Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    На якому сайті це можна зробити?
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    • Подобається Подобається x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @aknytsU підпис створила. Але на сайті його не підтягує :girl_cray:
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Може в моєму місті ця опція недоступна? :scratch_one-s_head:
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    А на якому сайті пробуєте і що саме відбувається? Платформа одна для всієї України. https://e-services.msp.gov.ua/ Ключ на комп'ютер зберегли (наче читала, що з мобільного не фуричить), пароль вірний? На сайті справа внизу є чат підтримки.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На жаль не зможу допомогти, я зараз без ноута свого(
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Bloody пише, що документ не знайдено, хоча він є і ключ вірний :girl_sad: Йду почитаю чат
     
  8. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Тут є два варіанти: або щось не так з ключем, або глючить сайт Мінюсту.
    Спробуйте через деякий проміжок часу.
    А ключ можна перевірити на ін сайтах. Наприклад, зайти в електронний кабінет платника податків або спробувати сформувати довідку по нерухомому майні, або довідку в реєстрах МВС.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, виплати були? Пенсійні малому не прийшли, то мені так повезло чи всім?
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вчора ввечері прийшли
    залізничний
     
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, поділіться інформацією , будь ласка. При оформленні допомоги при народженні дитини потрібно відкривати якусь спеціальну картку? Картка, на яку виплачували зарплатню, не підходить? Дитина мусить бути вже прописана? Чи не обов'язково прописувати власне дитину?
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Не мусить бути прописана. Оформляла онлайн на молодшого декілька місяців тому.
    Ще зі старшим оформляла на зарплатну, єдине треба було у відділення сходити, там вони зроблять з неї і страхову.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата , за скільки часу приблизно приходить перерахування отих лікарняних від фонду соц.страху?....Я пішла в декретну відпустку ще 17 травня, дотепер грошей нема :girl_cray:.
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У них там якісь затримки, мені є 1,5 місяця йшло, але то був лютий
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Тетянка я пішла 15 квітня, гроші отримала 21 червня
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я невірно вибирала ЦСК, треба було той, що Приватбанк. Все, заяву заповнила. Чекаю відповіді :girl_smile:
    @aknytsU Вам вже прийшла допомога? :girl_blush2:
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, десь за тиждень від дати подачі.
    А лікарняні ще не прийшли.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Наталя, а Ви коли подавали?...Бо по термінах в нас був +/- однаковий термін, просто я знаю, що Ви мусіли швидше народжувати...А в мене вже 41 тиждень йде :girl_crazy:
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Тетянка 7 червня подали, після пологів фактично.
    Я чекала на дублікат виписки з пб, потім на ще один лікарняний (там 14 днів додають при ускладнених пологах) і тоді все разом занесли.
    Казали розраховувати на 1,5-2 місяці очікування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Дівчата, підкажіть хто знає - працюю офіційно, чи обов'язково мене мають відправити у декрет після 30го тижня? Розумію, що можу працювати доки матиму бажання і змогу, цікавить саме офіційний лікарняний на тих 126днів. Чи можу я його оформити наприклад у 34 тижні?