Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені теж ще вчора ввечері гроші прийшли(р-н)
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Сьогодні, галицький, приват
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, така ситуація, малому 31 січня було 3 роки, а сьогодні ще надійшли дитячі гроші. То помилково? Що робити?
     
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Зорянівонька а вам точно лише три роки мали виплачувати? Я щось не пам'ятаю, від коли то почали виплачувати протягом трьох років. Я за другу дитину до чотирьох років отримуватиму.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А як дізнатися? Вам зразу казали при написанні заяви?
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Та ні, я просто знаю, що в той період за другу дитину виплату розраховано на 4 роки. А ви лише на 5 місяців пізніше народили від мене. А наскільки пам'ятаю нововведення по виплатах до трьох років зробили набагато пізніше. От правда наскільки пізніше, не пам'ятаю. Але ви точно будете отримувати до 4-х років.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Нововведення, те що до 3 років, вступили в дію з липня 2014. Нам ще 4 роки виплачують.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Потребую поради, буду вдячна за пояснення. Ситуація наступна - підприємство, де я працювала до декрету, збанкрутувало. Отримала рекомендованого листа, маю забрати трудову. Виникають два питання - мені повинні нарахувати розрахункові й виплатити невикористану відпустку. Оскільки я в декреті вже дууууже довго, то цікавить яка сума братиметься до розрахунку - нова мінімалка, чи мій оклад, який вже станом на тепер буде меншим від мінімалки?...
    Питання два - оскільки підприємство ліквідується - я забираю трудову, й автоматично стаю безробітною?...Чи варто ставати на біржу?...Що я з того матиму/не матиму?...Якщо , припустимо, стану на біржу - чи пропадають виплати на дитину? Чи точно я повинна вийти на роботу, якщо мені щось там підберуть? Ніколи не стояла на біржі, та й не впевнена, чи хочу. Але ..Мені потрібні гроші, тому думаю. Я не планувала реально виходити чи шукати якусь роботу, бо доця ще замаленька. Порадьте!....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Тетянка. Знаю, що, якщо підприємство ліквідовуєтьчя, і ви встаєте на біпжу, виплати будуть 12 місяців(при звільненні за згодою сторін, чи за власним бажанням 9 місяців). Стояла на біржі. Ходила на ті співбесіди. Нічого не знайшои мені. В нас як робиться, згідно закону, організація повинна подати в центр зайнятості ваканції, на ту ваканцію давно хтось "свій"стажується. Того ж дня ту ваканцію й закривають. Сумніваюсь, що біржа вам знайже роботу за фахом. Хіба пошле вас на перекваліфікацію, чи ви принесете контракт від роботодавця і вас можеть перекваліфікувати, якщо буде відповідний курс відкритий. Трорхи займає часу, то ходження на біржу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То дуже залежить від спеціальності, робітничі професіі знаходять дуже швидко. Я економіст, то мені нічого не знайшли, а от хлопцям з робітничими професіями на раз-два. Ну і ще крім того, що, здається, два рази в місяць відмічатися треба на всякі дурацкі семінари і лекціі ніпрощо відправляють. Ну і ще вам всякі курси можуть пропонувати, і якщо вам після тих курсів щось пропонують, то мусите йти. І курси дуже хитрий хід. Допустимо ви бухгалтер, то вам нічого іншого не мають права запропонувати, а от закінчили курси, до прикладу, прлдавців, і все є ваканція, мусите йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А якщо я не хочу перекваліфіковуватись? Чи там мусиш?
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Нє, можна відмовитися. Принаймні, раніше так було. Просто вони про ті курси таааак гарно розказують. Ви погоджуєтеся, проходите, а потім попалися, якщо так можна сказати. Там з тим дійсно строго, бо типу,держава на вас гроші потратила, за навчання заплатила. Хоча є і класні курси, наприклад бухгалтерські, або колись давно навіть другу вищу освіту пропонували, не знаю як зараз. Я так економістом стала. Правда роботи вони мені не знайшли, але я влаштувалася на роботу щось через місяць після закінчення і пропрацювала 11 років економістом, поки фірма не розвалилася.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Не мусиш. Мене спитали, чи хочу на курси. Сказала, ні. Не посилали.
    це факт
    Ні, не пропаде. Ви ж отримуєте виплату за "народження дитини". Вона відношення до того не має. Хіба, якщо маєте малозабезпеченість, або ще якісь додаткові виплати, то тут може пропасти, напевно. Не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так:) відразу сказали що до 4-х років, так що все норм - можете ще рік отримувати спокійно ті гроші.
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2017 ---
    Виплати за народження дитини нічого спільного не мають з тим працюєш ти офіційно чи ні, стоїш на біржі чи ні. Стосується лише виплат для малозабезпечених.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я фінансовий контролер, то не думаю, що буде аж так багато вакансій, чи на фін.аналітика...
    Я просто вчора трохи гуглила, то вичитала, що щось там пропадає, але так як стаття була стара, то я не впевнена була в її достовірності, адже в законодавчих актах нічого такого не знайшла. Ну й такий нюанс - якщо я стаю на біржу з однією припискою, а через деякий час в мене змінюється приписка, скажімо, на іншу область - то треба в ту іншу область переводитися?...Я щось все вагаюся, бо не знаю, чи варта шкурка вичинки.
     
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Щось навіть не знаю, моя інспектор постійно мене питає, чи не змінилось в мене місце прописки/проживання. Але, я деталі не допитувалась, оскільки нічого не міняється в мене.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Okssik

    Okssik New Member

    Подскажите будь ласка! Коли приходить перша виплата на діти, після оформлення документів?
     
  19. Milena

    Milena Member

    Звернуся і сюди, дуже потрібно в квартирі оформити електро опалення. хто робив? скільки це коштує? наскільки це затяжна процедура і чи є в кого контакти людини, яка за оплату то все зробить "під ключ"
     
  20. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    приблизно через місяць