Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ні, маєте йти у 30 тижнів, роботодавця потім інспекція з праці по голові не погладить.
    Я просила в жк написати мені менший термін, то пішла на лікарняний у 32 тижні. Інакше ніяк, то коли не офіційна робота, то мржна з роботи просто в пб їхати.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Можете працювати й довше офіційно, але тоді кількість лікарняного пропорційно буде менша - Ви від цього нічого не виграєте, хіба в тому випадку, якщо в ост.місяці Вам підняли суттєво з.п. й середньомісячна цифра по доходах в такому випадку (для нарахування лікарняних) буде меншою. Я так само цим цікавилася й дуже детально вивчала це питання, бо хотіла працювати довше. Тому Ви або домовляєтеся з лікаркою, щоб написала Вам менший термін (я так робила, пішла на 33 тижні фактично), або домовляєтеся з керівництвом - що Ви працюєте неофіційно, за якусь готівкову винагороду (так в мене було в першому декреті), хоч вважається вже в декреті давно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата, ті хто отримує 1700 по багатодітності, гроші приходять разом з щомісячною виплатою( допомога про народження дитини)? Подала ще в кінці травня, грошей не має. Чекала цього місяця, основна прийшла а цієї не має
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені так, залізничний район. Подавала теж у травні, то вже двічі точно отримувала).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нам прийшли. Не знаю чи разом, але прийшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Трошки не та тема, але все ж запитаю. Електронну реєстрацію на прийом до лікаря в поліклініку вже відмінили? Пробую записатися, система не працює.
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ні, не відмінили. Але тепер реєструються через helsi
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене не вийшло зареєструватись до о куліста. На сайті писало «зареєструватись потрібно в реєстратурі» чи щось таке, а в реєстратурі занято було постійно.
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    До вузьких спеціалістів тільки в сімейної
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене зламались окуляри. Для чого мені витрачати час свій і сімейної, і всіх тих людей, яким по ділу до сімейної, щоб зробити абсолютно очевидний рух.

    Зрештою, на сайті хелсі є технічна функція записатись до окуліста, видно вільні години і все решта. Просто кнопочка не працює. Ну і в реєстратурі до сімейної не відправили, а таки зареєстрували. Щось в них там не сходиться.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2019 ---
    Там автоматична переадресації з сайту реєстратура.
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Риторичне запитання...
    В нас раніше теж реєстрували, а останнім часом не хочуть, тільки через сімейного (Сихів)
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, @cjomcjomka , @Orman , @Havronia чи чули/отримували ви ще якусь допомогу багатодітним, крім отих 1700 на дитину до 6 років?....Муж каже, що йому казали в соц.захисті, що для 4 й 4+ є якась ще додаткова допомога :girl_crazy:, але я щось про неї не чула....Може то він цю якось неправильно зрозумів?....
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Так, є, від міської ради, раз в рік ( зараз це 5000 грн)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Гроші цього місяця вже приходили?
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, сьогодні в 16 прийшли
     
  16. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Хто що чув, чи будуть видавати бейбі бокси у 2020році?
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Для звітності.
    ФОП.
    На декретні подавала 7.06.
    Кошти поступили на рахунок ще 26.07.
    Але майже місяць я про це не знала і ще два дні зайняло переведення коштів на картку для виплат.
    А якби не подзвонила в Фонд соц.страху то б і не знала.
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    6 і більше -10000
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А підкажете чи це для сімей лише з Львівською пропискою? Якщо для всіх тоді куди звертатись, щоб її призначили?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так
    п.3 рішення№82 ЛМР