Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Happy Fiancee @Rodionochka повернусь до баранів з податку на нерухомість:
    сходила мама в податкову з тими всіма квитанціями. Реально сплачувати повинна лише вона, бо десь якісь частки на неї набігають в різних місцях і в сумі воно дає ту площу, яку вже треба оподатковувати. Ми з татом нічого платити не повинні, як виявилося (бо в кожного з нас на особу припадає небагато площі) :connie_pull-pigtail тобто нам з татом рахунки прислали на вар'ята , а вдруг заплатимо.
    Каже мама, що народу там багато і всі дуже кіпішують. Дехто минулого року платив ті податки, а цього року отримали в квитанції борг за минулий рік :girl_crazy: це означає, що ніякого толкового обліку вони там не ведуть і просто якимсь рандомним методом висилають ті квитанції на оплату - інакше не поясниш. Мамі якийсь хлоп плів, що він нічо не знає, бо "то всьо комп'ютер рахував" )) ну а хто ставить задачу комп'ютеру щоб порахував - невідомо ))
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Мій чоловік вчора їздив в податкову, нам нарахували податок за дві квартири, хоч одну вже як 2 роки продали. Завіз копію документу про продаж, казав, що таких як він з тими квитанціями дуже багато, були люди які ще 20 років тому продали будинок, а їм квитанцію прислали на сплату податку.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Написав мені вчора Ощадбанк на Вайбер ,що перерахували гроші.:) Але тільки ті 10320, по 860 я так розумію будуть приходити вже з наступного місяця?
    Карточка буде готова тільки наступного тижня, хоч то напевно не проблема.
    Отже, від часу подання заяви пройшло якраз 10 днів (і не робочих, а календарних). Швидко вони:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, то перша сума, далі по місяно. Гроші можете з паспортом отримати в касі. Так ощад зараз стараються вдосконалюватись, наздоганяють приват.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Я ще досі не отримала виплат. Заява подана 25 червня он-лайн. Тепер, щоб з‘ясувати причину того, що ще не надійшли кошти треба звернутися у відділ соціального захисту по місцю прописки?
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, дякую за інформацію. Я в податкову точно не піду, шкода часу. Готова за нього заплатити державі 47 гривень. Було б більше - пішла б точно. Але там така заплутана ситуація з тією квартирою, що мені реально не хочеться то все піднімати за тих 47 грн.
    І також для інформації про податкову та її працівників. Нещодавно чоловік заплатив якихось 15 з копійками тисяч, бо одна працівниця податкової (він її ідентифікував якраз коли пішов то платити) сказала, що щось там відмінили. То, звичайно, він - олень, що не перевірив, а повірив держпрацівнику, який якраз і мав би надавати достовірну інформацію, але гроші ми таки свої заплатили, бо доказів її слів не мали, а тьотя і далі там працює і надає «достовірну» інформацію. Так що я тепер нікому не вірю))).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А вам приходили листи на електронну пошту про те, чи зареєстровано вашу заяву, а потім чи розглянуто, і яке прийнято рішення? Мало би прийти.
    Можливо ви таки не відправили заяву, ну шось там збилося, чи шось таке. Якщо листів не було, то пробуйте ще раз.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені теж нарахували всього за тиждень (я вже й майже все потратити встигла :girl_crazy:). Заяву подала 18.07, 19-го прийшло підтвердження, а 26 вже гроші пікнули. Нововолинський собез на диво оперативно спрацював :girl_haha:Коротше, добре, що я вас тут послухалася і подала ще раз після першої відмови :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    @Thebestnata так, приходили листи, що розглянута заява, прийнято рішення про призначення виплат. А грошей нема(
     
  10. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Нарахували сьогодні гроші, але в сумі 860 грн. Перший платіж мав би бути більший, хіба ні?! Нічого тепер не розумію((
     
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    А мені сьогодні прийшли гроші. 26 подала документи, а сьогодні прийшли. Я аж здивувалася, бо чекала на них у вересні.
    Напевне якби подавала через соцзахист, то так би і було)))
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    А шо, нікому декретні не прийшли?
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    нема(
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А де можна онлайн податися на допомогу? І чи для цього дитина має бути прописана? І як подати реквізити в банку?
     
  15. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Отут подати https://e-services.msp.gov.ua/, але заходьте через ЕЦП (електронний цифровий підпис). Так не доведеться у соцзахист нести документи. Дитина може бути не прописана. Потрібна картка для соціальних виплат (у відділенні банку роблять).
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    то якийсь капец((( нема до цього часу. Людям переводять і сьогодні, приват.
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хтось знає що то за "приколи" з соц виплатами? Чого майже кожного місяця затрмують?
    Мамі пенсійні мали б бути 12, прийшли ще 10. Пенсійні сина мали бути 10, по нині нема.. Чи то я така "фартова"?
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    декретних теж нема. Я не знаю, по якому принципу переводяться гроші. 13 число, свят нема, чого затримка?
     
  19. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дівчата з Сихова, приват, дитячі вже прийшли?
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не тільки з Сихова не прийшли:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1