Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Була в понеділок у соцзахисті, то казали прийти напочатку квітня, бо вони ще не знають, які документи будуть потрібні
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В посиланні є перелічені необхідні документи. Припускаю, в понеділок соцзабез ще не отримав постанову... Хіба "на місцях" захочуть ускладнити життя і додати ще щось. Але як показує практика, дзвінки на гарячу лінію уряду (а подекуди лише обіцянка позвонити) творять чудеса.
    Але допомога починає діяти з квітня, то мабуть якась логіка в соцзабезу є, їм же все треба вивчити і опрацювати, то є гроші і помилитись не бажано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хм, найближчий чи за пропискою? :)

    "Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей."
     
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Думаю, що за пропискою.
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Виявляється що в Києві мерія дає доплату до пенсії діткам які мають певну інвалідність. От цікаво, а чому там можуть дати ту доплату, а в нас нє. Там постійно якісь додаткові виплати. У нас хіба військові так часто отримують якісь "поблажки". Чому не можна впровадити ві виплати якось нормально, як всім то всім, як нікому то нікому. Якось так обурливо.. так ніби там є діти, чи ті хто потребують, а в нас нема..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вам співчуваю. У Львові профіцит бюджету, я взагалі не розумію як в когось язик повертається говорити, що тут грошей нема на елементарне. Зате є гроші на вай-фай в трамваях - це ж предмет першої необхідності!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя сестра живе 20км від мене, але отримує на 20% більше "дитячих", там усі соцвиплати з надбавкою. Місцеві фінанси, кожен регіон має право розпоряджатися своїм бюджетом на власний розсуд. В Тернополі нема пільг на проїзд, наприклад
     
    • Баян Баян x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Думаю, можна й в найближче, але прийдеться принести «папірчик», що не отримуєш за пропискою.
    Сьогодні там «пробігала» (Сихівський), то казали, що ще не отримали
     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Зате тільки у Львові нам вдалось оформити кредит на вікна (непідйомна для нас сума за раз), відсотки за який сплатив місцевий бюджет. Тільки у Львові багато наших знайомих на таких же умовах утеплили житло та модернізували системи опалення на більш економні. У Львові є доплата для сімей з 4+ дітьми (тут в темках вже писали проці 5000грн).
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @iriwa ви дарма витерли допис. Люди про це не думають і не дуже розуміють.
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я розумію що не думають. Але і написане не факт що зрозуміють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Була щойно в соцзахисті. Сказали, що нема ще про6рами в базі, куди вносити дані. Коли буде - не згають. Але кажуть, що якщо оформлю цю виплату у травні, то держава обіцяє повернути за квітень ті 1700 також.
    Я не здивована. Щоб просто і легко отримати те, що тобі наобіцяли - тільки не в Україні.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Сьогодні мені подзвонили із Личаківського соцзахисту і сказали приносити документи на допомогу для багатодітних. Документи усі ті, що написано вище, інших не потрібно просити)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Мені теж у Франківському сказали, що можна приносити.
    Я б і сьогодні могла завезти, але не маю посвідчень дитячих. Вони з ними їздять по маршрутках. А так, паспорт+ІПН матері, посвідчення багатодітних усі (! наголосили), свідоцтва про народження, картка соцвиплат і з усього копії.
    Завтра поїду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, а це обов"язково по місцю приписки?....
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В нас така ситуація:
    Я з дітьми прописана в Київ.обл., чоловік - у Львові. В минулому році він у Львові оформив посвідчення багатодітних. Зараз старшому 6 років - будемо робити і йому посвідчення.
    Підскажіть, якщо хтось знає:
    подавати документи (свідоцтво про народження та копію, фото 3х4) дитини можна у Львові там же, де чоловік оформлював, чи треба за місцем прописки це зробити (і в цьому варіанті якась додаткова довідка від чоловіка потрібна (типу він не подавав на посвідчення в Києві..)?
    Які терміни виготовлення посвідчення для дитини?
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2019 ---
    П.с. і на всякий випадок уточню: якщо старшій дитині 6 років, а посвідчення ще нема - я подавати документи на виплату 1700грн не можу, так? :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Не знаю, подзвоніть туди і запитайте, я здаю по місцю прописки.
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    тільки матері?
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    От я чітко почула матері. Бо то по моїй прописці тут.
    Але певно чоловіковий теж захоплю.
    ПС. Згадала. В мене чоловік вже ж теж у Франківському прописався, тому тут простіше має бути.
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Аякже, подала...
    Ми не приймаємо в п'ятницю документів! Взяла бланк заяви, та й пішла додому. Ще з приват24 треба роздрукувати мої реквізити картки, бо я десь той папірчик не знайшла.
    Піду ще в понеділок.