Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Моїй 30 січня виповнилось 4 роки, то я думала що ще в лютому мала бути виплата за січень, хіба ні?
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Miss Sixty по старій . Я теж з тих, що 4 роки виплати. То буквально на пів року чи рік той закон був. А за третю дитину 6 років)
    Мені здається що то за поточний місяць платять а не за минулий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Платять за поточний місяць. Якщо День народженя дитини в січні, то останій "транш" відповідно був у січні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, підкажіть щодо прописки дитини. Зараз малюк прописаний зі мною, але треба чим скоріш переписати малого до батька. Завтра маю запис в ЦНАП. Чи можна одночасно і той же день "відписати" з одного місця і приписати в інше? Може знаєте які документи потрібні? Присутність двох батьків потрібна?
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Коли ми того літа перепрописувалися, то нас прописали , а виписали вже автоматично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Наскільки я знаю, то за день Ви цього точно не зробите. Там довший процес з втручанням опікунської ради.Сама з тим не стикалась, знайомі розказували. А завтра побачите, і напишете ще тут будь ласка, бо самій цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Присутність обох батьків, будинкова книга, свідоцтво про народження і паспорти. Процедура зняття з реєстрації десь 4 дні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Може хтось здавав, або знає, які треба документи нести на одноразову допомогу на оздоровлення дитини інваліда?
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    По гарячих слідах, так би мовити.
    Одночасно можна і зняти з реєстрації і приписати на нову адресу. Коштує 13 грн з копійками (держ.мито). Потрібні обидвоє батьків. Займає 10 хв часу, при умові, якщо ви були записані на конкретну годину. Мати зі собою: паспорти, ідентифікаційні, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження + копії усіх цих документів і будинкові книги. Заяви можна заповнити на місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, ніхто не чув, виплати чекати нам з запізненням?
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чого? Ніби в понеділок. Чи то ізза вихідних?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну раніше 10 майже не буває, 10-11 - вихідні, то слід чекати в понеділок...
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Freedom UK та бо то 8-9 вихідні, там далі субота і неділя, то незнаю як там будуть нараховувати.
     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Комусь приходили гроші соціальні?
     
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Зранку "капнули". Пустомити
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    В мене пусто :girl_cray: Львівським видно чекати завтра.. :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені з центру зайнятості теж цього місяця довго немає :sad: (а я їх от зараз так чекаю... ) раніше десь 6 числа були, але бачу, що то, певно, всі соціальні виплати затримують. Як за день-другий не прийдуть - буду дзвонити питатися
     
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    В мене в районі теж нема нічого ще.