Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. shelby

    shelby New Member

    Дівчата, а похоронні гроші виплачують всім людям? Цікавить якщо померла людина ніде не працювала, хто і скільки виплатить грошей її сімї... В який орган потрібно звертатися? Можливо хтось з цим стикався.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Допомого на поховання безробітного надається особам, які здійснюють поховання, отримати допомогу можна в центрі зайнятості за місцем реєстрації безробітного.
    Документи, які необхідно подати - заява на виплату допомоги на поховання;довідка про смерть; документи, що засвідчують особу, яка здійснила поховання (паспорт або інший документ, що посвідчує особу).
    Розмір залежить від часу коли особа померла - у 2013 році - з 1 січня по 30 листопада — 1147 грн, з 1 грудня по 31 грудня — 1218 гр
     
  3. sonyk

    sonyk New Member

    Продовження теми. Початок тут.

    *********

    доброго вечора! підкажіть будь ласка- ми родилися 23.09, документи в соцстрах подали 11.11. лікарняний закінчився 5.12.не працюю.виплат ще жодних не отримали.чому така затримка?
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2013
  4. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Напевно, тому, що гроші, переважно, платять 11 числа за попередній місяць. Тобто Вам, якщо Ви подали документи у листопаді, мають заплатити з 11 грудня.
    Гроші перераховують в залежності від того, коли Ви подали документи в соцзабез.
     
  5. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    toria, дуже дякую що підсказали. а то я 2 рази дзвонила в соцстрах і звжди отримувала різну інформацію! першого разу що гроші нараховуються через 10 днів але в них коштів нема,а другий раз-що всередині грудня якщо казначейство не затримає. а ще запитання-вони не записали мій мобільний то якби шось то будуть дзвонити на домашній за місцем проживання?
     
  6. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Того я не знаю, мені не дзвонили взагалі.
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    чого ж, я отримала подарунок вже цього року :)
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    так-так.. від 0 до 14 років
    прошу вибачення))
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    а можете детальніше - шо то і кому?
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    то коробки цукерок від соцстраху, видають по місцю офіційного працевлаштування
    до речі, хтось писав що для отримання того подарунку на роботі чоловіка треба йому принести копію свідоцтва про народження, але, як виявилось, це не обов'язково - мій чоловік не носив, а цього року подарунок для малого отримав. А минулого не отримував, бо якраз тоді змінив місце роботи, а на новій роботі були не в курсі що він має сина
     
  11. Ліля

    Ліля New Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Дівчата, а є вже дитячі гроші?
     
  12. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ще трохи зарано... Мені раніше 11го ніколи не приходили. А зважаючи на останні події в державі, думаю цього місяця точно затримають добряче. азаров ( не можу писати це прізвище з великої букви...) минулого тижня ще й пригрозив Західній Україні, мовляв, чим довше стоятимете на майдані, тим пізніше отримаєте соціальні виплати....
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    свідоцтво є обовязковою умовою надання подарунку. При щорічні перевірці Соцстрах може перевірити наявність усіх свідоцтв, і кадровик буде алярмово просити вас його принести.
     
  14. Ліля

    Ліля New Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ого а я так розраховую на ті гроші , чекаю як ніколи, буду надіятись що нарахують без затримки.:confused:
     
  15. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    цього тижня не будуть(((
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ну воно сказало трохи інакше -шо типу працівники установ які мають надавати документи не працюють а страйкують,тому виплат може не бути
    але завуальовано воно звучало власне так, як ви пишете
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    то звідки така інфа?
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ну напевне це інтуїція, але щойно говорила з тьотею яка працює в Ощадбанку, сказала що все глухо і цього тиждня швидше за все нічого не прийде
     
  19. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ні, у мене коліжанки мама працює у соц.страху ( бухгалтерія)- так, дійсно глухо

    їм ще не поступили розрахунки кому і що скільки кидати
    тобто, грошей нема,НАВІТЬ, на папері((
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    олюнь, я шось взагалі сумніваюсь в цьогорічному отриманні грудневих грошей((

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:40 ----------

    приватні п-ства туди не входять?