшим братом 6 років різниці. Так -як він народився- моє дитинство закінчилось. Не можна було голосно говорити, бігати- він спить, потім- з ним бавитись- неможна, щоб щось не зробила йому, потім я завжди була винна в наших непорозуміннях- бо він молодший. А саме цікаве, що і коли він мав 16 років- всеодно був " на правах молодшого". Але мої батькі -вже через роки всерівно непризнають-що різниця була і є. А я змірилась- і не звертаю уваги, а зрозуміти неможу...
     
  17. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В мене сестра рідна по мамі, на 6 років старша,між нами ніколи не робили різниці,тато теж до неї завжди ставиться як до рідної. А от в мого чоловіка є сестра молодша,то їх тато робить між ними різницю,сестра у всьому краща,не розумію таких батьків.:dntknw:
     
  18. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    В мене навпаки. Батьки більше уваги приділяли мені, ніж моїй старшій сестрі. Але зрозуміла я це в старшому віці, коли у нас з сестрою зайшла про те мова. Мені тепер її дуже шкода....
     
  19. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    оу... я бачу таких багацько є )))
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Батьки роблять різницю між дітьми

    Коли по різному реагують на хворобу дітей ( коли про одну дитину і не пам'ятають що хвара, а за іншу при найменших ознаках ОРЗ впадають в нездоровий панічний стан) для мене є показником саме різної "величини любові". А інакше як це пояснити? Бо хвороба - це таке що витягує назовні все.