Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та ощад. В нас просто на районі тільки ощад і є:) а десь дальше їхати, чи йти в приват не було як.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені прийшло незрозуміло що, за незрозуміло що, незрозуміло куди). Правда, лише 47 грн). Ніяких пояснень і телефонів для з‘ясувань в тому чудо-листі нема.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, можуть дзвонити і намагатись свої питання вирішити за твій рахунок). В мене так було. Я прописана у Львові, проживаю поза містом. Все вказала. Їм таке не нра. Хотіли щоб переробляла, приходила тощо. Всіх послала. Допомогу нарахували і отримую. Навіть у подвійному розмірі))), за Львів і за село))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Дівчата, подала документи он-лайн на виплату допомоги при народженні дитини 25 червня. Ще досі не отримала грошей. Хтось вже отримав гроші? Як довго чекати на виплату? Хвилююсь, бо у довідці з Приват банку замість номеру рахунку був вказаний мій ідентифікаційний номер, я так і ввела на сайті. От думаю чи то через це гроші ще не прийшли, чи інша причина?
     
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Я подавала документи вживу і сказали чекати до місяця часу, так в принципі і було.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Подавала на початку липня. Вже прийшли. Сама в шоці, що так швидко
     
  7. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    А Ви не пробували на чоловіка оформити ?
    Я прописана у Львові,але там не живу і була б ота вся тяганина
    То ми вирішили в чоловіка в містечку подати -часу зайняло 15 хвл
    Гроші прийшли через 3 тижні на мою картку
    Так само робили свідоцтво про народження- за годину вже мали на руках ,а у Львові то все б довго було
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Вам прийшло підтвердження?
    Ідент. Номер не може бути рахунком, чи це таке співпадіння?

    Мені прийшло на емейл підтвердження наступного дня, а гроші через 8-10 робочих днів.
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Siania в приватбанку так є. Вже 4 роки як) я ще з Ярчиком подавала таке . Вони спростили, коли вийде термін картки щоб не носити ще раз довідку , картку пере випускають , а номер рахунку прив’язаний до ід
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми у Львові свідоцтво зробили за 15 хв, при чому всім трьом, і заявку я онлайн заявку подавала, хоч теж прописані в різних місцях, і гроші прийшли теж за 3 тижні, тому не все так погано у Львові, головне бажання і все вийде.
     
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Вчора спробувала подати онлайн документ на одноразову допомогу по народженні дитини. Але не знаю чи заявка була прийнята, бо мене після підтвердження викинуло на головну сторінку. Може хтось підкаже як дізнатися, що я таки подала заяву?
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мала би прийти відповідь на електронну пошту. Мені на другий день прийшла.
    А і ще прийшов лист зразу, що прийнято заявку на розгляд і її зареєстровано.
     
  13. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Так, на електронку прийшло пітвердження про надання допомоги, а грошей ще досі не отримала.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чоловік теж прописаний далееееко від Львова :) Я вже, наче, подала таки електронну заявку, чекатиму наступного місяця - побачу чи прийдуть гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    А під заявою на гроші була у вас заява на допомогу для малозабезпечених?
    Бо мені показало 2 заяви на перевірку.
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А як зараз в паспорти ( українські) вписують дітей, чи ні? Чи то вже як прописку дитині робити? І протягом якого часу треба прописати дитину? Десь чула, що протягом року, чи ні?
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2018 ---
    Ні в мене такого не було, тільки одна заява.
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ні, вже давно не вписують.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не вписують. Ми ще 5 років тому зі Владом в РАЦСі питали чого не вписуєте? То тітонька сказала "ну як хочете, то запишу" і просто ручкою кульковою без жодних штампів вписала :)
    Прописка, здається, 3 міс, потім якийсь мінімальний штраф.
    Прописка і виписка: нові правила реєстрації місця проживання 2018 — Юридический портал Украины
     
    • Креативно Креативно x 1
  19. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Ну треба то таке поняття. (я от не знаю нащо дитині прописка до 14 років, для закордонного наче і треба, але у нас і не дивились її). Прописали в 11 міс, заплатили 53 грн штрафу, якщо до 3 міс прописати - то без штрафу. Вписали його у "Будинкову книгу". Як її нема - то якусь довідку мають видати.
    зараз і відмітку про одруження/розлучення не ставлять, не те щоб дітей вписувати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Можливо все змінилося,бо мій гіркий досвід з донечкою 7 років назад ,коли я ходила в той соцбез по пару раз ,доносила всякі довідки,яких і не треба було ,а потім чекала на гроші 2 місяці ,змусив мене навіть не пробувати у Львові подавати
    Тішусь ,що "лед тронулся" і почали нормально працювати
     
    • Подобається Подобається x 1