Базовий гардероб: правила та поради

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 24 Березень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене є вдома ця книжка
    там власне показано, що в першому варіанті ніззя.
    І ця книжка в мене з 1994 року. Це переклад з німецької. Підозрюю, що в Німеччині вона вийшла в кінці 80-их, початок 90-их.
    з того часу дещо змінилось )))
    так і є

    та є мільйон нюансів. І є випадки коли нелегко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    пачка і джинсова сорочка - то не просто ОК, то - перфектно...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я більше люблю крайнощі, бо це таке елегантно стримане, а я б таке пишніше-коротше 93271764.jpg
    або пишніше і довше юбка_пачка19.jpg
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2016 ---
    хто мені пошиє пачку??? Чи то самій вузлоики понявязувати: я малій в садок костюм сніжинки так зробила)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    пишу дуже спрощено

    капсула це певний набір речей на певний сезон. Є там певна кількість речей і вони всі один до одного підходять. І ви їх ціле літо тасуєте ))).

    і так на кожен сезон. Передбачається, що речі мають бути модні і недорогі - щоб без особливих втрат на наступне літо ви могли їх замінити.

    база - максимально якісний (тому недешевий) набір одягу, який має служити "віки". Зазвичай обмежений кількома нейтральними кольорами вашого типу. Сама по собі база спокійна, всі родзинки додаються іншим одягом і аксесуарами. Тобто не передбачається, що ви будете ходити в самій базі і її тасувати. Ви маєте ще купити одяг, який буде її доповнювати на різні пори року.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, все правильно, єдине додам, що капсула може бути і не одна на сезон, а декілька паралельно: офісно-робоча + окрема для гулянь з дітьми і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Оригінально,але я б напевно не насмілилась таке одягнути,люблю більш стриманий одяг.А куди в такому вигляді можна піти?
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну цей другий варіант, певно, десь на весілля. Але я би так не йшла. А в першому варіанті особисто я могла б ходити будь-куди. Я бачу це як плюс-мінус повсякденний одяг. І в садок-школу дітей завести (а шо, нехай бачать якою може бути багатодітна мама), і на роботу (у нас немає дрескоду), і десь в центр погуляти, дєвішнік, мальчішнік, форумівка, ДН якесь... Та й навіть десь на шопінг у такому можна (в супермаркет, Кінгкрос, південний. На краківський таки нє -- то вже занадто)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Не знаю,як на мене тоже трошки запишно)Але кожному своє.Ось там де Dominika писала то останнє фото досить гарний варіант,в такому б і я пішла кудись.
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    То хто як себе чує, комусь запишно, а комусь недостатньо пишно :) я хотіла таку спідницю, щоб коли я сіла, то почувалась би як в хмаринці ;) це неймовірні відчуття, коли ти сідаєш і цікаво чи помістишся в крісло ))) кому треба підкрутити градус жіночності - дуже рекомендую :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Згідна,тут не посперечаєшся.:girl_yes:Хтось відчуває себе комфотрно в одному,тоді як інший навпаки)
     
  14. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, джинси якого фасону можуть бути елементом базового гардеробу?
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Прямі з середньою посадкою :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kotenya Того, що Вам личить
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Будь якого - скінні, прямі, кльошні, бойфренди... Як і з іншим базовим одягом - головне щоб пасували до Вашої зовнішності і стилю одягу. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Джинси для мене найулюбленіший варіант одягу.Це маст-хев в моєму гардеробі:girl_wink:Зручно і стильно завжди)
     
  19. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    О, я собі теж "потягнула", тепер головне питання-знайти речі тих кольорів в офф-лайн;))))
     
  20. DBar

    DBar Member

    джинсы, пиджак, футболки, балетки это то, что для меня базово. остальное по ситуации и пара платьев на выход