Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Прописували в ЦНАПі. Свідоцтво про народження. Копії паспортів батьків. Батько потрібен. На прописку новонародженого дається обмежений термін . Ми пропустили - оплачували штраф.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А великий штраф? Бо нам вже 3 місяці і ще досі не приписали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    80 з копійками грн
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Можливо пам'ятаєте яким Законом обгрунтовували? Чи давали квитанцію? Бо щось ніде не можу знайти термінів прописки саме новонароджених. Нас певно теж штраф чекає)) Як тре то тре, але просто так комусь в кишеню платити не хочеться. Бо вже 5 місяців малюку, а раніше весни не виберемся туди.
    Отаке нагуглила Реєстрація місця проживання або ж "прописка" малолітньої дитини - мамунця
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Квитанцію дають, оплачується в касу банку. Є два окремі штрафи, реєстрація після місяця дитини і після трьох, дві різні суми.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ми ніяких штрафів не платили, хоч прописали коли малому був рік з добрим хвостиком. Я теж не ходила, чоловік взяв мій паспорт і все сам зробив.
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    До квітня 2016 процес реєстрації був іншим, мій малий з червня 2016, прописували як йому було місяць і пару днів, платили штраф
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Якщо не помиляюся, то це було десь у жовтні 16 р
     
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Оплачували в терміналі Ощадбанку в ЦНАПі. Квитанція була. Прописували в березні - квітні 2017.
    З 01.01.2017 змінилися розміри адміністративного збору за платні послуги
    Реєстрація місця проживання
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я малу прописувала теж в ЦНАПі, штраф не платила, присутність обох батьків обов’язкова. На місці треба заповнити заяву.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А Ви з чоловіком в одному місці приписані? Бо в мене чоловік сам прописував, але ми прописані в одній квартирі. Щось мені таке пригадується, якщо дитину прописують до мами чи до тата окремо, то тоді треба дати згоду, але можу помилятися.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще треба довідку форми 2 з жеку по місцю прописки батька. Оригінал, щоб раптом не прописали у двох місцях). Сьогодні подавала то все в цнап. Оплатила штраф 40 грн + 5 грн комісія терміналом відразу за столом подачі документів.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а дитячі вже були? Якщо малому у грудні три виповнилося, то мені ще в січні буде виплата, чи та що була на початку грудня, то вже остання була?
     
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Ще не було. Писали у соцмережах, що в січні зазвичай затримують і чекати ближче до кінця наступного тижня.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @KAPUCHINKA здається то вже остання , бо дають за поточний місяць а не попередній
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @KAPUCHINKA то вже напевно була остання. Бо в малих у вересні ДН, і вже у вересні було останнє нарахування. В жовтні вже нічого не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka а ви відносно нещодавно прописувалися у своєму будинку? Можете написати, які документи потрібні і куди звертатися (сільська рада чи Пустомити) мені і дитині?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прописувались в квартиру у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хтось взнавав коли будуть дитячі і пенсія по інвалідності? А то не дочекаюся...
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не взнавала, але з досвіду, в січні до 18го числа виплачують по Україні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1