Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Після нашої розмови подзвонила в соцзабез Шевсенківській. Жодних довідок про склад сім‘ї, чи довідки зі школи не потрібно (так сказали). Про прописку в іншому місті сказали, що будуть подавати запит, або самим взяти. Ну тобто там фактично вийшло паспорти-свідоцтва про народження, посвідчення багатодітних і Варвари.
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2019 ---
    Хтось ще в Щевченківському районі подавав? Бо я записалась на «без черги» і сильно зраділа.
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2019 ---
    Аааааа, до мене дійшло! Ми про різні допомоги говорили. Я про урядову, @cjomcjomka про міську.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, а хто подавав на допомогу багатодітним не за місцем приписки?....
    Вимагали в мене сьогодні акт фактичного проживання, а як я його візьму, коли це не моя квартира?.. Я перерила всю інфу по цьому питанню - знайшла лишень, що обов"язок перевірити - на працівниках соц.забезу. Мені "світить" прокататися тоді аж в Самбір, якщо подавати по місцю приписки, бо ми тимчасово всі в чоловікових батьків приписані :girl_cray::girl_devil::girl_emo:. Ну й ще таке - якщо їхатиме в Самбір муж, а не я (я поняття не маю, де там соц.забез і які години прийому), то йому так само потрібо наперед виготовити на своє ім"я ту картку для соц. виплат?...Це ж не кредитка, яку виготовляти 5 сек....Зла я й недобра :girl_devil:
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Тетянка, та картка теж швидко робиться. Мені зробили хвилин за 5-10. За інше не скажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Сталася халепа. Загубив тато десь свій український паспорт. Вдома все обшукали і нема, значить десь в дорозі, на вулиці, чи ще десь. Отже , що тепер потрібно робити? Заяву в поліцію, а потім йти виготовляти новий? І куди (ЦНАП), що для того треба?
    Якщо хтось був в такій ситуації, напишіть будь ласка , як то все відбувається.
    Взагалі смішно до абсурду, бо мав тато вчора їхати виробляти закордонний паспорт. Записали його в ДМС, оплатили квитанцію держмита, а перед виходом не зміг знайти укр. паспорт. От тепер ні того, ні того паспорта нема. Ще й не знати як ті гроші за держмито повертати.
    Ще думаю, що ж оригіналом паспорта ( якщо хтось знайшов наприклад) можуть і кредити набрати, і ще всякі злочинні операції проводити..
     
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Думаю варто повідомити про втрату. Тут все ID: Оформлення паспорта громадянина України у формі картки (у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого)
    1. заяву встановленого МВС зразка про втрату або викрадення паспорта зразка 1994 року (далі - заява про втрату паспорта);
    2. витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта на території України);
    3. посвідчення про взяття на облік бездомних осіб (для бездомних осіб);
    4. довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
    5. рішення суду про встановлення особи (для осіб, яких не було встановлено за результатами проведення процедури встановлення особи);
    6. документ, що посвідчує особу законного представника/ уповноваженої особи, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника/уповноваженої особи;
    7. документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати. Оригінал документа про звільнення від сплати адміністративного збору повертається заявнику, а до заяви-анкети додається його копія, засвідчена працівником територіального органу/територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта шляхом проставлення відмітки “Згідно з оригіналом” та підпису із зазначенням його посади, прізвища, ініціалів та дати;
    8. документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):
      про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;

      про народження дітей - свідоцтва про народження дітей;

      про шлюб і розірвання шлюбу - свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

      про зміну імені - свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

      довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття;

    9. одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування із застосуванням засобів Реєстру - для оформлення паспорта особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я, оформленим в установленому порядку, або особі, яка відбуває покарання в установах виконання покарань або перебуває на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу (в разі потреби). Фотокартка повинна відповідати вимогам рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) Doc 9303.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Прохання - якщо хтось подавав документи на допомогу багатодітним по 1700 грн/міс
    в Залізничному районі,- написати перелік потрібних документів .
    І питання - як дізнатися, чи готове посвідчення дитини з багатодітної сім'ї?
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ходила вчора, то казали, що були проблеми з бланками, ніби сьогодні-завтра мають бути, я здавала на то посвідчення якраз 2 тижні тому залізничний район. Якщо вдаться здати документи сьогодні, то відпишу які потрібно. З того, що я знаю - паспорт мами та ксерокопія, всіх дітей свідоцтва та ксерокопіі, всіх посвідчення та ксерокопіі та з банку листок з реквізитами рахунку для тих коштів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На тих 1700 грн. Паспорти + копії, свідоцтва про народження + копії, посвідчення багатодітних з копіями, довідка з банку про рахунок, заява. Прописані з чоловіком в різних районах, нічого не вимагали.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене довідку з банку не просили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Мені прийшло смс через 5 днів після подачі документів, що посвідчення готове. Личаківський р-н
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я про Залізничний район.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та от я дивуюсь як це таке може бути. Там одне вимагають, там інше.
     
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Сьогодні прийшла та допомога на третю дитину. За 2 місяці. Нарешті. Франківський район, приват. Подавалася десь 20 квітня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І мені сьогодні прийшла, Сихівський район))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хто має досвід пересування залізничним транспортом з дітьми?
    Якщо діти: 6, 3, 1 рік (плюс я) - я можу купити два місця? І оплатити за себе повну вартість і за дитину 75% від вартості?
    Якщо їхати поїздами Інтерсіті - теж можна 2 місця і оплатити за друге 75%?
     
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Теоретично можна, до 5 років згідно свідоцтва без місця. Якщо вам не треба спати, бо як з двома будете на одному місці. Але почитайте ще десь якусь нормативну базу, чи то може на кожного дорослого по одній дитині без місця?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Скажу, що оформляти довідки/допомоги онлайн - це круто. Без черг, в зручний час, без доїздів і т.п.
    Оформила допомогу «дитячу» через інтернет, багато заповнювати даних, треба електронний підпис зробити (2 хв. робиться), але все одно це зручніше, ніж їздити в держ.органи. І за тиждень після подання прийшли кошти. Оперативно :)
    Просто як нагадування як пузатиків та породіль :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    @aknytsU поділіться, будь ласка, своїм досвідом оформлення допомоги по вагітності і пологах на ФОП
    1) довідку-розрахунок робить бухгалтер чи на місці в фонці допомагають заповнити?
    2) довідка про сплату ЄСВ. податкова дає довідку про відсутність заборгованості. Воно то? її можна витягнути в кабінеті платника чи треба пертися в податкову?
    3) рахунок має бути відкритий окремий на ФОПа для соціальних виплат?
    4) ті всі документи куди нести? в фонд з тимч. втрати працездатності чи в соц.захист?
    Буду дуже вдячна за відповіді :girl_smile:
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    1) на місці
    2) я їздила в податкову, треба чекати на довідку здається до 10 робочих днів. Там має бути вказано, що немає заборгованості то раз, два - суми ЄСВ і дати коли вони були сплачені за останній рік
    3) так, окремий рахунок (починатись має цифрами 2604...)
    4) на Чупринки, Фонд соціального страхування юр.осіб

    Детальніше з переліком документів можете ознайомитись тут
    Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    На одного дорослого перевозити безоплатно можна лише 1 дитину до 5 років, на другу, третю, доведеться купити дитячий квиток.