Базовий гардероб: правила та поради

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 24 Березень 2013.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це був найкращий варіант який я змогла вибрати для моїх вередливих ніжок за 2 години без дітей. Ношу з джинсами , ті що скінні і утепленими легінсами яскравого малюнку.

    @Vinnytska ви брали все взуття онлайн чи мали примірку перед тим, що так зручно вам? Зазвичай з цілого магазину мені щастить на 1 чи 2 пари взуття, в яких в принципі зручно, але тоді вилазить питання кольорурюшечокплатформблиску і тд. Я дуже розчаровуюся чесно кажучи, тому на перше місце ставлю зручність, а вже чи пасує до всьооо, то ні, я і так цього року риз кнула на бежеві сандалі, то капець.
    --- дописи об"єднано, 24 Грудень 2017 ---
    Ті що класичний валянок, то ніяк, не тримають ногу. Зараз піду гляну на інші моделі, а то я наївно думала, щотільки одна
     
  2. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Якщо у Вас контрастна, яскраво виразна зовнішність, яка підпадає під зимові кольоротипи, то так. Якщо літня або весняна, то в них для бази (тобто для того, щоб пасувати Вам і всьому, що пасує Вам) засильний блиск і/або зарізкий колір. Загалом, якщо взуття не 100% досконало Вам пасує, то є мільйон способів це виправити. Інша справа, що виправляти це - додатковий клопіт і час, якого ніколи нема. Тому вибрати напівміру - теж варіант: нема таких, які точно потрібні - шукайте ті, в яких хоча б щось одне як слід: крій, гладкість/шорсткість поверхні, колір. До питання ціни: мої оксфорди невідомої фірми, за 15 євро, зі знижкового магазину, ідеально носяться другий рік. У них був "дерев'яний" шар між підошвою і рештою, дерев' яного ж кольору. Він успішно зафарбований перманентним фломастером для дисків, тепер вони однотонні-темно-сині, і на вигляд їх не відрізнити від якихось пафосних-брендових. Завжди є способи дістати те, що Вам треба ;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені там взуття якесь дубове: чи то колодки такі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Мені також. Скільки разів пробувала, але весь час одне й те саме - не зручно!