Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Подавала на сайті міністерства соцполітики, і там вже вибирала соцбез по місці прописки ( в мене збігається).
    Але шось не довго я тішилися, бо лист з привітанням прийшов. А потім подзвонила жіночка з соцзахисту, що я не вказала номер відділення банку. Хоч там не було такої опції. І що не вказала, що то картковий рахунок ( хоч теж там не було де вказати, чи картковий, чи ні). Такшо може ще шось будуть мутити-крутити:sad:
     
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Та, і до чоловіка теж може бути "претензія" :)
    Я в той соцзабез раз декілька ходила і чекала місяць...
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А приписки дитини я так розумію не обов'язкова, бо в мене ще не приписана, та й там теж не було таких граф де то записувати. Хоч може теж ще вчіпляться за то)
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В конктретний. Я подавала по місцю проживання, @Demetra по місцю прописки, ефект один - відмовлено :sad: , нічо не знаємо, йдіть в собез лІчно.
    Ага, треба, і чоловіка і мою. Але вони самі можуть зробити запит. Ну йтиме він півроку (бо явно не кіньми, таке враження що вони ногами носять з одної області в іншу ті довідки в еру інтернет-технологій, ага), але я вже якась така зла і не добра з тим всім оформленням, що мені вже все одно. За довідкою точно зараз не поїду по місцю прописки, тому посунуся завтра в Личаківський собез, певно, а там чекатиму поки вони самі ті всі запити зроблять. Мо, до Нового року справляться :girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2018 ---
    Поки, наче, не обов"язкова. Принаймі в Личаківському по телефону мені так сказали.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Akina я робила в Залізничному, по місцю проживання, маючи далеку прописку. Десь за 3-4 тижні отримала. Всі запити вони робили самі,я сказала, що ніде не поїду, законодавство мене то не забов'язує, а якщо вони не в курсі як то робиться, то можу на гарячій лінії попросити аби їм роз'яснили.
    Ще потім провели до начальниці, яка мило щебетала, щоб я наступного разу йшла до керівництва, а не одразу по гарячих лініях
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я давно помітила, що слова "гаряча лінія" в багатьох випадках на наших чиновників мають магічну дію :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми з чоловіком прописані по різно, діти зі мною, а я взагалі в яворівському районі, все оформила без проблем. То для всіх, не залежно від місця проживання та реєстрації. Так що подавайте навіть по декілька раз, якщо відхиляють можна пожалітись і все вийде.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2018 ---
    Але я подавала в соцзабез по місцю прописки, так правильніше (то ж онлайн заявка), і не треба нікуди ходити, теперішнє місце проживання ролі взагалі ніякої не має, то чисто інформація, а гроші собез, де ти прописана всеодно кидає на картку, Так що то їм точно треба пригрозити гарячою лінією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    У якому банку відкривали рахунок для соціальних виплат?
    у Ощадбанку сказали що для відкриття рахунку потрібна підстава
    Якщо довідки про підставу нема, вони можуть відкрити рахунок, але тоді буде комісія на зняття готівки - 1 %
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я просто прийшла в Ощадбанк, сказала, що хочу відкрити рахунок для отримання виплат на дитину. Про підстави ніхто нічого не питав, не знаю правда щодо комісії на зняття готівки. Але треба було заплатити 50 грн. за страховий платіж. Не знаю навіщо то, але дуже довго відкривали той рахунок, я спішила додому, то вже не розпитувала.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А в Приваті не хочете? З їх соціальної картки можна гроші знімати в будь-якому банкоматі без комісії.
    Ну ок, вмовили :girl_crazy:Зробила я сьогодні спробу №2, побачу що з того вийде...
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я три роки тому відкривала в Кредобанку (не знаю чи там де ви , є якесь відділення поруч). Але оскільки малій недавно виповнилося три роки і він якраз дотепер мав надходження, то я планую далі по другій дитині на той самий рахунок оформляти виплати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В якій темі обговорення податку на нерухоме майно? Цікавить чи комусь приходили квитанції на будинок/квартири в цьому році? Може хто знає де шукати розрахунок, бо щось мені та сума підозріло велика. Чи куди звертатися щоб дали розрахунок?
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, подала я вчора пізно ввечері ще раз електронні документи, а нині о 10 ранку на пошті отаке:
    То значить що всьо, ура-юху, тепер лишилося тільки чекати в наступному місяці грошей на картку? :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    То в мене вчора теж таке було. А потім дзвонили, і уточнювали, що я там не все вказала. Але потім вже не дзвонили, то може таки успішно таки)
    А ти вказувала десь, що то картковий рахунок?
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Здається ні, там було лише вибрати "отримувати через банк" або "через пошту" ну і реквізити банку і номер рахунку вказувала
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я теж. А потім питали, чому я не вказала номер відділення. І чому не вказала, що то картка ( хоч справді там не було де то вказати). То на всяк випадок підготуй собі номер відділення, якщо б часом дзвонили питали. Хоч може і не будуть.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2018 році
    Чоловік цього року досі не отримав повідомлення. І в кабінеті платника немає.
    А по Вашому питанню - в посиланні є навіть приклади розрахунку, то можете спробувати собі перерахувати. А якщо не згідні, то треба звертатись в податкову з підтверджуючими документами .
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    в тебе ощад картка? бо то лише в них якась така жорстка прив"язка до відділення в якому видана картка, в приваті, здається, однаково - в яке хочеш відділення, в таке і йди з запитаннями чи для обслуговування...
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Приват в таких питаннях найгнучкіший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я і батьки цього року отримали таке вперше. Всі ми є співвласниками одної квартири, суми у всіх різні вказані. Розрахунку в тій квитанції ніякого. Мама зібрала ті всі листи і мала йти розбиратися.
    По перше присилають звичайним листом, так як в поштових ящиках люблять ритися всі підряд, то можна того повідомлення і не отримати. І якби справді так вийшло, що людина не отримала і навіть не вкурсі?
    По друге неясно чого всім різна сума і як вони її обчислили. А в мене і в мами щей борг якийсь, теж неописано ніі за який період ні за що....

    Двоюрідна сестра розказувала, що вперше з тим стикнулася минулого року. Прислали їй теж на неї з чоловіком і її маму. То вона там пішла трохи наїхала на них, в результаті хтось один чи двоє ту суму сплатили, мамі виявилося платити необов'язково.

    Словом , то виглядає як спосіб шукання лохів - авось хтось тай оплатить. Нє, я розумію, що то в законі шось написано і т.п. Але спосіб, в який вони то роблять...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1